[quote name='tufi']Oj nie wiem, nie wiem.
Zrobilam Bercikowi pyszna kolacyjke, teraz sie lulamy. Moja Ksiezniczka jest najcudowniejsza na swiecie i jak jej sie cos stanie, to nigdy sobie tego nie wybacze.[/quote]
NIE WOLNO CI TAK MYSLEC!!!!!!!!!
Bedzie dobrze!
Ja Tobie to gwarantuje! :calus: