-
Posts
8001 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by dbsst
-
[URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images1.fotosik.pl/171/9fe99b69201a17fc.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images3.fotosik.pl/162/88f725634b5a6686.jpg[/IMG][/URL] prawie jak dog hahahhaha [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images3.fotosik.pl/162/fa1b2a881c8c337d.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images1.fotosik.pl/171/7d69a0cbed8ca569.jpg[/IMG][/URL]
-
aaa przepraszam CZEŚĆ DZIEWCZYNY :multi: kilka Szpilek nudnych i takich samych ale co tam [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images4.fotosik.pl/125/15a8a7f9c8003fb0.jpg[/IMG][/URL]
-
piękne :loveu: :loveu: :loveu:
-
dziękuje Dreamerko :cool3: :lol: powiem tak............o bałaganie wiem juz wszystko :evil_lol: :evil_lol: :evil_lol:
-
:flaming: [quote name='olcha']A ja Cię widziałam, widziałam, widziałam :sweetCyb: :sweetCyb: :sweetCyb: [SIZE=1][COLOR=lemonchiffon]...i nie podeszłam :oops: [/COLOR][/SIZE] [/quote] maupa zraniłaś me serce :placz: jak mogłas sie NIE UJAWNIĆ gdzie stałas AAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAA załamałam sie i....................:obrazic: CZESC zjadła mnie praca i remont który jeszcze trwa ale jutro sie kończy juuuuuuuuuuuuuuuuuuuupi
-
[quote name='Asiaczek'][B]Dbsst[/B] - cieplutkie Asiaczki! Do szybkiego zobaczenia! pzdr.[/quote] właśnie sobie mysle o Asiaczkowym cieście :sabber:
-
puk puk kilka fot Fionki i nie tylko ;) [URL]http://www.dogomania.pl/forum/showthread.php?p=2151945#post2151945[/URL] Asiu to jedyne mi wyszło :placz: :placz: :placz:
-
[quote name='paula_z']Super :klacz: :klacz: :klacz: Dziekujemy za sesje :buzi: Chcialam niesmialo poprosic o te foteczki z Maksiem i Axa (nawet te kiepskie wg Ciebie:evil_lol:) na plytke? :modla: :lol:[/quote] a czy może być tez tam Szpila bo nie będzie mi się chciało wybierać :shake: Axa portretowo [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images2.fotosik.pl/159/f5fb6eedc0b6a746.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images3.fotosik.pl/158/19a4037ce000f9a6.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images2.fotosik.pl/159/5057718983640ee5.jpg[/IMG][/URL] :eviltong: [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images4.fotosik.pl/122/42c9a59c37ef58e1.jpg[/IMG][/URL] gdzie jest Axa :lol: [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images2.fotosik.pl/159/47dfca36b834fea6.jpg[/IMG][/URL] Leonowo :evil_lol: [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images1.fotosik.pl/167/c91086447da5baf9.jpg[/IMG][/URL]
-
Axa [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images3.fotosik.pl/158/70911d3ba2451345.jpg[/IMG][/URL] Axawiec :evil_lol: :evil_lol: [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images4.fotosik.pl/122/2d46d0e7afb74714.jpg[/IMG][/URL] Axa na patyku :evil_lol: [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images4.fotosik.pl/122/91e2c34b866fc091.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images4.fotosik.pl/122/bd4c2fad786de295.jpg[/IMG][/URL] dziewczyny tak średnio się lubią (obydwie jak się okazało są wygadane :evil_lol: ) tak to moja kilerszpila :cool1: nie znałam jej z tej strone :shake: [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images3.fotosik.pl/158/68d6a4403e47bb4a.jpg[/IMG][/URL]
-
[URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images2.fotosik.pl/158/ed13bfe0c6f1bbef.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images4.fotosik.pl/122/5ea8526513002959.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images1.fotosik.pl/167/c0c986145979e826.jpg[/IMG][/URL] i Maksiu dziękuje za uwagę zachwile Axa :cool3: [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images4.fotosik.pl/122/eca7cd4918190995.jpg[/IMG][/URL]
-
[URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images1.fotosik.pl/167/8b7d71b5b8c8d9c9.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images2.fotosik.pl/158/6d8166554809faf8.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images3.fotosik.pl/158/4f6a7969e6ad999b.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images2.fotosik.pl/158/97fce7bd73c2da64.jpg[/IMG][/URL]
-
to jeszcze nie było moje ostatnie słowo ;) miałam przerwe techniczną ;) pan od mądrych min ;) [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images4.fotosik.pl/122/9a78cd7ade44419f.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images1.fotosik.pl/167/440e7967f975f3ab.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images1.fotosik.pl/167/13b23b7949edf984.jpg[/IMG][/URL] wilk :evil_lol: [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images1.fotosik.pl/167/203df9b258da6238.jpg[/IMG][/URL] przemyciłam Szpile :roll: :evil_lol: [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images1.fotosik.pl/167/5a9986fa0ebb8ea3.jpg[/IMG][/URL]
-
[URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images2.fotosik.pl/158/dae87bc44ebccd0e.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images3.fotosik.pl/158/fff37664676124b8.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images2.fotosik.pl/158/c684940bb2c7fd86.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images4.fotosik.pl/122/8e2716bef4fb7fc2.jpg[/IMG][/URL]
-
czyjs pies ponoć nie robi goopich min :evil_lol: [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images3.fotosik.pl/158/c486339f882aba8b.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images2.fotosik.pl/158/e6f6b408aad75dfa.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images3.fotosik.pl/158/a04180faf9afc230.jpg[/IMG][/URL] :loveu: :loveu: :loveu: [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images3.fotosik.pl/158/bf628ad16666fd28.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images2.fotosik.pl/158/d7b954e2f4a36cee.jpg[/IMG][/URL]
-
i zabawa pełną geba :evil_lol: [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images1.fotosik.pl/167/e9fc344df4f36ca7.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images1.fotosik.pl/167/5427abbf2f6f58c5.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images2.fotosik.pl/158/942d73cbc621c150.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images1.fotosik.pl/167/d4d2484030415867.jpg[/IMG][/URL] :loveu: :loveu: :loveu: i ja się zatoffałam :loveu: [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images3.fotosik.pl/158/e60a0a021f18355f.jpg[/IMG][/URL]
-
wstawiam na super raty bo dzis 5X mnie wywalilo z dgm jak wstawialam na wystawie bede tu dolepiac zdjecia najpierw leci Maksio Paula i Maks idą do nas [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images2.fotosik.pl/158/de58745d418f9844.jpg[/IMG][/URL] Maksa nie ma czyli podchód do Szpili [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images4.fotosik.pl/122/4a79cc2332711ae6.jpg[/IMG][/URL] i fruuuuuuuuuuuu [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images1.fotosik.pl/167/af68af767d9180bf.jpg[/IMG][/URL]
-
:klacz: :smilecol: :smilecol: :Cool!:
-
[quote name='paula_z']Na nastepnej kawie pogadamy, jak nam sie uda przegadac Ewe ;) :evil_lol:[/quote] czyli zostaje nam plotkowanie na dgm :evil_lol: :evil_lol:
-
do obrobiania mam tyle fot że szok wystawa wybieganie szpili chrzciny spacer z maksiem i axa :shake: :shake: :shake:
-
[quote name='paula_z']Super :multi: Dzieki za spacerek :lol: Piesy spia, wykonczone :lol:[/quote] pogadać to sobie nie pogadałyśmy :evil_lol: :evil_lol: :evil_lol: Szpila też leży :cool1:
-
Maga witaj nasza alkodamo :evil_lol: :evil_lol:
-
[quote name='paula_z']Hej, hej :multi: A my zaraz idziemy spotkac sie z Debe i Szpilką :multi:[/quote] już po zgrywam foty :D :multi: TZ zakochany w Maksiu :loveu:
-
i mnie :cool1: :cool3:
-
[quote name='PIKA']Cześć Dominiko :multi: Dawno Cie nie widziałam :evil_lol: to, ze zajęty to pól biedy z tym se mozna pradzic :razz: gorzej ze za mlody :placz: :evil_lol:[/quote] PIKA kope lat sie nie widziałyśmy :evil_lol: to, że młody to dobrze jak młody to jurny :evil_lol: :evil_lol: :evil_lol:
-
czy ktos zaklada wystawowy topik czy wstawiac zdiecua do sie ;)