Słońce :calus: niestety ja równiez wiem, że psia miłość jest o wiele większa od ludzkiej...
Myślę, że tak samo Tobie jak i psiakowi przyda się troszke snu...może jak chcesz czuwać to nastawiaj sobie budzik co 2, 3 godzinki...kiepski to sen, ale zawsze.Pamiętaj, że w dzień też bedziesz mu potrzebna a musisz być sprawna i wypoczęta. Połóż go obok siebie, jak coś się będzie z nim działo na pewno Cie obudzi...