-
Posts
8001 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by dbsst
-
[quote name='Maga100']Piszę tu, bo nigdzie indziej nie mogę :lmaa: Piszę z pralaptopa Mój normalny usiłuje zreaktywować A. Nie mam gg ani poczty Pralaptop ledwo sobie radzi z cywilizacją bp. po wejściu w opcje zaawansowane jedną emotikonkę mam na cały ekran :cooldevi: muszę je wpisywać ręcznie, te które pamiętam. I w ogóle jest super.[/QUOTE] jestem wzruszona, że pomimo trudów zajrzałas do mnie :loveu: jestem wzruszona, że cały dzien dzielnie walczysz aby mieć skrawek świata zewnętrznego w swoim domu :evil_lol: poprostu sie wzruszyłam :diabloti: [quote name='malawaszka']tak - ta choroba to upływający czas, że tak sobie pozwolę z zadumą odpowiedzieć :roflt:[/QUOTE] hahahaha gorączka wiele tłumaczy :evil_lol: [quote name='malawaszka']tam będziesz zbierać - mówiłam, że dam Ci KOTA za friko i nawwet z dowozem do domu :evil_lol::evil_lol::evil_lol::evil_lol::evil_lol:[/QUOTE] koty dusza dzieci - dziekuje :evil_lol: [quote name='clockwork']:evil_lol::evil_lol::evil_lol: a ja nie karmie piersią i schudłam chyba już ze 20 kilo :diabloti::diabloti::diabloti:.. a wyczytałam że to sie chudnie jak dziecię raczkuje.... :crazyeye::crazyeye::crazyeye: o masakra!!!! ZNIKNE!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! :mdleje:[/QUOTE] takiej to dobrze :mad: [quote name='Olcia']a ja karmie i nie chudne gdzie tu sprawiedliwość:) a komentarze pierwsza klasa:)[/QUOTE] ja pewnie będe mieć jak Olcia nie będe chudła i w ogóle się załamie :shake:
-
[quote name='Alicja'][FONT=Arial][COLOR=Red][B]Chyba zabiorę Ozzulka jak do Warszawy pojadę :diabloti::evil_lol:...mogę no nie ;)[/B][/COLOR][/FONT][/QUOTE] ja jestem za :multi::multi::multi::multi: [quote name='Olcia']ja niestety muszę zgłosić sprzeciw bo mój nadir rodowity cham warszawski mało tolerancyjny jest zresztą do wawy z zabójcami nie wpuszczają:)[/QUOTE] oj tam dacie radę :diabloti::diabloti::diabloti::diabloti: zbieram fundusze na [url]http://www.allegro.pl/item827371917_playskool_hasbro_ogromny_dinozaur_kota.html[/url] :evil_lol::evil_lol::evil_lol::evil_lol::evil_lol:
-
Sznupkowy Oddział Psychiatryczny vs Geriatria i koty... no i ja
dbsst replied to malawaszka's topic in Foto Blogi
no nie moge i te rajtki :evil_lol::evil_lol::evil_lol::evil_lol::evil_lol::evil_lol: [url]http://img260.imageshack.us/img260/3745/dsc0187y.jpg[/url]- 49449 replies
-
- czarcie kopytko
- malawaszka
- (and 5 more)
-
[quote name='clockwork']czujesz jaaaaką szyje by miała ta żyrafa jakby sie jeszcze rozciągła na tym Twoim bębnie piwnym ??? :evil_lol::evil_lol::evil_lol: :diabloti:[/QUOTE] a wyobraź sobie, że mam taką czarną bluzkę ze srebną żyrafa i ta żyrafa nie widząc czemu ma wydęty brzuch :evil_lol::evil_lol::evil_lol: [quote name='Maga100']Jak tylko to napisałam, to od razu pomyślałam, że zaraz tu przyleziesz i będziesz się głupkowato krygować, że to niby o tobie :diabloti: bo ja nie mam :diabloti:[/QUOTE] widzisz i nie zmieniłaś dałas mi szansę się popisać elokwencją :evil_lol: czemu nie masz :mad: [quote name='Alicja'][FONT=Arial][COLOR=Red][B]to by była bardzo zakomplexiona żyrafka:p[/B][/COLOR][/FONT][/QUOTE] raczej żyrafa z duzym brzuchem na chudych nogach :evil_lol::evil_lol::evil_lol:
-
Sznupkowy Oddział Psychiatryczny vs Geriatria i koty... no i ja
dbsst replied to malawaszka's topic in Foto Blogi
bosz i z czego te niedzwiedzie stopy tak się cieszą, że są uwięzione :shake::evil_lol::evil_lol::evil_lol::evil_lol:- 49449 replies
-
- czarcie kopytko
- malawaszka
- (and 5 more)
-
[quote name='apple']Niepoprawna optymistka z Ciebie:evil_lol: witaj:loveu:[/QUOTE] a jak optymizm wrodzony :evil_lol: witojcie :evil_lol: a tu dla poczytania - ja lałam z komentarzy jak widać ogólnie pojete macierzyństwo budzi wszędzie gorące dyskusje :evil_lol: [url]http://www.snobka.pl/artykul/7532/karmienie_piersia_zamiast_diety[/url]
-
Sznupkowy Oddział Psychiatryczny vs Geriatria i koty... no i ja
dbsst replied to malawaszka's topic in Foto Blogi
[quote name='malawaszka']sprawdzam - to pewnie tylko przeziębienie, natomiast świniaka to mi pewnie sprzedała pani w spożywczym jak mi nakaszlała na pomidora, którego ważyła :mdleje: [/QUOTE] hahah grunt to higiena :evil_lol::evil_lol::evil_lol: tyle sie mówi o tym przy okazji goracego tematu grypy - ale może pani tv nie oglada :evil_lol::evil_lol: a kudłaty durnowaty jest zarąbisty :loveu:- 49449 replies
-
- czarcie kopytko
- malawaszka
- (and 5 more)
-
Sznupkowy Oddział Psychiatryczny vs Geriatria i koty... no i ja
dbsst replied to malawaszka's topic in Foto Blogi
[quote name='malawaszka']choram..... kurna chata.... paaa :hand:[/QUOTE] o nie dobrze jak chora sprawdzasz w lustrze czy nie rośnie świński nosek :evil_lol::evil_lol::evil_lol::evil_lol:- 49449 replies
-
- czarcie kopytko
- malawaszka
- (and 5 more)
-
[quote name='Olcia']ja też jestem stanowczo za tym sanatorium dla Alicji:)[/QUOTE] prawda wypocznie zregeneruje siły.......................podrasuje wątrobę :evil_lol::evil_lol::evil_lol::evil_lol:
- 78403 replies
-
ja tylko sugeruje :evil_lol: podpowiadam i pomagam bez żadnych podtekstów :evil_lol:
- 78403 replies
-
wszystko mi się rozjechało u ciebie ale masz piękne małe szczurki
-
[quote name='clockwork'][FONT=Arial][COLOR=Blue][B]nie było Twoich rozmiarów ...................................................:cool1:[/B][/COLOR][/FONT][/QUOTE] cholera to pewnie przez ten brzuch!!!!!
-
Szatańska galeria - czyli popaprane championy z przeklętych rewirów
dbsst replied to Vectra's topic in Foto Blogi
[quote name='Maga100'] [B]no to chyba oczywiste, przecież to bokserek jest :evil_lol:[/B][/QUOTE] no śliczny bokserek śliczny :loveu: [quote name='Alicja'][FONT=Arial][COLOR=Red][B]nie pisałam sie na poród rodzinny Jaska :diabloti::evil_lol: przyjade jak Jasiek będzie już na świecie :cool1: [/B][/COLOR][/FONT][/QUOTE] radzę sie pospieszyć - i to bardzo ha ha ha ha ha zaraz ze śmiechu wody mi odejda ha ha ha szykuj urlop ma wczoraj ha ha ha [quote name='Maga100'][B]ech, to Tadzio już będzie duży wtedy :shake:[/B] [B]no ale nic, przyjadę i będziesz się zajmować :diabloti:[/B] [B]tak, czuję się zaproszona :diabloti:[/B][/QUOTE] obaj będą juz pełnoletni nasz córki będą miały po 16 lat a my bedziemy już siwe jak Ala się do nas wybierze :evil_lol::evil_lol::evil_lol::evil_lol: jakies zdjęcia bokserka sa dziś przewidziane - ja wiedziałam, że nawrócisz się na jedną słuszną drogę WIEDZIAŁAM :evil_lol::evil_lol::evil_lol::evil_lol::evil_lol::evil_lol::evil_lol: -
nie ma cie i nie ma teraz ja się zamartwiam :/ kliknij chodź słówko
-
[quote name='apple']A powiedz mi któremu boksiowi nie patrzy gamoniem z oczu? Bo ja nie znam takiego:evil_lol: OOooo to pasuje do mojego "kieszonkowego" Krosia:loveu:[/QUOTE] no właśnie tak analizuje znane mi boksery i one wszystkie maja miny gamonia z mniejszym lub większym iq :evil_lol: co gorsza jak Szpilka zrobi jedną ze swoich min ala forest gump wtedy zawsze ktoś pyta czy ona nie ugryzie :evil_lol: [quote name='Iza i Avanti']Obie macie takie słodnie kieszonkowce! :-)[/QUOTE] ja moja zamiast brylka mogę nosić :evil_lol: ahoj :p
-
[quote name='Alicja'][FONT=Arial][COLOR=Red][B]noooo 5 X w tygodniu po około 6-7 godzin to sporo :diabloti::diabloti:...chyba zdecyduję się na urlop zdrowotny :evil_lol:[/B][/COLOR][/FONT][/QUOTE] taaak jestem za urlop zdrowotny w jednym z sanatoriów warszawskich zalecam :evil_lol:
- 78403 replies
-
Sznupkowy Oddział Psychiatryczny vs Geriatria i koty... no i ja
dbsst replied to malawaszka's topic in Foto Blogi
Witaj Waszuniu czuwam jakby co :evil_lol::diabloti:- 49449 replies
-
- czarcie kopytko
- malawaszka
- (and 5 more)
-
[quote name='malawaszka']:boom: ................[/QUOTE] i myślisz, że to pomoże, że już masz ją z głowy :evil_lol: miały byc fotki spacerowe a tu ooooooooo nieduży chłop w za małym leżaczku :evil_lol:
-
[quote name='Maga100'][B]Magda, Dominika naprawdę coraz fajniej wygląda :loveu:[/B] [/QUOTE] a czeu o mnie bezemnie :-o:diabloti::evil_lol::evil_lol::evil_lol: sorry musze to powiedzieć najbardziej przykuł moją uwagę POMARAŃCZOWY BODZIAK Z ŻYRAFFFOM :loveu::shake: dlaczego takiego nie mam :evil_lol::evil_lol::evil_lol::evil_lol:
-
[quote name='Maga100'][B]powiem wprost: jesteś głupia :diabloti:[/B][/QUOTE] i znowu te wyznania miłosci bosz :P
-
[quote name='Olcia']hehe to my lepsi Alan mieścił się w gondoli tylko miesiąc w foteliku samochodowym do 13 kg mieścił się tylko do 3 miesięcy, i biedak jeszcze dobrze nie siedzi a musi już w "dorosłym" foteliku jeździć[/QUOTE] bosh to jakis potffór nie dziecko Pudzian nowy rośnie czy co :evil_lol: [quote name='Olcia']pies morderca i "szczotka"[/QUOTE] :evil_lol::evil_lol::evil_lol::evil_lol::evil_lol: [quote name='Olcia']o tym nie pomyślałam, ale Alan ma 4,5 miesiąca więc mam nadzieje, że te żyłki nie będą za stare:) w końcu dobro burków najważniejsze:):)[/QUOTE] narazie to sam tłuszczyk jak u wieloryba :evil_lol: [quote name='Olcia'] Wasza zabierze ruskie jak będzie miała bliźniaki to taka motywacja dla niej:)[/QUOTE] ha ha ha a raczej środek na płodnośc weźmie ruskie zajdzie w ciaże :evil_lol: [quote name='malawaszka']hahaha a ja chciałam tylko zapytać KTÓRA TO SIĘ Z MOIM TZ ZGADAŁA I MU WE ŁBIE W TYM TEMACIE NAMIESZAŁA HĘ??!! :x[/QUOTE] jak to która cała brzuchato-dzieciata częśc dogo było ciężko ale jak widzimy cos sie ruszyło w temacie :diabloti: czemu cie nie ma Cocacola :roll:
-
[quote name='apple']ja w sumie tez się nigdy nie bałam...mama zawsze mówiła...zooostaw tego psa bo nie znasz, bo Cię ugryzie, udrapie itp itd.....jak grochem o scianę:evil_lol: Chociaż jak sie tak zastanowię to ja bym chciała, zeby Ala jednak miała w sobie pewną rezerwę:roll:[/QUOTE] moi rodzice dostawali szału jak ja z tymi zwierzakami wojowałam, i oni mówili nie rusz a ja oczywiście swoje. I też mam nadziej,że moje to bedzie mnie bezwzglednie słuchało jak powiem nie rusz to nie ruszy, jak powiem możesz to pogłaszcze i w ogóle bedzie idealne -ale znając geny, które się połączyły mam nadzieję, że dożyje studiów :diabloti::evil_lol: [quote name='Olcia']a ja będę swojego małego uczyła rezerwy do zwierzaków, z prostego powodu, bo zwierze może nie być groźne ale może niechcący zrobić krzywdę, ostatnio szłam z nadirem na spacerze i dziecko ok 3 lat , podleciało z nienacka krzycząc mój misio i zaczeło się tulić do nadira ,nadir zdębiał dzięki bogu nie ruszył się bo by dzieciaka przewrócił aż by huk poszedł i oczywiście moja wina by była.Zwróciłam grzecznie uwagę mamusi żeby następnym razem uważała bo nie każdy psiak może tak się zachować, to jeszcze mnie opierdzieliła że mogłam iść po drugiej sronie ulicy dalsza rozmowa nie była już tak miła.[/QUOTE] dzizys i co zeszłaś ja bym zeszła :diabloti: [quote name='Alicja'][FONT=Arial][COLOR=Red][B]Widziałam fragment łóżeczka z ciuchcią:p ...a gdzie pościel w krówki ??:cool1:[/B][/COLOR][/FONT][/QUOTE] kurde zrobiłam zdjęcie ale nie dałam linka hahaha [quote name='Maga100']:evil_lol::evil_lol::evil_lol: [B]a czy ty przypadkiem nie mialaś LEŻEĆ? :cool1::cool1::cool1:[/B] [B]Moja chudzinka :loveu:[/B] [/QUOTE] lezę dziś tak do mnie mów - dziś zobaczyłam SWOJE KOSTKI u stóp sa jeszcze mam jej mam :multi: [quote name='malawaszka']:mdleje: zabrakło mi słów żeby skomentować kretynke...[/QUOTE] coś ostatnio braknie kolezance słów, robi sie koleżanka taka troskliwa ----- czy to pierwsze oznaki postępującej choroby mózgu :evil_lol::evil_lol::evil_lol::evil_lol: Miałam czatować na panią spałam :shake::evil_lol: ale dorwe chama :evil_lol::evil_lol::evil_lol::evil_lol: u nas zadziwiająco spokojnie :roll::evil_lol:
-
[quote name='apple']Szpilka jest baaardzo BOKSIOWA......nie znasz się!:angryy:[/QUOTE] nie jej patrzy gamoniem z oczu...............i do tego wygląda jak szczeniak jest mała :diabloti:
-
Szatańska galeria - czyli popaprane championy z przeklętych rewirów
dbsst replied to Vectra's topic in Foto Blogi
[quote name='Rinuś'][I][B]o boshe jaki problem :shake::shake: jak to przeczytałam to pierwsze moje wrażenie było takie, że to jakaś gówniara ....a koleś to jakiś niedorostek... bo psy nie są pożyteczne... [/B][/I][/QUOTE] he he też tak jakoś mi zaleciało dziwakami :evil_lol: [quote name='Vectra'] a na takie tematy to ja radzić nie umiem .... mój TZ lubił psy , jak mnie poznał miałam psa ... jak razem zamieszkaliśmy to miałam dwa psy :diabloti:[/QUOTE] a miałam taka chęć pomocy a tu widzę doopa :shake::evil_lol: -
Szatańska galeria - czyli popaprane championy z przeklętych rewirów
dbsst replied to Vectra's topic in Foto Blogi
Vectra musisz tu napisać - myślę, że nikt nie jest w stanie dać lepszej porady [url]http://www.kowbojki.pl/pokaz/psi-problem-pomozcie-17206[/url]