Jump to content
Dogomania

Bura

Members
  • Posts

    3637
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Bura

  1. Bura

    Lwów 2 x CACIB

    [img]http://img169.imageshack.us/img169/6967/lviv1.jpg[/img] By [URL=http://profile.imageshack.us/user/null]null[/URL] at 2010-05-11 [img]http://img404.imageshack.us/img404/652/lviv13.jpg[/img] By [URL=http://profile.imageshack.us/user/null]null[/URL] at 2010-05-11
  2. Bura

    Lwów 2 x CACIB

    [img]http://img143.imageshack.us/img143/9146/lviv6.jpg[/img] By [URL=http://profile.imageshack.us/user/null]null[/URL] at 2010-05-11 [img]http://img171.imageshack.us/img171/4611/lviv5.jpg[/img] By [URL=http://profile.imageshack.us/user/null]null[/URL] at 2010-05-11 [img]http://img200.imageshack.us/img200/3302/lviv4.jpg[/img] By [URL=http://profile.imageshack.us/user/null]null[/URL] at 2010-05-11 [img]http://img62.imageshack.us/img62/6411/lviv3.jpg[/img] By [URL=http://profile.imageshack.us/user/null]null[/URL] at 2010-05-11 [img]http://img683.imageshack.us/img683/6103/lviv2.jpg[/img] By [URL=http://profile.imageshack.us/user/null]null[/URL] at 2010-05-11
  3. Bura

    Lwów 2 x CACIB

    [img]http://img641.imageshack.us/img641/1991/lviv11.jpg[/img] By [URL=http://profile.imageshack.us/user/null]null[/URL] at 2010-05-11 [img]http://img25.imageshack.us/img25/4726/lviv10.jpg[/img] By [URL=http://profile.imageshack.us/user/null]null[/URL] at 2010-05-11 [img]http://img98.imageshack.us/img98/5302/lviv12.jpg[/img] By [URL=http://profile.imageshack.us/user/null]null[/URL] at 2010-05-11 [img]http://img171.imageshack.us/img171/4611/lviv5.jpg[/img] By [URL=http://profile.imageshack.us/user/null]null[/URL] at 2010-05-11 [img]http://img683.imageshack.us/img683/6103/lviv2.jpg[/img] By [URL=http://profile.imageshack.us/user/null]null[/URL] at 2010-05-11
  4. Bura

