-
Posts
8001 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by dbsst
-
[quote name='Olcia']i to własnie nazywa się odpowiednie zadbanie o przyszłość syna:diabloti:, co by nie miał wymówki że za daleko miał:evil_lol::evil_lol:[/QUOTE] blisko wyjrzy i pomacha czego sie nie robi dla rodziny :evil_lol: [quote name='Maga100'][B]ja tam jej nie oszczędzam :roll::diabloti:[/B] [B]PS czemu mam wrażenie, że teraz Waszunia i Aszerek już nie nawiedzą naszych galerii? :placz::diabloti:[/B][/QUOTE] i tym się różnisz od wszystkich upadłego byś kopała :evil_lol::evil_lol::evil_lol::evil_lol: też mam wrażenie, że dziewczyny od bliźniaków już tu nie zajrzą :placz::placz::placz::placz:
-
Sznupkowy Oddział Psychiatryczny vs Geriatria i koty... no i ja
dbsst replied to malawaszka's topic in Foto Blogi
[quote name='malawaszka']czeka na przypływ weny i kupno blatu :lol:[/QUOTE] czy mam wrażenie czy robisz WSZYSTKO żeby nie gotować :evil_lol:- 49449 replies
-
- czarcie kopytko
- malawaszka
- (and 5 more)
-
[quote name='Cola']focha strzelam :obrazic:[/QUOTE] e tam :evil_lol:
-
[quote name='Alicja'][FONT=Arial][COLOR=Red][B]nie ...no ...widoki to ty masz bowskie :roll::evil_lol:[/B][/COLOR][/FONT][/QUOTE] a jak przy kościele bowski widok :evil_lol::evil_lol::evil_lol: [quote name='Cola']:errrr::errrr: nie znasz dnia ani godziny :diabloti:[/QUOTE] amen :evil_lol: [quote name='Olcia']hahaha przynajmniej w bardzo dalekiej przyszłości będziesz miała blisko do domu:)[/QUOTE] no mamy z widokiem na kwaterę Jasiek będzie mieć blisko do rodziców w odwiedziny :evil_lol::evil_lol::evil_lol:
-
[quote name='Olcia']o nie pachnie jak świeżo wydojone mleko:evil_lol:[/QUOTE] :evil_lol::evil_lol::evil_lol::evil_lol::evil_lol:
-
[quote name='apple'][FONT=Century Gothic][COLOR=Green][B]Ależ ona się zmienia....co przyjdę to inna:loveu: [URL]http://images6.fotosik.pl/568/0842a6aa8d15d451.jpg[/URL][/B][/COLOR][/FONT][/QUOTE] bo to inne dziecko tamto sprzedali na allegro a to z lasu przytargali :evil_lol::evil_lol::evil_lol::evil_lol: cześć wypoczęta :cool3:
-
[quote name='Olcia']heheh tylko nie zapomijcie spili nakarmić jak wrócicie ze szpitala bo u mnie tak sie wszyscy zajeli gnojkiem ze o moich kochanym mordkach zapomnieli:evil_lol:[/QUOTE] hahahahah zapisze w przypomnieniu - tylko nie wiem czy ona będzie chciała jeść w końcu taka podnieta w domu małe wydaje dzwięki jak zabawka i pachnie jak człowiek :evil_lol::evil_lol::evil_lol::evil_lol::evil_lol::evil_lol::evil_lol::evil_lol:
-
no u nas narazie łózeczko stoi na miejscu psa pies awansował i śpi przy R :evil_lol::evil_lol: ale Szpilka i tak jest teraz chcąc nie chcąc "mniej ważna" nie mam tyle siły, żeby ją wybiegwać jak kiedyś :shake: ale staramy się staramy :evil_lol::evil_lol::evil_lol:
-
[quote name='Olcia']dobrze przeczuwałam żeby w ciązy na dogo mnie wchodzić:evil_lol:[/QUOTE] tak to fakt człowiek sie tu naczyta naczyta i nie ma ochoty już na nic :evil_lol::evil_lol::evil_lol: prezentuje mojego laptopa na środku salonu hahaha [IMG]http://www.imagic.pl/files//15160/IMG_0381ps.jpg[/IMG] i widoki na przyszłosć ha ha ha [IMG]http://www.imagic.pl/files//15160/IMG_0367ps.jpg[/IMG] to zaległe ze świątecznych dni [IMG]http://www.imagic.pl/files//15160/IMG_0370ps.jpg[/IMG]
-
