-
Posts
3637 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Bura
-
My się wybieramy, jeśli ktoś ma ochotę to mozemy udostępnić dzidę na MP.
-
My się wybieramy, jeśli ktoś ma ochotę to mozemy udostępnić dzidę na MP.
-
Macie może pełne stawki i wyniki?? Ja wiem tylko, że fatlimka (ALlegretta Nontiscordardime) na klubówce zw mł, bob, na międzynarodowej zw mł.
-
A co Wy tam wiecie, skoro Grey uważa fryzurę FCI wystawową pudla "na lwa" za głupią i po co to komu, to o czym Wy chcecie z nim dyskutować :razz: Taki z niego groomer jak z koziej d... trąba!!
-
Darianna, w jakim programie robisz te środki??
-
[quote name='filodendron']O tym też słyszałam i o tym, że to było spowodowane robieniem zdjęć na głupim jasiu a nie w pełnej narkozie. Na razie nie jesteśmy na tym etapie, tzn. nikt do tej pory o prześwietleniu bioder nie wspomniał. Prześwietlane było kolano i cała lewa przednia. Niemniej chodzi mi po głowie i to badanie, ale jeszcze się nie wychylam, bo póki co pies przestał kuleć na prawy tył. Ale dzięki za sygnał - jak dojdzie co do czego, to się może machniemy do Warszawy.[/QUOTE] Wiesz, ja akurat słyszałam o kilku osobach gdzie foty były robione w pełnej narkozie przez tegoż lekarza i on jako jedyny w Polsce w nich tę dysplazję widział. Bo te osoby pojechały potwierdzić diagnozy i... okazało się, że jednak psy są zdrowe... nie wiem, ja do niego w każdym razie nie pojadę...
-
Słyszałam o nim, że w każdym rtg dysplazję widzi... nawet gdy jej nie ma...
-
Ja tam nie wierzę w ubogość barfu. Nie karmisz samego mięsa, w kościach i organach mnóstwo witamin jest przecież. Z moich źródełz aś wynika, że w natturze psowate nie jedzą tej zawartości, ją wytrząsają, za to owszem najpierw jamę brzuszną opróżniają, ale to z organów a nie z zawartości żołądka. Ja myślę, że osobiście zostałabym przy barfie ale dawałąbym coś na stawy, ale glukozamine i chindroityne plus kwas hialuronowy, ewentualnie zrobiłabym badanoia na Ca : P. Po kwasie zaś powinno przejść, a co do konsultacji kwasu z wetem, większość niestety nawet nie wie co to. A jest to naturalna substancja więc nie powinno być problemów. Taka moja opinia.
-
No, zakupiłam spray, ale nie z norkowym, bo nie mieli. A fu, jak to śmierdzi!!! Znaczy bardzo intensywnie pachnie, fuj!!! Dezodorant Brutal normalnie!! jakby to było jedno psiknięcie na całego psa to by uszło, ale tak... muszę psa czesać w ogrodzie bo w pokoju nie ujdzie!! Show oil Ring 5 to przy tym fiołki!!!
-
Jakie słodkie krupeczki!!! Pochwal się nimi na naszym drugim forum :)
-
Fajne maluszki :) Duży biały pozdrawia :)
-
[quote name='Gośka']A nie wiem, muszę zobaczyć, jak obejrzę to się wypowiem. Chciałam się zapisac na to wasze milusie forum, ale kurcze nie mogę, bo mnie ciągle wywala[/QUOTE] Hm, ale tu na dogo w wątku Igora masz te same foty... a na forum tam mogę Ci założyć konto tylko podaj jaki chcesz mieć nick i hasło, może na [EMAIL="[email protected]"][email protected][/EMAIL]
-
Czy ktoś karmi wersją z jagnięciną?? Jak psom służy??
-
Dzidzi nowe foty z psia.tv [IMG]http://img708.imageshack.us/img708/3640/photo1271595355jr3.jpg[/IMG] [IMG]http://img13.imageshack.us/img13/2171/photo1271595516jr8.jpg[/IMG]
-
Sewing ma więcej, bobik też ale drożej niż sewing. Ich strona to sewing.com.pl polecam ja u nich kupiłam maszynkę jak się okazało, że się mocno ostrza grzeją przysłali gratis płyn do chłodzenia :)
-
Hm, mnie się głowa bardziej Igora podoba niż Rovera :) Ale to nie rodzice są ważni tylko dalsze pokolenia...
-
Jak już będziesz mieć diagnozę, możesz dać traumeel - podskórnie każdy sobie poradzi.
-
Gosiu, a jak jest z tym bieganiem właśnie, wiem, że u Malamutów się im pozwala do ok 2 tyg przed porodem pracować, a jak z pudlami?? I jeszcze jedno pytanie... czy mi się wydaje, czy Igor jest trochę jakby podobny do Forda?? Bo im jest starszy tym bardziej mi się zdaje, że głowę ma po pradzadku, ale co ja tam wiem...
-
[quote name='joanna21']Ja używałam tylko mleczka do czyszczenia uszu. Ładnie pachniało i dobrze czyściło. Natomiast innych niestety nie...[/QUOTE] A to pech, może jednak ktoś stosował??
-
[quote name='Cockermaniaczka']No cudo:loveu: Igorek musi isc w jego slady:loveu: A przeciez mamusia tez fajna z tego co wiem:multi::loveu: Podobno psy duzo dziedzicza po dziadkach-tak slyszalam... To prawda?[/QUOTE] Tak, większość dziedziczy się po dziadkach, lub, jeśli jest to skojarzenie na linię, to po innych dalszych przodkach.
-
Pokażę Wam jeszcze porównanie, ojciec Igora Rover (Int CH, CH BLR, RUS, CAN, Gordy DREAM COME TRUE) w wieku 12 miesięcy oraz Igorek po prawej :) Niedaleko pada jabłko od jabłoni :) [IMG]http://img413.imageshack.us/img413/193/2e3c64e18fd5.jpg[/IMG]
-
[IMG]http://img707.imageshack.us/img707/52/67924879.jpg[/IMG] Takiego wczoraj kupiłam :)
-
[quote name='Hawanka']Jako antystatyk ??????[/QUOTE] No tak, przy czesaniu pudlówką jeśli sierść się elektryzuje to psik i już załatwione.