    Lwów 2 x CACIB

    Obie wystawy ta sama staweczka i te same wyniki :) sędziowały: ????? Pudel duży b/b/c/ pies młodzież VOLZHSKIY TALISMAN EGOR dosk, [B]J CAC, JBoB[/B] Pies champion QUERUS WHITE ENVISAN dosk, [B]CAC, CACIB, BOB[/B] SUKA CHAMPION BROCCA FATIMA NONTISCORDARDIME dosk, [B]CAC, CACIB, BOS[/B] foty w następnym poście
  5. [IMG]http://img169.imageshack.us/img169/6967/lviv1.jpg[/IMG] By [URL=http://profile.imageshack.us/user/null]null[/URL] at 2010-05-11 [IMG]http://img404.imageshack.us/img404/652/lviv13.jpg[/IMG] By [URL=http://profile.imageshack.us/user/null]null[/URL] at 2010-05-11
  6. [IMG]http://img143.imageshack.us/img143/9146/lviv6.jpg[/IMG] By [URL=http://profile.imageshack.us/user/null]null[/URL] at 2010-05-11 [IMG]http://img171.imageshack.us/img171/4611/lviv5.jpg[/IMG] By [URL=http://profile.imageshack.us/user/null]null[/URL] at 2010-05-11 [IMG]http://img200.imageshack.us/img200/3302/lviv4.jpg[/IMG] By [URL=http://profile.imageshack.us/user/null]null[/URL] at 2010-05-11 [IMG]http://img62.imageshack.us/img62/6411/lviv3.jpg[/IMG] By [URL=http://profile.imageshack.us/user/null]null[/URL] at 2010-05-11 [IMG]http://img683.imageshack.us/img683/6103/lviv2.jpg[/IMG] By [URL=http://profile.imageshack.us/user/null]null[/URL] at 2010-05-11
  7. Dziękujemy, oto obiecane foty, będzie więcej :) [IMG]http://img641.imageshack.us/img641/1991/lviv11.jpg[/IMG] By [URL="http://profile.imageshack.us/user/null"]null[/URL] at 2010-05-11 [IMG]http://img25.imageshack.us/img25/4726/lviv10.jpg[/IMG] By [URL="http://profile.imageshack.us/user/null"]null[/URL] at 2010-05-11 [IMG]http://img541.imageshack.us/img541/5595/lviv9.jpg[/IMG] By [URL="http://profile.imageshack.us/user/null"]null[/URL] at 2010-05-11 [IMG]http://img121.imageshack.us/img121/8991/lviv8.jpg[/IMG] By [URL="http://profile.imageshack.us/user/null"]null[/URL] at 2010-05-11 [IMG]http://img30.imageshack.us/img30/8060/lviv7.jpg[/IMG] By [URL="http://profile.imageshack.us/user/null"]null[/URL] at 2010-05-11
  8. Ja mam Wasze foty ale najpierw muszę się odniedać i odpalić aparat bo akumulatory padły. Jak będę mieć to wstawię.
  9. Nie macie może fot pudli?? Mojego dużego białęgo??
  10. A nie macie fotek pudli??
  11. Bura

    All systems

    To zależy od włosa, wody jaką masz w kranie i tego z czego są plamy, u nas się sprawdza ten drugi (taki niebieski).
  12. Bura

    Lwów - maj 2010

    [quote name='Coyote Ugly FCI']Bura gratulacje!!! ponownie prosze o stawke astów :)[/QUOTE] Niestety nie mam katalogów, więc nic z tego...
  13. My już mamy zarezerwowane miejsce w busie, trza championat juniorski Ukrainy zakończyć :)
  14. Bura

    Lwów - maj 2010

    Nasza dzidzia wybiegała 2 x CAJC, zachowywała się poprawnie, ale za to jakie cudne figurki psowe sobie sprawiliśmy!! Na pewno przyjedziemy tam znowu!! A championat mamy nadzieję skończyć w Użhorodzie :)
  15. Jako że jestem bez kompa = sfajczyła się płyta główna, piszę od siostry, ale oznajmiam wszem i wobec, że na podwójnej cacibówce we Lwowie Igorek wybiegał 2 x CAJC i niezłe opisy. No, sorry, jeden opis bo drugi od sędziny z Łotwy jest kompletnie nieczytelny :P
  16. Bura

    CWC Radom 23 maja 2010

    [quote name='Kisses']Dzięki :) Bura, mogłabym podejść sobie do Was i zobaczyć, jak by mi szło z Igorkiem i kiedyś go na MP ukraść?[/QUOTE] A owszem!! Tyle, że z nim wypadałoby najpierw popracować przed wystawą a nie tak na żywioł...
  17. [IMG]http://img691.imageshack.us/img691/8031/img8774p.jpg[/IMG] By [URL=http://profile.imageshack.us/user/null]null[/URL] at 2010-04-27 [IMG]http://img717.imageshack.us/img717/2405/img8656w.jpg[/IMG] By [URL=http://profile.imageshack.us/user/null]null[/URL] at 2010-04-26
  18. [IMG]http://img441.imageshack.us/img441/9417/img8757v.jpg[/IMG] By [URL=http://profile.imageshack.us/user/null]null[/URL] at 2010-04-27 [IMG]http://img203.imageshack.us/img203/5064/img8756cu.jpg[/IMG] By [URL=http://profile.imageshack.us/user/null]null[/URL] at 2010-04-27 [IMG]http://img59.imageshack.us/img59/3967/img8755s.jpg[/IMG] Shot at 2010-04-27 [IMG]http://img406.imageshack.us/img406/9644/img8754z.jpg[/IMG] By [URL=http://profile.imageshack.us/user/null]null[/URL] at 2010-04-27 [IMG]http://img406.imageshack.us/img406/8806/img8764lz.jpg[/IMG] By [URL=http://profile.imageshack.us/user/null]null[/URL] at 2010-04-27
  19. [IMG]http://img180.imageshack.us/img180/6571/img8653.jpg[/IMG] Shot at 2010-04-27 [IMG]http://img408.imageshack.us/img408/4950/img8647.jpg[/IMG] Shot at 2010-04-27 [IMG]http://img219.imageshack.us/img219/6003/img8642g.jpg[/IMG] By [URL=http://profile.imageshack.us/user/null]null[/URL] at 2010-04-27 [IMG]http://img30.imageshack.us/img30/456/img8762q.jpg[/IMG] Shot at 2010-04-27 [IMG]http://img11.imageshack.us/img11/5512/img8759d.jpg[/IMG] By [URL=http://profile.imageshack.us/user/null]null[/URL] at 2010-04-27
  20. [IMG]http://img28.imageshack.us/img28/8872/img8665.jpg[/IMG] By [URL=http://profile.imageshack.us/user/null]null[/URL] at 2010-04-27 [IMG]http://img408.imageshack.us/img408/2694/img8664f.jpg[/IMG] By [URL=http://profile.imageshack.us/user/null]null[/URL] at 2010-04-27 [IMG]http://img339.imageshack.us/img339/3373/img8662r.jpg[/IMG] Shot at 2010-04-27 [IMG]http://img9.imageshack.us/img9/5623/img8661v.jpg[/IMG] By [URL=http://profile.imageshack.us/user/null]null[/URL] at 2010-04-27 [IMG]http://img408.imageshack.us/img408/6029/img8660v.jpg[/IMG] By [URL=http://profile.imageshack.us/user/null]null[/URL] at 2010-04-27
  21. [IMG]http://img203.imageshack.us/img203/8484/img8674d.jpg[/IMG] By [URL=http://profile.imageshack.us/user/null]null[/URL] at 2010-04-27 [IMG]http://img685.imageshack.us/img685/7610/img8671t.jpg[/IMG] By [URL=http://profile.imageshack.us/user/null]null[/URL] at 2010-04-27 [IMG]http://img339.imageshack.us/img339/8499/img8669t.jpg[/IMG] By [URL=http://profile.imageshack.us/user/null]null[/URL] at 2010-04-27 [IMG]http://img339.imageshack.us/img339/914/img8668.jpg[/IMG] By [URL=http://profile.imageshack.us/user/null]null[/URL] at 2010-04-27 [IMG]http://img28.imageshack.us/img28/8111/img8667q.jpg[/IMG] By [URL=http://profile.imageshack.us/user/null]null[/URL] at 2010-04-27