dzizys prawdziwy tatuś się z niego zrobił :evil_lol::evil_lol::evil_lol: a jak reagował na dzieci zanim nie mieliście Alana ??? ja prawie codziennie słyszę .............o pies bedziesz musiała uważać, o pies pierdu pierdu a mój pies to nie pies to pippppa :shake::evil_lol::evil_lol::evil_lol:
-
[quote name='Olcia']ech sporo czasu ale jakoś wytrzymam, będę spisywać na kartce, żeby o żadnej uszczypliwości nie zapomnieć:diabloti::diabloti:[/QUOTE] to przybij sobie piątkę z Magdą W. ona też spisuje jakieś miłe rzeczy specjalnie dla mnie :evil_lol::evil_lol::evil_lol:
-
Sznupkowy Oddział Psychiatryczny vs Geriatria i koty... no i ja
dbsst replied to malawaszka's topic in Foto Blogi
[quote name='Alicja'][FONT=Arial][COLOR=Red][B]jaki pan :diabloti::evil_lol:[/B][/COLOR][/FONT] [/QUOTE] czy ma się obrazić :evil_lol::evil_lol::evil_lol::evil_lol: jak tam kuchnia Waszko :evil_lol:- 49449 replies
-
- czarcie kopytko
- malawaszka
- (and 5 more)
-
[quote name='Alicja'][FONT=Arial][COLOR=Red][B]noooo debe za Was wybrała :diabloti::evil_lol:[/B][/COLOR][/FONT][/QUOTE] za was dla nas :evil_lol::evil_lol::evil_lol::evil_lol:
-
Twój syn naprawdę ma cienia :evil_lol::evil_lol::evil_lol: na każdym zdjęciu jakis czarny stwór się pojawia :evil_lol::evil_lol::evil_lol::evil_lol:
-
[quote name='Olcia']pewnie Tadzia karmi, albo po całym dniu upycha go gdzieś w piwnicy:evil_lol:[/QUOTE] niemożliwe Tadzik to sama słodycz :loveu::loveu::loveu::loveu::loveu:
-
[quote name='Olcia']bo ja teraz wszystkim dookoła utrudniam życie , tobie na razie nie będę bo mnie szczury zeżrą, a nigdzie nie moge znaleść kiedy się w końcu rozpakujesz, żebym mogła wylać z siebie całą złośliwość:diabloti::diabloti::diabloti:[/QUOTE] teoretycznie 10 stycznia ale jest szansa, że wcześniej :evil_lol: w zasadzie juz prawie by po było :angryy::mad::diabloti: mój pies zwariował sama na siebie warczy hahahahaha :roll::evil_lol::evil_lol::evil_lol::evil_lol::evil_lol:
-
[quote name='Cola'] :evil_lol::evil_lol: ciągnie mnie więzadło, więc nikomu przyjemności nie sprawię :eviltong: [/QUOTE] o zajdzie taka w ciąże i o zero przyjemności :evil_lol: [quote name='Alicja'][COLOR=Red][B][FONT=Arial]do nas do przedszkola chodziła ruda jak wiewióreczka dziewczynka o imieniu ... TYCJANA .....wołano na nią ... TYSIA :grins:[/FONT][/B][/COLOR] [FONT=Arial][COLOR=Red][B]aha i spotkałam chłopca o imieniu ... Bożydar :diabloti:[/B][/COLOR][/FONT][/QUOTE] Tysia :loveu: Bożydara i Warzyna kiedyś znałam :cool3: juz nie pamiętam jak Warzyn mial na nazwisko ale też jakies hardcor Magdo W., żabeczko kumkumo moja gdzie jesteś :placz:
-
[quote name='apple'][FONT=Century Gothic][COLOR=Green][B]Przesadzasz...;) I jak było w stempelkowni:razz:[/B][/COLOR][/FONT][/QUOTE] wyrwała się z domu było ekstra - mogłabym siedzieć i siedzieć na poczcie :evil_lol: [quote name='Alicja'][COLOR=Red][B][FONT=Arial]Na poczcie wszyscy żyją ??[/FONT][/B][/COLOR][/QUOTE] wszyscy :cool3: [quote name='Cola']też wybrałaś sobie porę :evil_lol: w największy ruch :diabloti: wszyscy żyją?? czy tylko wy :evil_lol:[/QUOTE] dopiero auto odebraliśmy z warsztatu :shake: [quote name='Olcia']uff nareszcie trafiłam odnalazłam:p jak dzisiaj też byłam na poczcie i awantura była na cały urząd, bo mały się rozryczał, bo go obudziły stęple , a jakis stary piernik morde zaczął na mnie drzeć , że on potrzebuje spokoju a ja śmiałam przyjsć w miejsce publiczne w wrzeszczącym bachorem.[/QUOTE] bosz nie mam słów do ciebie jesteś tak nieodpowiedzialna, utrudniasz życie biednym starszym ludziom :shake: bosz ale się cieszę kolega (były siedziałam za nim i z nim w jednej ławie szkolnej) w siódmej minucie wiadomości miał swoje 3 minuty :multi::cool3:
