Jump to content
Dogomania

dbsst

Members
  • Posts

    8001
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by dbsst

  1. [quote name='Poświata'][size=7]BABY[/size] [size=6]czy Wy czasami sypiacie :o ???[/size] A na Dagę zwalają, że największa gaduła :roll: .[/quote] ja niedawno wstalam uczulenie mnie obudzilo a raczej obudzilo mnie chrapanie TZ (bardzo dziwe takie melodyjne) a dalej spac nie pozwolilo uczulenie :evil:
  2. [quote name='Magda&Amir'][quote name='dbsst'][quote name='Magda&Amir']mi tez nie :D już jestem przyzwyczajona do tego ze czesto jestem 'mokra'. I inni też są ale przeciez ślinka ma tylke właściwości odżywczych :lol:[/quote] hehe a oklady z ozora sa takie odlmadzajace czytaj smiech ;) ktory wplywa na dlugowiecznosc ;)[/quote] hehe dokładnie, zawsze moja skóra po lizanku jest taka sprężysta :lol:[/quote] hihi to napiecie i to nawlizenie robi swoje ja wygladam (odkad mam psa na 14 lat ;) ) :lol:
  3. [quote name='Magda&Amir']mi tez nie :D już jestem przyzwyczajona do tego ze czesto jestem 'mokra'. I inni też są ale przeciez ślinka ma tylke właściwości odżywczych :lol:[/quote] hehe a oklady z ozora sa takie odlmadzajace czytaj smiech ;) ktory wplywa na dlugowiecznosc ;)
  4. [quote name='Magda&Amir']oj taaak jego fafelki są zawsze mokre :lol: i wszystkim by dawał buzi tylko :D[/quote] hihi to tak jak Szpila lizak numer jeden na osiedlu (ale ja to lubie i niegdy mi przez glowe nieprzeszlo zeby ja odluczac lizakowania ;))
  5. [quote name='yoshiyuki']paf szczurze ogony nie sa lyse ;) maja radzkie pojedyncze wloski, ostre... w ogole ogon szczura jest zbudowny jakby z plytek, wlasnie z pod ktorych wyrastaja te wloski... jak szczurek jest mlody ma je delikatne itd, a np.moj 1,7 roczny szczur ma juz je takie jak zarost :lol: z tego co wiem to chyba myszy maja 100% ogon, ale pewna nie jestem bo myszy nie mialam, tzn. mialam jak bylam mala i niepamietam :lol: ale wykladzik zrobilam :roll: :oops: :lol: :lol:[/quote] hehe wyklad na 5 :D to KAra jak chcesz zebymi Twoje szczurki gnebila to musisz im zrobic peruki na ogonki ;)
  6. [quote name='Ka-ka']kolorowych !!!!!! (moje scurki fajne miały ogonki :D )[/quote] jak ogonki bly wlochate to fajne a jak nie to nie fajne ;)
  7. lece spac Branoc !!!!
  8. [quote name='Ka-ka']ogonki mozna polubić :D:D:D nawet fajne są, takie glisty śmieszne :wink:[/quote] bleeeeeeeeeeeee ogonki bleeeeeeeeeeeeee moj kolega znalazl ogon szczura w chlebie bleeeeeeeeee
  9. [quote name='Ka-ka']:D:D:D a no taaaak...mieli smerfy na wakacje wrzucić :lol:[/quote] same hiciory :D na wakacje :D
  10. [quote name='KaRa_TC']Zobaczysz Dbsst,że polubisz szczury :wink: Dobranoc[/quote] mi szczury nie przeszkadzaja ale nie przepadam za ich ogonkami :evilbat:
  11. [quote name='KaRa_TC'][quote name='dbsst'][quote name='KaRa_TC']Haha Dbsst oglądasz bajki? :lol:[/quote] teraz juz nie bardzo ale do niedawna prawie systkie :D[/quote] skąd to ja znam :lol: Teraz się ciesze bo smerfy lecą :lol:[/quote] hehe a mi teraz bajki jakos nie wychodza :(