  22. Przedtem było wystawowo, teraz będzie prawdziwy charakter pudla :) [IMG]http://img28.imageshack.us/img28/581/obraz833.jpg[/IMG] By [URL=http://profile.imageshack.us/user/null]null[/URL] at 2010-04-27 [IMG]http://img28.imageshack.us/img28/126/img8694.jpg[/IMG] By [URL=http://profile.imageshack.us/user/null]null[/URL] at 2010-04-27 [IMG]http://img28.imageshack.us/img28/5686/img8689.jpg[/IMG] By [URL=http://profile.imageshack.us/user/null]null[/URL] at 2010-04-27 [IMG]http://img28.imageshack.us/img28/1747/img8687d.jpg[/IMG] By [URL=http://profile.imageshack.us/user/null]null[/URL] at 2010-04-27
  23. Przypominam, że Iwona Guz ma jeszcze kilka egzemplarzy Scandinavian Poodle Magazine, jeśli ktoś byłby chętny to mogłaby go przywieźć do Łodzi lub być może Bytomia.
  24. Czy możemy na klub pudla pożyczyć foty pudli?? Jesli tak poprosiłabym o ich duże wersje na [EMAIL="[email protected]"][email protected][/EMAIL] Na stronie oczywiście umieścimy z logo psiejtv
  25. PROPONOWANA OBSADA SĘDZIOWSKA (Obsada sędziowska może ulec zmianie z powodów niezależnych od organizatorów) [B] GRUPA I[/B] Ewa Bukład - owczarki niemieckie Dariusz Skorek - bergamasco, beauceron, bouvier des flandres, biały owczarek szwajcarski, owczarki belgijskie,briard, owczarek podhalański, bobtail, jużak, PON, czechosłowacki wilczak Jadwiga Niciewicz - owczarek szkocki długowłosy i krótkowłosy Mariola Semik - pozostałe pasterskie [B]GRUPA II[/B] Ewa Bukład - buldog angielski, dog niemiecki, nowofunland, hovawart Marek Lewandowski - bernardyn, berneński pies pasterski, rottweiler, owczarek kaukaski, entlebucher, apenzeller, tosa, duży szwajcarski pies pasterski, shar-pei Andrzej Szutkiewicz - pozostałe molosy i dogowate Jadwiga Niciewicz - boksery, pinczery i sznaucery [B]GRUPA III[/B] Andrzej Jendrasiak - teriery typu bull, czarny terier, airedale terrier, foksterier, terier walijski, kerry blue terrier Małgorzata Lula - yorkshire terrier Maria Zasada - pozostałe teriery [B]GRUPA IV[/B] Andrzej Szutkiewicz - jamniki [B]GRUPA V[/B] Anna Jaśkiewicz - akita, akita amerykańska, alaskan malamute, siberian husky Mariola Semik - pozostałe rasy [B]GRUPA VI[/B] Aleksander Skrzyński - gończe [B]GRUPA VII[/B] Jan Ryk - wyżły angielskie i kontynentalne [B]GRUPA VIII[/B] Jadwiga Konkiel - labrador retriever Wojciech Trzebicki - pozostałe rasy [B]GRUPA IX[/B] Aleksandra Świsulska - buldog francuski, chiński grzywacz, king charles spaniel Anna Rogowska - chihuahua, bichon frise, cavalier king charles spaniel, chin japoński, pudle Krystyna Jasielska - pozostałe rasy [B]GRUPA X[/B] Maria Zasada - chart afgański, chart polski, charcik włoski, Jan Ryk - pozostałe rasy [B]KONKURS “MŁODY PREZENTER”[/B] - Andrzej Jendrasiak Ceny zgłoszeń: [LIST] [*]Pierwszy pies (z katalogiem) [B]80 PLN[/B] [*]Następne [B]70 PLN[/B] [*]Klasa szczeniąt [B]30 PLN[/B] [*]Klasa weteranów [B]bezpłatnie[/B] [*]Interchampiony [B]30 PLN[/B] [*]Opłata w dniu wystawy [B]120 PLN[/B] [*]Opłata dla wystawców zagranicznych [B]25 EURO[/B] [*]Opłata za konkurs Młody Prezenter[B] 20 PLN [/B] [/LIST][IMG]http://www.zkwp.radom.pl/images/323.gif[/IMG] W dniu wystawy nie będą przyjmowane zgłoszenie do konkursów [B]Młody Prezente[/B]r oraz [B]Najlepsza Para Hodowlana[/B] Wpłaty prosimy dokonywać na konto: [B]Bank Spółdzielczy Radom:[/B] 77 9147 0009 0000 0853 2000 0001 My jedziemy, możemy udostępnić Igora do MP.
×
×
  • Create New...