-
[quote name='asher']Dozgonny celibat, żeby nie kusić złego? :hmmmm: :evil_lol: [/QUOTE] :evil_lol::evil_lol::evil_lol::evil_lol: jasne nie znasz dnia ani godziny i celibat ci nie pomoże :evil_lol::evil_lol::evil_lol:
-
[quote name='Cola'] właśnie się obawiam tego 14 lutego...po tym jak mnie lekarz pocieszył :roll: jak będzie dziewczyna to A. składa reklamację :evil_lol:[/QUOTE] a jak będzie chłopak to roboczo będzie na forum u cioci db Walenty i ciocia d padnie ze śmiechu ha ha ha
-
ja nie rozumiem tylko jednej rzeczy w tym zachowaniu rodziców dzieci chorych. Bo to, że dziecko chore "szkodzi" dziecku zdrowemu to ów rodzice maja w doopie i ok ale takie zachowanie jest niebezpieczne DLA ICH WŁASNYCH dzieci :shake: i dlaczego to tez mają w d......:shake: no ale ludzie mnie nie przestają zaskakiwać i chyba nigdy nie przestana a jak przestana to znaczy, że umarłam :p
-
[quote name='apple'][B][FONT=Century Gothic][COLOR=Green]Cześć roznegliżowana Piłeczko:loveu:[/COLOR][/FONT][/B][/QUOTE] Piłeczko :evil_lol: piło łańcuchowa chyba :evil_lol: zaraz zbieram się na pocztę - będzie cuuuuuuuuuuuudownie :mad:
-
[quote name='Olcia']rodziłam na inflandzkiej wszystko super opieka położne, z tego byłam zadowolona, jedynie z czego nie to że trafiłam na osła lekarza który akurat miał dyżur i to on uparł się że mam rodzić naturalnie pomino tego że w 39 tyg. Alan ważył już ponad 4kg , skończył się dyżur zmienił się lekarz i natychmiast miałam cesarkę, ale cesarkę też miło wspominam bo wyjeli go o 00:05 na nogi stanełam o 6 a o 8 już po kortarzy śmigałam i do domu już byłam spakowana:p i byłam wściekła że mnie będą trzymać 3 dni, ale udało się już po 2 uciec:diabloti: faktycznie jestem nieodpowiedzialna matka, bo nie dość że to co napisała debe to prawda to do tego jeszcze dochodzi: spanie psów i dziecka w jedym łóżku, przysłowiowe pies ci mordke lizał w tym przypadku Alan+ nadir:cool3:, pierwsze co zrobiłam po powrocie ze szpitala to dałam psom synka na pożarcie:evil_lol:[/QUOTE] no właśnie lekarze :shake: czyli nie ma znaczenia gdzie jak sie ma trafić na cymbała to sie trafi :shake: wejdź z tym na mamusiowe forum :evil_lol::evil_lol::evil_lol::evil_lol: opowiedz o pieskach małych zreszta nei to co Wasiowe brytany :evil_lol::evil_lol::evil_lol: o tv i o takich i KONIECZNIE daj linka :evil_lol::evil_lol::evil_lol::evil_lol: chce zobaczyć jak zostana z ciebie strzępy :evil_lol::evil_lol::evil_lol::evil_lol::evil_lol:
-
[quote name='Cola']:mad: mam całą listę innych starych imion :evil_lol: np. Doroteusz, Duszan, Dzierżysław, Dagobert itd....[/QUOTE] wole Walenty :evil_lol: [quote name='Olcia']:-o Cola skąd Ty te imiona bierzesz:crazyeye:[/QUOTE] wszystko zrobi, żeby nie sprawić mi przyjemności nawet słownik imon z kosmosu wytargała :evil_lol::evil_lol::evil_lol:
-
[quote name='Olcia']odkąd tylko już dawał znaki że jest całe noce nie spałam tak się kopał i oglądałam dr. hausa bo i tak nie dawał mi spać i teraz jak leci haus dziecka nie ma, odizolowany jest od całego świata, zrobiłam eksperyment i włączyłam bajki jak oglądał hausa i wrzask był niesamowity:evil_lol:, i kolejny przykład nieodpowiedzialnej matki daje oglądać telewizję:lol:[/QUOTE] ha ha ha nieodpowiedzialna na amen :evil_lol: