-
Posts
8001 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by dbsst
-
[quote name='Alicja'][FONT=Arial][COLOR=Red][B] no the best ....coś czuję , że sie załapię latem w stolicy na jakiś zlot z wózkami :evil_lol::evil_lol::evil_lol:[/B][/COLOR][/FONT][/QUOTE] jakim qrwa latem :angryy::mad:
-
[quote name='agbar'] Chodze dzis jak kaczka..boli mnie kosc mymlonowa...auuuuuu[/QUOTE] ha ha ha może ci mymlon rośnie :evil_lol::evil_lol::evil_lol:
-
[quote name='Cola']znowu dwa razy usg? bo zacznę podejrzewać syna o pewnego rodzaju ekshibicjonizm :mad: mi w nocy pomogła poduszka między kolanami :p mogłam trochę pospać :multi:[/QUOTE] ja bez poduszki to sobie w ogóle nie wyobrażam spania :shake: i teraz zwijam sobie dodatkowo kołdrę pod brzuch - Jasiek tego nie lubi i w nia kopie ale to jego problem :evil_lol::evil_lol::evil_lol: [quote name='Cola'] a nie jest lepiej zejść po schodach albo skorzystać z windy? :razz:[/QUOTE] póki wyglądam jak poduszkowiec chce to wykorzystywać :evil_lol: [quote name='Alicja'][FONT=Arial][COLOR=Red][B]wow...MÓJ pomidorek :multi::loveu:...sis jesteś wyjątkowa :diabloti::evil_lol: [/B][/COLOR][/FONT][/QUOTE] [FONT=Arial][COLOR=Red][COLOR=Black]i czeka[/COLOR][B] :cool3: [/B][/COLOR][/FONT][quote name='Alicja'] [FONT=Arial][COLOR=Red][B] Szpilucha w zadumie :loveu: [URL]http://www.imagic.pl/files//15160/IMG_0320ps.jpg[/URL] [/B][/COLOR][/FONT][/QUOTE] i czeka :cool3: [quote name='Alicja'] [FONT=Arial][COLOR=Red][B] Cola , kiedy Twój bezimienny jeszcze syn okaże swe oblicze światu ??[/B][/COLOR][/FONT][/QUOTE] zaraz po moim. My tu mamy jakieś przekazywanie pałeczki Dilerka ja Cola :evil_lol::evil_lol::evil_lol::evil_lol:
-
elinka trzeba było miskę opatentować i sprzedawać :evil_lol: taka okazja a tu na rynek wlazło wiaderko :evil_lol::evil_lol::evil_lol:
-
[quote name='Cola']tylko do stycznia? :diabloti: eeee...[/QUOTE] potem jest zielono :evil_lol::evil_lol: [quote name='Cola'] zawsze służę pomocą :diabloti:[/QUOTE] taaaak oczywiście, teraz już wiem jaki kupie :evil_lol::evil_lol::evil_lol: [quote name='Cola'] Junior zafundował mi poranną pobudkę o świtaniu :angryy: i dalej bryka...i mogę się założyć, że jak pójdziemy dzisiaj do gin to będzie spał jak zabity :evil_lol: (tak jak ostatnio :diabloti: i gin będzie miał problem z dokładnym obejrzeniem malucha na usg :evil_lol::evil_lol:)[/QUOTE] ha ha ha ha ha to będziesz miała dwa usg :diabloti: my dziś też kiepsko spaliśmy w nocy :shake: jak się przekładam to czuję jak mi się przewraca w brzuchu :evil_lol: [quote name='Cola']Debe zawsze miałaś talent ogrodniczy :evil_lol::evil_lol::evil_lol:[/QUOTE] ha a jak jestem ogrodnik wszechczasów :diabloti: spadam
-
zamiast się wyspać na zapas to CZYTAŁAŚ :diabloti: cześć kobieto z obcym :cool1: jak tam mebelki i prasowanie poka może coś podkradnę :D
-
śpisz? :roll::diabloti:
-
ha ha ha ha ha ha ha ha ha piękny klips tylko czemu jeden :evil_lol::evil_lol::evil_lol:
-
a to mrożone pomidory dla Ali :evil_lol::evil_lol::evil_lol::evil_lol: kiedy mnie prosiłaś o te zdjęcia? jak krzaczki były całe w czerwone :roll::evil_lol::evil_lol::evil_lol: ale jak obiecałam tak zrobiłam --- zdjęcie zrobiłam i pomidorek czeka na zerwanie przez ciebie :evil_lol::evil_lol::evil_lol: [IMG]http://www.imagic.pl/files//15160/IMG_0300ps.jpg[/IMG]
-
[quote name='malawaszka'][URL]http://www.imagic.pl/files//15160/IMG_0298ps.jpg[/URL] hahaha co to ma być? :evil_lol: noo piekne pioękne i ten przekaz :loveu:[/QUOTE] hahahaha to kadr z typu "wstawie coś bo mi galerię za bark zdjęć zamkną" ale jak ci sie podoba :evil_lol::evil_lol: [quote name='malawaszka'] a mnie się podoba to wiaderko - szkoda, że dla ciut większych niemowlaczków nie ma :evil_lol:[/QUOTE] hahahaha to kadr z typu "wstawie coś bo mi galerię za bark zdjęć zamkną" ale jak ci sie podoba :evil_lol::evil_lol: lub wiaderek dla dorosłych :evil_lol::evil_lol::evil_lol: [quote name='Cola']wolałam jednak ten widok w bieli :diabloti: [/QUOTE] łeee tam gadasz wiesz jak wieczorami o tej porze jest romantycznie i tak będzie do stycznia :p [quote name='Cola'] na pewno bezprzewodowy i o baaaaaardzo duuużym zasięgu, i jeszcze najlepiej wodoszczelny :evil_lol::evil_lol:[/QUOTE] tak to duża pomoc :roll::lol::lol::lol:
-
zamyślona [IMG]http://www.imagic.pl/files//15160/IMG_0316ps.jpg[/IMG] [IMG]http://www.imagic.pl/files//15160/IMG_0312ps.jpg[/IMG] papa do jutra :errrr::wink:
-
i oto zdjęcia najsłodszego psa - suki :bigcool::bigcool: [IMG]http://www.imagic.pl/files//15160/IMG_0320ps.jpg[/IMG] czyż nie ma ludzkiej mowy :jumpie: [IMG]http://www.imagic.pl/files//15160/IMG_0318ps.jpg[/IMG]
-
[quote name='Vectra']mówisz i masz :diabloti:[/QUOTE] :evil_lol::evil_lol::evil_lol: teraz czekam na porady :evil_lol::evil_lol::evil_lol::evil_lol:
-
[quote name='Alicja'][FONT=Arial][COLOR=Red][B]nie krzycz ...miałam ostatnio naszykowane na piątek ale po zmianie planów dilerowej nie mogłam jechać do Dziewczynek , bo byłam w pracy , a dziś od rana lał deszcz i nie zapakowałam sie z aparatosem , ale nie bój żaby ...Niunieczka fotaski będzie miała :loveu:[/B][/COLOR][/FONT][/QUOTE] to w takim razie popłaczę :evil_lol::placz::placz::placz::placz:
- 78403 replies
-
[quote name='Vectra']mam zapytać tam ? :diabloti: fajne wiaderko :loveu: :evil_lol:[/QUOTE] tak tak tak :evil_lol::evil_lol::evil_lol::evil_lol:
-
[quote name='Alicja'][FONT=Arial][COLOR=Red][B]Zdjęciów Dominiczki ani Madzie nie mam , bo jechałam prosto z pracy a szłam na 6 rano :cool1:... ale obiecuję , ze następną razą się poprawię i fotaski będą :loveu:[/B][/COLOR][/FONT][/QUOTE] :motz::motz::motz::placz::placz::placz::placz:
- 78403 replies
-
[quote name='Alicja'][FONT=Arial][COLOR=Red][B]nie kupuj wiadra ....mam 2 na ziemniaki ...przywioze :diabloti::evil_lol:[/B][/COLOR][/FONT][/QUOTE] ja mam na mopa też by się zdał i jakiego dopalona będzie mieć czystego :evil_lol::evil_lol::evil_lol: jaki telefon bezprzewodowy mam kupić i mówię serio tel mi się wykrzaczył a siedząc w domu to jest jedyna szansa na zalatwianie spraw pracowych :placz::placz::placz::placz::placz::placz:
-
[quote name='Maga100'][B]chyba z raz.... :hmmmm:[/B] [/QUOTE] z raz na tydzień chyba :diabloti: [quote name='Maga100'] [B]powtarzasz się :cool1:[/B] [/QUOTE] nie zdradzaj naszych sekretów :loveu::diabloti: [quote name='Maga100'] [B]Zapytaj na wątku :evil_lol:[/B] [/QUOTE] nie mam odwagi ale może ty zapytasz :lol: [quote name='Maga100'] [B]Oczywiście, ze masz kupić :diabloti: Przecież już ci mówiłam, nie słuchasz się mnie :diabloti:[/B][/QUOTE] tak jest master :p
-
a masz jakieś zdjęcia :cool1: Domi i jej mamy :cool1: nie będę mówić nie stresuj się bo to nic nie da wiedz że my stresujemy sie z wami :cool1:
- 78403 replies
-
[quote name='Maga100'][B]Ha. Ha. Ha.[/B] [B]Dlaczego ten widok jest mi tak doskonale znany? :hmmmm:[/B] [B]Dlaczego poczułam się jak w domu? :niewiem:[/B] :diabloti:[/QUOTE] no właśnie nie wiem czemu znasz ten widok jak swój :shake::evil_lol::evil_lol::evil_lol: byłas kiedyś u mnie :diabloti: [quote name='Bogarka']Mozna wiedziec, która to dziellnica Warszawy?[/QUOTE] późne Bielany :evil_lol::evil_lol::evil_lol::evil_lol: jak myślicie kupić :diabloti::evil_lol::evil_lol::evil_lol::evil_lol: [url=http://www.allegro.pl/item791415578_tummy_tub_wiaderko_do_kapieli_niemowlat_warszawa.html]TUMMY TUB WIADERKO DO KĄPIELI NIEMOWLĄT Warszawa (791415578) - Aukcje internetowe Allegro[/url] jak myślicie kupić
-
widok z okna :cool1: [IMG]http://www.imagic.pl/files//15160/IMG_0321ps.jpg[/IMG] widok z punktu widokowego suki Szpilki [IMG]http://www.imagic.pl/files//15160/IMG_0314ps.jpg[/IMG] :loveu::loveu::loveu: [IMG]http://www.imagic.pl/files//15160/IMG_0320ps.jpg[/IMG]
-
[quote name='apple'][FONT=Century Gothic][COLOR=Green][B]Na pewno zauważysz...bądź spokojna:diabloti: masz wąsy?:crazyeye: dobra smigam nach house...pa:loveu:[/B][/COLOR][/FONT][/QUOTE] może się wyślizgnie jak jaszczurka :cool1: jak sum mam wąsa :evil_lol::evil_lol: kom na hauzen kinder machen :evil_lol::evil_lol::evil_lol::evil_lol:
-
[quote name='apple'][FONT=Century Gothic][COLOR=Green][B]Cofnij się i poogladaj te co już wstawiłam...powinno być ich na tyle żeby zająć Cię do następnego wstawiania:diabloti:[/B][/COLOR][/FONT][/QUOTE] ale ja nie lubie odgrzewanych ziemniaków :cool1:
-
[quote name='apple']:eek2: :scared:[/QUOTE] no co :megagrin::megagrin:
-
[quote name='apple'][FONT=Century Gothic][COLOR=Green][B]To ja jestem za sylwestrem. Moze z racji takiego dnia to wyskoczy jak korek od szampana:evil_lol: Nie ze mną te numery:diabloti:[/B][/COLOR][/FONT][/QUOTE] oby wyskoczył nie zauważenie :evil_lol::evil_lol::evil_lol::evil_lol: nie ze mną te numery bruner :evil_lol::evil_lol::evil_lol: