-
Posts
4697 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by LAZY
-
Ale fajnie się robi po tym jak się narozrabia...Ciekawe co to za mezalians wyszedł i z jakich rudych jakie rude się pojawiły:evil_lol:
-
A już myślałam, ze to wind...
-
Niufki: Zmorka, Szelma[*], kot Tommy[*], collak Aris[*] i puli Luśka .
LAZY replied to arima's topic in Foto Blogi
Ależ wspaniałe niufolaki! Mnie ta jedna fotka szczegolnie urzekła:) -
Ja to bym wolała zazdroscić braku koniecznosci robienia takowych badań, aczkolwiek to prawda, ze Warszawa ma mozliwości. Asher ja już nie wiem co mam pisać. Co przeskrobałaś, że te Twoje psiaki tak chorują? Ale Sabinka to chyba narazie bez zmian, czyli dobrze? Trzymam kciuki, zeby Bugajski wrócił do formy bez konieczności robienia operacji!
-
Szczecin Fajna Psia Impreza - 30 Sierpnia 12.oo
LAZY replied to MusliStracciatella's topic in Spacery
Jak uda mi się stanąć na nogi to stawimy się z Idą. Co prawda ona to woli mnie niż inne pieski, ale mam nadzieję, ze damy rade:) -
No wspaniały! Ale Wam dobrze z tymi wypadami nad morze.
-
No się Tomek zmienił nie do poznania:evil_lol:
-
Bokser Tekila już za Tęczowym Mostem/ Laluś - Brabantczyk
LAZY replied to sylwiaskalska's topic in Foto Blogi
Cieszymy sie, ze urlop mieliście udany! Wszystkiego najlepszego dla Lalusia! A Tekili jak najwięcej lat w dobrym zdrowiu! -
Jak dobrze wiedzieć, że nie tylko ja jestem masa pracujacą w tym kraju:) Chociaż przyznam, ze chyba wolę paskudnych urzędników skarbowych na kontroli niż dzieciaki pod opieką...Aaaa...myślicie, ze mi kiedyś najdzie chętka na dzieciaka?:diabloti: Witaj Alu! Ucałuj Ozzulka ode mnie.
- 78403 replies
-
I my także pamiętamy! (')
-
Hop, Hop Asiu gdzie jesteś?
-
Aniu! Najważniejsze, ze myślisz pozytywnie. Wszystko bedzie dobrze. Co Cię nie zabije to CIę wzmocni. Wspaniale, ze w rodzinie masz wsparcie i że tam na górze Psotka wstawia się za Ciebie. Ciepłe myśli i modlitwę, tyle mogę ofiarowac od siebie. A to dla Ciebie psiaczku (')
-
Dziewczyny jesteście nieocenione! Dziękujemy... Lazy...bardzo przeżyłam pogrzeb dziadka, ale wiesz nie sam fakt, ze on odszedł, bo był bardzo chory i zasługiwał na odpoczynek...ale to, ze znowu zobaczyłam ojca. Wiesz ja wiem, ze on skrzywdził mamę, ze zachował sie jak ostatni cham, ale...ja go kocham i serce mi krwawiło jak widziałam jego osobno i mamę osobno...jak go nie ma to jest prościej, ale jak go widzę to jest mi cieżko. Jestem stara już i powinno być mi lżej, ale...Zreszta Ty wiesz. Biegaj spokojnie kochana i czuwaj nad naszą rodziną! (')
-
Bokser Tekila już za Tęczowym Mostem/ Laluś - Brabantczyk
LAZY replied to sylwiaskalska's topic in Foto Blogi
Gratulujemy i do zobaczenia! -
No nareszcie!!! Ależ jestescie piękni!
-
[quote name='Patka']Po co ja tu wchodziłam buuu piękne mieliście wakacje my liznęliśmy 5 dni morza w Białej i tyle :diabloti: uściski :loveu:[/QUOTE] Kochana! Biała przez 5 dni to cudowny wypoczynek!
-
Teraz trzymamy kciuki za pomyślne leczenie! Myślami jesteśmy z Tobą! Bądź dzielna!
-
[URL=http://imageshack.us][IMG]http://img165.imageshack.us/img165/1541/p1020075va4.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://imageshack.us][IMG]http://img165.imageshack.us/img165/408/p1020097ks7.jpg[/IMG][/URL] A to mój osiłek! [URL=http://imageshack.us][IMG]http://img103.imageshack.us/img103/3825/p1020130ci5.jpg[/IMG][/URL] A to nasze miasto nocą [URL=http://imageshack.us][IMG]http://img103.imageshack.us/img103/8861/p1020179wv8.jpg[/IMG][/URL] Każdemu polecam wakacje na greckich wyspach! Zarówno Kreta jak i Rodos są wspaniałe. Zdecydowanie taniej i przyjemniej jest zwiedzać je samemu, wynajmując samochód. Drogi i miejsca warte zobaczenia są dobrze oznaczone. Fakt, że należy uważać bo drogi górskie potrafią być niebezpieczne, ale na prawdę warto pojechać.
-
My także pamietamy...(')
-
Ulubiona fotka mojego męza [URL=http://imageshack.us][IMG]http://img181.imageshack.us/img181/6595/p1010932ca7.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://imageshack.us][IMG]http://img237.imageshack.us/img237/5169/p1010973ge2.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://imageshack.us][IMG]http://img512.imageshack.us/img512/7020/p1010981an3.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://imageshack.us][IMG]http://img144.imageshack.us/img144/9477/p1010980gl1.jpg[/IMG][/URL] Jakby to powiedzieć...ktoś ma przyprawione rogi:) [URL=http://imageshack.us][IMG]http://img521.imageshack.us/img521/9890/p1010990nh4.jpg[/IMG][/URL]
-
Witajcie...Ja jedynie po łebkach, bo całego nie dam rady. Ale całusy za to całe przesyłamy!
- 78403 replies
-
Jojek w locie boski!