A czy ja mieszkam w Szczecinie?
To jest PTTK Marina, chyba gdzieś "na dole" Szczecina, bo do Puszczy Bukowej na miejsce startu jest ok. 4 km.
Nie chce mi się teraz otworzyć strona zawodów, poszukaj sobie, chyba adres był gdzieś podany.
A to juz wiem..to pewno w Dabiu..ale czemu na takim zadupiu/?? I ja nie wiem czy faktycznie tak blisko puszczy, chyba ze od drugiej strony...