-
Posts
8001 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by dbsst
-
o kurde strasznie mi przykro trzymajcie sie cieplutko :glaszcze: :glaszcze: niestety u psa tak jak i u człowieka nie zakłada sie opatrunku gipsowego na połamane żebra tak jak mówi tygra tylko środki i ostrożność ono jest złamane na 100% czy tylko pęknięte strasznie mi przykro dzieciaki :shake: co za pech :shake:
-
[quote name='Asiaczek']Wiem, wiem. Przecież jestem w Twojej Galerii codziennie! A to zboczki, a to paniusie, co wzywają Straz Miejską, a to faceciki, to szczują swoje psy na inne... Eh... pzdr.[/quote] hahahhhaha sumienne odwiedziny + świetna pamięć = niezastąpiona Asia :multi: :multi: :multi: aaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa sie zakochałam jak nie wiem co jakie gałki ćliczne :loveu: [URL]http://www.ragdoll-club.pl/zdjecia/515278e2963510ab1279473b29ff5321.jpg[/URL]
-
aaa nie wytrzymam jaka kopara :evil_lol: :evil_lol: :evil_lol: [URL]http://images13.fotosik.pl/38/e0ad32f0b2955d53.jpg[/URL]
-
a wcale, że nie ukochana szpinakolada tylko pseudopies co jest pozbawiony czegoś tam sama Figa mnie oświeciła cytatem z jakiegoś forum :cool3: :evil_lol: jesteśmy teraz oświecone i wiemy, że mamy nie psy :cool3: i tu sie zgadza bo mamy SUKI HAHAHHAHAHA odwala mi to od cebuli :evil_lol: a Twoje zdjęcie nie na lodówce tylko przy serduszku :loveu:
- 78403 replies
-
oł dzi jaki dynamit - torpeda z tej mojej prawnuczki :evil_lol: czesc bezinteresowna wnusiu :evil_lol:
-
Zafafluniona Galeria czyli :Mercedes[*],Bonita,Dickens, ich dzieci oraz ONNI
dbsst replied to bonita's topic in Foto Blogi
[URL]http://img102.imageshack.us/img102/1689/dscn11901kq4.jpg[/URL]:loveu: :loveu: :loveu: czesc sisterka :cool1: -
czesc Magdaleno z domu w głuszy powinnaś powstawiać zabawy dużego groźnego psa z małymi kteCkami na jakimś kocim forum albo Cie zjedza albo pokochaja psy ;) :lol:
-
ooooooooo zrobiłaś sobie włos ale jestam ciekawa twego włosia :cool3:
-
[IMG]http://images20.fotosik.pl/21/864d258b321c86b8.jpg[/IMG] mooooooooooooooooooooja sisterka siaką Ty ładniusia :loveu: :loveu: :loveu: iiiiiiiiiiiii Ozzy ma jaja :placz: a ja mam pseudopsa
- 78403 replies
-
Niufki: Zmorka, Szelma[*], kot Tommy[*], collak Aris[*] i puli Luśka .
dbsst replied to arima's topic in Foto Blogi
czesc PtYSIU mamanienmumnisiu :loveu: :loveu: :loveu: :loveu: :loveu: -
Hanno to przestaje byc zabawne Twoje milczeni wprawia mnie w osłupienie Brak wiadomości prowoduje zżeszotnienie kości :cool1:
-
Sznupkowy Oddział Psychiatryczny vs Geriatria i koty... no i ja
dbsst replied to malawaszka's topic in Foto Blogi
czesc namiętnie zakochane baby czesc Weszko :evil_lol:- 49449 replies
-
- czarcie kopytko
- malawaszka
- (and 5 more)
-
a ja się zgodze z tą laską....... moim zdaniem co TRZECI CZŁOWIEK POWINIEN BYC POZBAWIONY TYCH FUNKCJI :evil_lol: :evil_lol: :evil_lol: :evil_lol: a co drugiemu osobiscie wyrwałabym jaja lub jajniki :roll: :oops: :evil_lol: :evil_lol: :evil_lol:
-
spojrzenie mordercy [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images20.fotosik.pl/21/bba7407d6724a007.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images20.fotosik.pl/21/459c44390ea2d025.jpg[/IMG][/URL] zdjęcia fatalne bo jak tylko się zbliżam do psa = zabawa hahaha
-
mamy kolejny "problem" nieodparta chęć biegów za piłką lub jakąkolwiek inną zabawką. Kto zna Szpilkę wie, że piłka = brak hamulcy. Boshe jak cięzko jej odmówić. Eszytko teraz jest potencjałem do zabawy nawet zamykane dzwi :roll: drugie upominanie TZ ze ta zabawa tez nie do końca jej służy właśnie bawili się miarka :shake: :evil_lol: bezjajeczna Szpila w portrecie :evil_lol: [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images20.fotosik.pl/21/79695631a4845dd5.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images20.fotosik.pl/21/35bfb860e9dc7f94.jpg[/IMG][/URL] pisali o niej w gazecie :lol: [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images11.fotosik.pl/46/daec31230e54ae01.jpg[/IMG][/URL]
-
[quote name='Iza i Avanti']Cześć Panikaro :) Przesyłamy buziaki dla cud panienki :)[/quote] czesc ja NIE PANIKUJE :evil_lol: cud panienka ma coraz większe oczy i juz podskakuje ja wtedy mam zawał a ona jeszcze wyżej podskakuje. czy ma kotoś kule pożyczyć do łap takie ze 100kg :lol: [quote name='Gosiek']haaaalo - wróciłaś juz? Szpila spała grzecznie, prawda? :diabloti:[/quote] była grzeczna czytaj ciuch była tam gdzie go zostawiłam czyli na ciałku ale NIE SPAŁA :placz: [quote name='PIKA']Cześc Panikaro :evil_lol: Szpila spala ma się rozumiec? :diabloti:[/quote] NIE :diabloti: [quote name='paula_z']Czesc, jak Szpilkosława? :loveu: Grzeczna byla? :cool3:[/quote] grzeczniutka jeszcze ją szwy nie swędzą bo jeszcze nie ciągnie ja do lizania ale ta chwila nastąpi :shake: [quote name='Pysia']Wyrodna córko.....Zapomniałaś o starej matce :mad::mad::mad:[/quote] nie miałam i nie mam spacjalnie czasu........zawraz ide szykowac imprezka :cool1: znajomi doszli do wniosku ze wpadna :loveu: bo my jestesmy uziemieni :roll: [quote name='Alicjarydzewska'][I][B]:cool1:no gdzie Ty Sistersjo mła.....[/B][/I][/quote] tu :D [quote name='bonita'][I][B]Cześć Debe[/B][/I] [I][B]Wita Cię Twoja druga siostrziczka :loveu:[/B][/I] [/quote] czesc sista :evil_lol: ja NIE PANIKUJE ale nie wiem czy zaraz nie wyskocze do weta tak se :cool1: miejsca wczoraj rózowe dziś już blaka jest tylko wysypka po goleniu ale mniejesza boshe niech juz bedzie sobota za tydzień i wyciąganie szwów bo ja zawału dostane :roll:
-
[quote name='evaxon']:evil_lol: to ja proponuje postawienie kamery internetowej na przeciwko Szpilki i my ja bedziemy pilnowac:cool3:[/quote] shito kapito nie mam kamery :angryy: [quote name='Gosiek']ależ oczywiscie ze PRAWDA :cool3: idź, idź... im szybciej pójdziesz tym szybciej bedziesz z powrotem :p[/quote] haha no nie wiem czy bede szybciej o 15:10 jest pociąg w którym jest moja ukochana koleżanka jedzie do mnie aż z Poznania :loveu: [quote name=':: FiGa ::']Witam ;) Dobrze wiem co przeżywa właściciel suńki przez pierwsze dni po strylce... cóż ja np martwiłam się bardziej niż to było potrzebne :lol: Dla mnie ten czas był czymś w rodzaju obozem przetrwania :lol: Musialam nosić 20kg z drugiego piętra na siq... Życzę, by sunia szybko wróciła do normalności :kciuki: P.S. CO jakiś czas wpadam tu i zalewam sie łzami widząc Twoje zdjęcia, sa to łzy radości oczywiście... nigdy jednak nie pisałam. Trudo się tu naleźć :lol: Gaduły..[/quote] dzięki za słowa otuchy dla mnie jest koszmarem "pilnowanie szwów" :roll: hahah widzicie DZIEWCZYNY nie macie GADAĆ szczególnie GOOPOT :diabloti: :mad: :evil_lol: :evil_lol: :evil_lol: :evil_lol: postaram sie popilować tu porządku już nikt nie będzie nic gadać i będziesz mogła Figuniu pisać ;) :loveu: cieszę sie, że nas nawiedzasz i że foty nawet sie podobaja dobra lece Szpila śpi i tak zostanie prawda :cool1: :lol:
-
a oczywiście mankiwty w ciuchu Xl sa za małe dla mojego psa :evil_lol: ciuch wielki i poprute mankiety :evil_lol: przygotowanie psa do sterylki odmięśnić przednie łapy :evil_lol:
-
[quote name='Wyjątek']Wielkie dzięki dziewczyny. Pomogłyście mi! Tarz jeszcze tylko przestudiować te linki :)[/quote] i nabrac odwagi jak sie podejmie decyzjie o sterylce a to nie jest łatwe o nie :shake: dla mnie nie było ALE JA NIE PANIKUJE...............Szpidoopolina w ciuchu śpi a ja nie wiem co mam zrobić zeby jednak nie wyjść :lol: dobra musze isc ona bedzie spać prawda :cool1:
-
[quote name='Alicjarydzewska'][I];)no jak Szpilka już chodzi na żebry to już idzie na prostą;)....ciekawe jak ona spała ze wylazla z ciuszka ...sexownego:razz:[/I][/quote] nie mam pojęcia jak ona wyszła z tego :/ mam nadzieje ze teraz nie uciekanie z sex ciucha :cool1:
-
ja zrobiłam po drugiej nie wiadomo czy była by trzecia a jak by była to kiedy dodam ze Szpilbezjajnikowa ma teraz 3lata 8 miesięcy. Więc ciachnełam późno dlaczego tak wyszło między innymi nie do końca jestem "zwolennnikiem" ciachania bo nie uważam zeby było to obojetne dla zdrowia. Po przestudiowaniu tomów, po rozmowie z wetami i po podjeciu decyzji na TAK zadzwoniłam no i sie udało......... teraz się goim a ja juz mam same siwe włosy :/ (do sterylki był dwa podejścia..............raz sie Szpila rozchorowała a mnie dalej brakło odwagi :/, drugi raz dostała cieczki a mnie brakło potem kasy) teraz to juz wiecie więcej niż ustawa przewiduje, musze z tego urlopu do roboty wracac bo sie wylewna robie ;)
-
[quote name='Gosiek']:lol::lol::lol: to Twoja nowa mantra? :lol::lol::lol:[/quote] no musze wyskoczyć na jakąs godzine i cała się terzęse jak osiczka :shake: Pomimo ze Szpibezmaciczna śpi prawie cały czas i zosawie ją w kafftanie to i tak sie boje...........ale NIE PANIKUJE NIE NIE NIE
-
kurcze nie moge znaleźć tego artykułu co w nim było najważniejsze, że pomimo terapii hormonalnej i tak suke trzeba później ciachać :razz: moja oststnia literatura [URL]http://www.vetserwis.pl/sterylizacja_pies.html[/URL] [URL]http://www.vetpol.org.pl/ZW2006/2006_04_wczesna_kastracja.pdf[/URL] [URL]http://www.magwet.pl/index.php?mid=5&menu=11&article=20[/URL] to nie wszystko :evil_lol:
-
[quote name='Wyjątek']ojejej biedna Szpilka... Gerę też to w przyszłości czeka, ale na razie wole o tym nie myśleć:roll: aaa a takie mam pytanie... tylko na mnie nie krzyczcie.. pytam bo sie nie znam.. Ktos mi zaproponował zeby zamiast sterylki dawac hormony 2 razy do roku? Jakie jest Wasze zdanie na ten temat??[/quote] ja bardzo NIE polecam za przykład moge posłużyć sie jedna suką która jest w wieku Szpilki bokserka pręguska, która była w ten sposób traktowana. Ma ona wiele problemów ze zdrowiem (nie koniecznie oczywiście hormony były za nie odpowiedzialne nie mniej jednak miały swoj wpływ) suńka po za tym, ze nie ma sierści (podłoże alergiczne) to nie ma chęci do życia a sterylka i tak ją czaka bio zaczeły sie problemy z suteczkami. Wczoraj gdzies czytałam o terapii hormonalnej u suk jak znajdę to dam linka :cool1: ja nie panikuje...................:roll: :evil_lol:
-
Dzis Szpil aobudziła sie bez tylnych łap w ubranku :/ mam nadzieje, że nie lizała w nocy (narazie sie nie interesuje swoim szyciem) woli lizac łapki czasem psioche ale szycie omija ale to narazie Żebrała pilnowała czy nie zatakuje mnie obiad przyżądzany :evil_lol: kręciła się po domu teraz śpi nie chciała wracać z dworu ma smutne oczy :( szycie wygląda nieźle nie jest opuchnięte ale w jednym miejscu zamiast skórowe jest lekko przyróżowione obserwuje co będzie dalej jak kolor będzie intnensywniał ide do weta. Narazie nie panikuje :roll: