-
Posts
8001 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by dbsst
-
[quote name='wini']tyle ze u mnie to akurat widac te 30% genetyki a mojej pracy w tym roku wogole (mała sie spasła) Jasne ze widac przeciez ona ma boski front!!!!!!!! Pieknie wyzyłowany przud[/quote] badz dobrej mysli to dopiero poczatek sezonu jeden plus ze nie jest goraco i mozna sie bawic ;) a tak w ogole moze Ty kapke przesadzasz zapodaj mi tu szybciorkiem jakies foteCki :D
-
30% to naprawde sopro szczegolnie w kulturystyce ;) A oto pokaz prosze zwrocic uwage z jaka garcja modelka pozuje, ta lekko ugieta noga istna poezja (buuuuuuuuhahahahaha) (wini nie wiem czy tu cos widac ;) ) [img]http://img133.echo.cx/img133/1871/200504231550285oe.jpg[/img] a tu widzimy lekka nutke dekadencji i ten delikatny zmyslowy zarys warg (hahahaha ale mi odwala ) [img]http://img133.echo.cx/img133/7980/sta603294hm.jpg[/img]
-
[quote name='Camara']Ty masz chyba osobną szafę na desues Szpili???[/quote] hahaha jeszcze nie ale jak tak dalej pojdzie to bede miec ;) hihihi u rodzicow ma gacie rozowe w paski slodkie :D
-
o qrczaki jaka slodycz :D :angel: :angel: :angel: :angel: wiecej wiecej wiecej
-
[url]http://img131.exs.cx/img131/7812/3151.jpg[/url] [url]http://www.superfoto.pl/zdjecia/foto/f/7/1/1/3413102_d.jpg[/url] [url]http://www.superfoto.pl/zdjecia/foto/f/8/4/5/4061224_d.jpg[/url] [url]http://www.superfoto.pl/zdjecia/foto/f/6/8/4/4163760_d.jpg[/url] to sa foty z tego topiku nie wiem czy je widziales my kazdy spacer biegamy nawet jak ma to byc 10 min to jest tylko kupa siku i pilka i mysle ze najwieksza role odgrywa genetyka ona od malego miala klateke wieksza od innych i odrazu sie wyzezbila nie moze natomiast zrobic masy :(
-
hahaha no i prosze udalo nam sie rozwiazac zagadke na miare Scherloka (czy jak tam sie pisze ;) )
-
wiecej wiecej wiecej wiecej wiecej
-
zdradze Ci sekret receptura jes prosta ;) Fiol na punkcie pilki + gorzaste tereny kolo domu = klata i uda ;) szajba na punkcie pilki + plaskie tereny kolo domu = lopatki i grzbiet ;) powalensto na punkcie towarzystwa + berki = motoryka i malo tluszczyku ;) no i oczywiscie dochodza "walki psow" a to owocuje rownomiernym przyrostem miesni hihihii ;) poszukam czehos for You ;) ale jak wejdziesz na poczatek topiku to tam jest w lepszej formie ;) [size=1]ah i raz na jakis zcas katowanie psa na maxa [/size]
-
usmiechaj sie usmiechaj ;)
-
wiesz co juz wiem dlaczego taka nie podobna do siebie jestem bo.....pol twarzy zaslania mi kosmita z wielkimi uszkami ;)
-
hahah moze lepiej nie bo sie jeszcze rozczarujesz jak zobaczysz jej prawdziwa budowe ;)
-
dla mnie Lilith jest ASTem idealnym nie wiem czy to wazne ;)
-
wini ciesze sie ze podoba sie moja sexy modelinka ;) hihihihi niestety rzezba odchodzi w zapomnienie przez ta cieke :( hahahah Lazy ale dobrze kombinujesz prosze wini niewiadoma skad sie tu wzial i tez bielizne podziwial (szkoda ze nie Szpinakolady ;) ) hahahaha
-
buhahahahaha mysle ze i owszem ;) Pytalam Swiatowej Slawy Modeline (SSM) powiedziala ze owszem dostrzega jednak pewien mankament mianowicie za malo jest stanikow ;) nie wie gdzie mialaby upchnac pozostale 8 (:roll: ) piersi ;) :lol:
-
ja ja a czemu kameleon :o tyle tylko ze partnera zamienilam ze Szpinakolady na diabelskiego Demona ;) [size=1]a zreszta kobieta zmienna jest ;)[/size]
-
[quote name='LAZY']Boszeee...jakei gacie!!!! :lol:[/quote] tylko nie gacie :lol: to sexowna bielizna przeciez jest :wink:
-
:oops: dziekuje za docenienie mojego kunsztu literackiego hahahaha ;) narazie pozwole Wam sie podelektowac tym co jest ;)
-
hahaha fantastic bombastic
-
[url=http://www.dogomania.pl/index.php?name=PNphpBB2&file=viewtopic&t=17817&start=1485]i tu jestem nowa ja :D[/url]
-
przenosimy sie na chwile na wybiegi najslawniejszych kreatorow mody czyli co w tym roku nosza gwiazdy ;) :D Dla drapieznych dziewczynek [img]http://img33.echo.cx/img33/4842/sta603206wh.jpg[/img] oraz na zmyslowy wieczor :D [img]http://img33.echo.cx/img33/3721/200504231547525kk.jpg[/img]
-
a teraz troche pospiewamy [img]http://img33.echo.cx/img33/4146/200504231553101do.jpg[/img] prosze o skierowanie kamery na mnie a nie gdzies na boki ;) [img]http://img33.echo.cx/img33/4467/200504231553224vv.jpg[/img]
-
hahahaha spokojnie bedzie wiecej kce Was zasypac zdjeciami sprawdzic na ile jestescie odporne hihihihih ;)
-
nie wiem od czego zaczac. Mam pelno zdjec z wczorajszego wieczorku zapoznawczego hihihihihi ;) Zdjecia mam dzieki uprzejmosci Saymy i Coli Ich nieocenione fachowe oko + szybki palec sprawily ze bede Was meczyc foteckami przez kilka dni :D To na dobry poczatek coby Wam energi starczylo na ogladanie ;) [img]http://img96.echo.cx/img96/5571/sta603319wt.jpg[/img]
-
Trening mimiki przed wystepem :D [img]http://img96.echo.cx/img96/3016/200504231316260wa.jpg[/img] wysokie aaaaaaaaaaaaaa [img]http://img96.echo.cx/img96/6050/200504231316522zh.jpg[/img] i nasluchiwanie echa wysokiego aaaaa [img]http://img96.echo.cx/img96/9306/sta602584gf.jpg[/img]
-
no rozanielona taki kosmita daje sie tulic :D