  12. [quote name='Ka-ka']tiaaaaa....a rano trzeba wstać wydrukować jeszcze w 3 ezgemplarzach, do oprawy lecieć, wypalić na płytkach i w podskokach do promotorki, u której właśnie, jak mi sie wydaje nieodparcie, usadziłam w zeszłym tygodniu egzamin....kto wie, może to ostatnie moje chwile na tym ziemskim padole :roll: :wink: miło Was było znać :evilbat: :evilbat: :evilbat:[/quote] hehehe no co Ty powolasz sie na nas i masz z bani systko na 5 ;) Kara szczury moze sobie jednak daruje chyba ze poobcinasz im ogonki ;)
  13. [quote name='KaRa_TC']Haha Dbsst oglądasz bajki? :lol:[/quote] teraz juz nie bardzo ale do niedawna prawie systkie :D
  14. [quote name='KaRa_TC']Dbsst dam Ci z neta skorzystać :lol:[/quote] hihihi ja tam psy bede gnabic i koty wiec co mnie tam net ;)
  15. hehehe czuje sie jak Bob budowniczy :D
  16. [quote name='Ka-ka']ech, DGM naprawdę uzależnia....sprawdzam moja pracę od północy :evilbat: i jestem dopiero na 38. stronie :evil:[/quote] hahahahhaha no co robisz to baaaaaaaaaaaaaardzo dokladnie :D
  17. [quote name='Ka-ka']to ukochaj Sharon :D może wy Budowniczymi Wielkich Piramid byłyście w poprzednich wcieleniach 8)[/quote] hehehe bardzo mozliwe ja tak widze ze mam zapedy do cieplych klimatow a tam przeciez powstawaly piramidy ;)
  18. [quote name='KaRa_TC']Dobra dziewczyny ja mykam lulu bo rano muszę okienka umyć :lol:[/quote] no i ja zaraz sie zwijam (chyba) musze moje ostatnie chwile na dgm wykorzystac ;)
  19. [quote name='KaRa_TC']planuj.planuj koniec stycznia w Poznaniu :lol: dokładniej dzień babci :lol:[/quote] hehe i tak sie czlowiek wprasza na impreze urodzinowa ;) :lol:
  20. [quote name='KaRa_TC']:lol: :lol: :lol: ja za to mam 5lipca imieniny :lol: A pozniej w styczniu impreza 18będzie :lol:[/quote] łoooooooooo 18 to mam nadzieje ze w styczniu bede w Poznaniu ;)
  21. [quote name='Ka-ka']Ty daj znać potem, jak Ci idzie to łączenie zwojów :wink:[/quote] dobLa ;)
  22. [quote name='Ka-ka']no tak się zastanawiam, gdzie tym helikopterkiem doleciała 8)[/quote] hehe pewnie na poduche mam nadzieje ze ne bedzie jutro miala kaczora skaczacego po glowie ;)
  23. hiihih to STO LAT I WIEKIE :buzi: w nochala Sharon :D
  24. [quote name='KaRa_TC']oj biedny Twój TZ Dbsst :lol:[/quote] :o on biedny to ja biedna
  25. [quote name='KaRa_TC'][quote name='dbsst'][quote name='KaRa_TC'][quote name='dbsst'][quote name='KaRa_TC'][quote name='dbsst'][quote name='KaRa_TC'][quote name='dbsst'][quote name='KaRa_TC'][quote name='dbsst'][quote:4c96ee20f2="KaRa_TC"][quote:4c96ee20f2="dbsst"][quote:4c96ee20f2="KaRa_TC"]Ale Dbsst dobre dobro wymyśliłaś :lol: :lol:[/quote] hehehehe nio cio ;) widzisz jak o Ciebie dbam :wink: :D[/quote] Aż za bardzo :lol:[/quote] hehehe zebym nie przedobrzyla hahahahhaha[/quote] Wiesz Dbsst ja wolę sama o siebie dbać :lol: :lol:[/quote] hihihihi to cale szczescie ;) bo ja musze juz dbac o Szpile i to mnie wyczerpuje psychicznie ;)[/quote] Haha to teraz mogę lody od Dagi zjeść :lol:[/quote] Ty podstepny maly ludziu NiE ;) :lol:[/quote] Tak, tak :lol:[/quote] nie nie nie bo tu chodzi o dobro ;) :lol: (tych lodow;))[/quote] A Ty co niby zrobisz tymi lodami? :lol:[/quote:4c96ee20f2] zjem :D (ale piramide budujemy :D ) ja jestem lodozarlacz ;)[/quote:4c96ee20f2] Ja tyż :lol: Impreza dzisiaj się zaczyna , urodzinki są :oops:[/quote:4c96ee20f2] TWOJE URODZINKI SA :D DZIS
×
×
  • Create New...