Jump to content
Dogomania

dbsst

Members
  • Posts

    8001
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by dbsst

  1. [quote name='malawaszka']aahahahah ale się dałam wpuścić w malyny :lol:[/quote] ale swietnie wychodza Ci lamenty i protesty wrazie gdybym miala problem i musiala przywiazac sie do drzewa zglosze sie do Ciebie o pomoc :lol:
  2. uffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffff
  3. [size=7][color=red][b]MEJKUS [/b][/color][/size] systkiego najlepszego duzio kosteczek i owocnego romanus z taka jedana ;) a to :tort: od Szpili :D
  4. :multi: :klacz: brawo zdjecie kozaka :D Kaja sliczniacha :D
  5. :o łoł dziewczyny brazylijski serial ale jaki ciekawy :d nie zasmiecacie topiku ja uwielbiam jak on zyje :D ja rowniez KOCHAM ITALIE :D dzies na kilku topikch biba ;D ja mam wolne :D
  6. daga ma 18 a wyglada na 16
  7. [quote name='KaRa_TC']Ja to dobrze być wolną :lol: Nie ma problemów z TZ :lol:[/quote] wierz mi ja wlasnie musze isc spac :evil: 0X :evilbat: ale spoko jutro TZ do Brukseli wylatuje bede mogla siedziec do rana w niedziele na dgm tylko czy ktos bedzie ze mna siedzial :-?
  8. daga 18 tylko udaje starsza zebysmy sie jej bojkali czasem 8) :lol: hihihiihihihihi ale jestem dowciapna :D
  9. hehehehe cwaniaro to sie nazywa total uzaleznienie :D
  10. za to dream team dzis tworzymy :D
  11. qrde wlasnie maruder sie wlaczyl mojemu lubemu wrrrrrrrrrrrrrr
  12. [quote name='daga10011']:( :( :( pozycze Ci mojego nikona :wink: ..tez robi makro-i nim umiem robic-bo mam instrukcje po polsku :lol: ..a do swojej machiny po niemiecku-a nie pamietam nic z tego jezyka pomimo,ze maturke z niego zdalam :oops: musze na necie poszukac :roll:[/quote] hehehehehehe no prosze niemiecki jezyk ja kidys mialam ale nic nie umiem za to moj TZ niemieckim jak polskim wlada wiec looz ;) :D przetlumaczymy ci 8)
  13. [quote name='daga10011']robilas ta fote w makro????????????Ja wciaz sie nie moge nauczyc tej funkcji :( :( :( a probowalam na noskach moich kochanych[/quote] jak przyjade to porobimy ;) wlasnei aparacik idzi do domu :(
  14. bajkowa jest ta fota :D
  15. [quote name='KaRa_TC'][quote name='dbsst'][quote name='KaRa_TC']Szpila ma pychol owłosiony jak moich szczurów ogonów, ale to właśnie jest dbsst! :lol:[/quote] hehehehe no ostatnio dziewczyna sie nie golila ;)[/quote] Bo zła pani jej pianki pewnie do golenia nie kupiła :lol:[/quote] co wiecej nie dosc ze jej nie kupila to jeszcze jej podkradala ;) :D a to efekt [img]http://img91.echo.cx/img91/8163/6i7rm.jpg[/img]
  16. dokladnie haszczak jak malowany :D
  17. [quote name='daga10011']masz aparat i tak malo fot??????? :evil: :evil: :evil: dawaj foty calej szpili,jej klateczke cudniasta i mineczki :D :P ..z lozka spadla powiadasz?????cos jej sie musialo przysnic :lol: ..a ja wlasnie jakies strzaly slysze na zewnatrz i zastanawiam sie czy to napewno bezpieczna okolica :o :o :o[/quote] :o wiesz przypomnialo mi sie ze boje sie duzych psow i nie moge Cie odwiedzic :lol: strzaly
  18. [quote name='KaRa_TC']Szpila ma pychol owłosiony jak moich szczurów ogonów, ale to właśnie jest dbsst! :lol:[/quote] hehehehe no ostatnio dziewczyna sie nie golila ;)
  19. [quote name='daga10011']niosio slodziutki :lilangel: ..masz aparat??????????? :D[/quote] no wlasnie lezy kolomnie kolega gra w gry a ja wykorzystuje chwile ;) hm hmmmmmmm Szpila spadla z poslania wlasnie a raczej jej glowa
  20. [quote name='KaRa_TC']Szpila jest The best! :evilbat:[/quote] hehehehe dziekuje :D MY hehehe daga to wymysle jakiegos drina nazwe go Szpinakolada i Cie i systkich qtorzy beda kcielki poczestuje ;) :D
  21. a tu mamy jeszcze taki swinski ryjek [img]http://img91.echo.cx/img91/387/63ad.jpg[/img] i taki :D [img]http://img91.echo.cx/img91/525/73hp.jpg[/img]
  22. [quote name='daga10011']my bardzo kochac szpinakolade :D ..[size=1]i pinakolade tez[/size] :oops:[/quote] hehehehe my tak bardzo kochac pinakolade ze jak patrzec na Szpile to myslec tylko o jednym ;)
  23. [quote name='daga10011']jaka minka slodziutka...buziaczki dla szpilencji coby jej kaszlatko przeszlo[/quote] dziekujemy :D :buzi: od Szpinakolady :D
  24. :o o nie gadam ze soba :D nio w zeszlym roku jak wystawilismy wiatrak to bylo tak samo :-? hehehe zip sqad na maxa :D
  25. qrde samam ze soba gadam alw w sumie jestem do tego przyzwyczajona w domu caly czas mam sobie cos do powiedzenie ;) [img]http://img194.echo.cx/img194/683/54rw.jpg[/img] :D nie skromnie powiem ze ta fota nawet mnie zadawala ( w miare )
×
×
  • Create New...