Jump to content
Dogomania

dbsst

Members
  • Posts

    8001
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by dbsst

  1. [quote name='KaRa_TC']Czyli szpila to też jest gwiazda foto, piosenkarka kurcze zdolny pies :lol:[/quote] taka typowa polska gwiazda tanczy spiea i gra w serialach typu "makaronni" ;)
  2. a i ja o zolocie myslalam ;)
  3. [quote name='KaRa_TC'][quote name='daga10011']dbst-ja tu najwieksza gadula nie jestem 8) :evilbat: .KaRA-MALENKA PLACZE BO DO DOMKU CHCE JUZ :lol: za nami teskni :wink:[/quote] Taaa, jeszcze ciebie nie zna a już tęskni :lol: :lol: :lol:[/quote] no i tu wlasnie tkwi caly urok dagi nie znasz Jej a juz tesknisz ;) :d Dagus a kto mial zamkniety topik he..... najwieksza gadulka :D
  4. [quote name='daga10011']wazne ze jest na co patrzec :lol:[/quote] to dla dobra fanow proponuje zostac przy fotach ;)
  5. [quote name='KaRa_TC']Z lekka boli :lol: Dbsst jakbyście były w tą niedziele to o której?[/quote] olo 13 b3dziemy dopiero w Poznaniu nie wiem o ktorej mamy bus napisze Ci smsa wczesniej ;) ale mysle ze 17-18 wczesniej sie chyba nie uda :-?
  6. [quote name='Ka-ka']to może jakis kameralny koncercik dla najwierniejszych fanów 8)[/quote] hehehehe mowisz tylko ja nie wiem czy tego da sie sluchac :D
  7. [quote name='daga10011']i to powod do radosci?????????? :evil: Ka-Ka cudna zolwica :D ...no i ja czekam na sesyjke 8) :P[/quote] ano powod bo bede na przysmusowym odwyku i wyjdzie mi to na zdrowie chyba :roll:
  8. [quote name='KaRa_TC']Ja chcę Szpili płytę z autografem!![/quote] hehehe psoko zrobi sie ;)
  9. [quote name='daga10011']ahaha..ja ma podwojnego pecha-zamkneli mi galerie i mam kota co sie drze :lol:[/quote] hehehe caly czas pod gorke ;) a ta zamknieta galeria bedzie mnie bawic jeszcze dlugo najwieksza gadula dostala w poopsko ;) Kara jak Twoje pogryzienie biedaku
  10. hehe to linki na Twojego Pw niech ida ;)
  11. [quote name='daga10011']albo ja szybko wypisza :lol: ..bo chyba 12 w dzien nie wypije :evilbat:[/quote] hehe kto wie
  12. Droga do Gwiazd [img]http://img268.echo.cx/img268/5292/obrfaz1365ry.jpg[/img] Idol [img]http://img125.echo.cx/img125/9893/obrdaz1226nq.jpg[/img] utalentowany pies :D
  13. [quote name='Poświata'][quote name='dbsst']hehehehe jak wszyscy teraz regulaminowo wstawiaja foty :D[/quote] :o a o co chodzi??? :o[/quote] Evelina zamknela Dadze topik za gadulstwo i zagrozila ze do pokinie bedzie fot to nie otworzy ;) numer stulecia i teraz systkie gaduly chociaz jedna fote wklejaja ;)
  14. cholercia nie wykasuja ale zanim sie do tych fot dokopie przez te pochwaly to wiesz ciekawosc mnie zje na pierwsze sniadanie TAK opuszczam na tydzie DGM :D
  15. [quote name='malawaszka']i dobrze tak ma być :klacz: Evelina zrobiła pokazówkę i od rzu są efekty :lol:[/quote] heheh i to jakie syscy sie boja Eveliny :)
  16. hehehehe jak wszyscy teraz regulaminowo wstawiaja foty :D
  17. no poprostu sliczne foty i sliczne dziewuszki :D madzior_ka dla mnie ta najbardziej dgmniacka ;) [url]http://img120.echo.cx/img120/3690/10023961cp.jpg[/url]
  18. [quote name='lothia']to weście mojego TZ[/quote] he he he i baba :roll: ich przepije i beda miec kompleksy ;)
  19. a masz wit C tez odczula :D
  20. [quote name='daga10011']to razem z moim Tz moze isc :lol: .bo ten to piffko naokraglo :roll:[/quote] hehehe co Ty jeszcze go przepije i obciach ;) ze mam psa pijaka
  21. najgorsze ze mnie nie bedzie jak bda foty :( i zobacze je z opuznieniem :(
  22. [quote name='KaRa_TC']Na odwyk z Szpilą :lol:[/quote] hehe chyba bede musiala
  23. [quote name='KaRa_TC']Jutro zadzwonie do schroniska, i wypytam się o to szerzej. Słuchajcie Rudej coraz bardziej puchnie szyje a bo lezy koło mnie, to jest twarde, boję się,że to bardziej jej ta szyja opucnie, co zrobić żeby zmiejszyć opuchlizne???[/quote] jak to po ugryzieniu sprobuj podac wapno jak masz w domu (wapno jest odczulajace)
  24. [quote name='Ka-ka']w parku psa Ci spili...ahhaaaa......a to dranie :wink: ....normalnie świat na psy schodzi :lol:[/quote] heheh dokladnie co za narod ;)
×
×
  • Create New...