Jump to content
Dogomania

Bura

Members
  • Posts

    3637
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Bura

  1. Bura

    KARMA BIOMILL

    [quote name='Chefrenek']Nie, jest z wyższej. Dużo wyższej.[/QUOTE] Ja próbowałam Biomilla u Igora - alergia jak stąd do nieba. Nawet na wersji z jagnięciną. Jak dla mnie ta karma to kasa wyrzucona w błoto. I wcale nie taka boska.
  2. [quote name='Gośka']Bo to na normalne pudle a nie jakieś mutanty hihihi[/QUOTE] Tia... ale wiesz, w sumie ludzie jak się pytają o Igiego co to za rasa jak odpowiadam, że pudel, to robią wielkie oczy i kwiczą: Taki duuuuży?????
  3. [quote name='nefesza']A i jeszcze pozwole sobie zareklamowac Bazarek - z obrozkami pudlowymi :loveu: [URL]http://www.dogomania.pl/threads/187603-MALOWANE-RĘCZNIE-obróżki-TAKSOWE-na-psiaki-ze-schroniska-AS-(do-31.08[/URL])[/QUOTE] Tylko czemu takie małe te obróżki....
  4. [quote name='dancingqueen']Ja również jadę na dwa dni. :) Na Młodym w sobotę z pudlem - Igorem, a w niedzielę z moją cockerką Dianką. ;)[/QUOTE] Igorrito do Krakowa juz pewnie odrosną te dziury na pomponach :P Kurka muszę se kupić giete nożyczki do tych pomponów!!
  5. [quote name='zagłębie']Skąd taka wiedza na temat warsztatów w Czechach??? Ja współpracuję z nimi od lat i nic o tym nie wiem. Zresztą jak będzie potrzeba to nie widzę problemu w zorganizowaniu w Polsce warsztatów dotyczących wystawowemu przygotowaniu danej rasy.[/QUOTE] Ogłaszali się chyba w ubiegłym roku, hodowla coś na R bodajże, miało to być w Pradze, na stronach klubu pudli było. 2 albo 3 dni z noclegiem, kosztów nie pamiętam.
  6. [quote name='Sonya-Nero']W zasadzie problem latających;) rzepek nie dotyka dużych pudli, ale badanie dla świętego ;) spokoju można zrobić. Najważniejsze dla dużych pudli jest badanie bioder. Ruskie rodowody też są laminowane :roll: i jeżeli chcesz mieć wpisane badanie na rodowodzie to musąa ci nakleić samoprzylepną karteczkę.[/QUOTE] No właśnie on ma ruski rodowód :) Co do rzepek - za daleko mi do Czech jechać na badania, może kiedyś, na razie na pewno nie. Zrobię to, co można na zasadzie robię fotę i wysyłam czyzli biodra i łokcie. Plus SA, ale to jak skończy 2 lata.
  7. [quote name='Grey']AgnieszkaK. Bura dobrze wie jak się robi pudla, tylko tak sobie napisała .[/QUOTE] U Czechów i w Rosji na przykład są seminaria/kursy, gdzie można na swoim psie sobie potrenować pod okiem speca. Skąd to przeświadzcenie, że wiem?? W piatek akurat wycięłam piękną dziurę na dupinej rozetce, ale Efmanka twierdzi, że nie widać. Dobrze, że pudla sierść szybko odrasta!!
  8. [quote name='sachma']Sonya, dziękuję bardzo! :) teraz już przynajmniej wiem co i jak :)[/QUOTE] A u dużych rzepki też się wykonuje?? Bo bioderka i łokcie to rozumiem, tylko teraz... Igora rodowód jest cały zalaminowany, gdzie mi to kto wpisze??
  9. Bura

    Rózia

    [quote name='filodendron']To się rodzina musi przyzwyczaić :D Ja pytam córki - chcesz odżywkę? Bo psu nie pasuje... ;)[/QUOTE] Eeee, tam, mnie moja siostra gnębi, że mój pudel jest bardziej wypicowany ode mnie... :) A ciemu Rózia nie róziowa?? :P
  10. A mnie interesuje, czy jest możliwość zrobienia tam kursu pod kątem jednej tylko rasy, bo inne mnie nie interesują :P
  11. Winogrona jak i rodzynki zawierają toksynę ludziom niegroźna, dla psów szkodliwa. Tak jak cebula (generalnie szkodliwa)czy czosnek w zbyt dużej dawce. Cebula i czosnek powodują hemolizę krwi, winogrona nie pamiętam czy nie zaburzenia osrodka oddechowego, ale głowy nie dam.
  12. Zawsze, kiedy podejmujemy decyzję o uśpieniu zwierzaka, to boli bardziej, niż gdyby odeszło samo. Ale sama wiesz, że to było jedyne słuszne rozwiązanie, oszczędzające jej cierpień. Minął już rok ponad od dnia, kiedy wysłaliśmy naszą Ajkę na drugą stronę i wierz mi, nie ma dnia, żebym nie myślała o tym, czy może nie powinnam poczekać. Chociaż, często też myślę, że czekałam zbyt długo...
  13. Taste of the wild, Igor to jadł dłuuugo, do ukończenia roku. Potem zaprzestał konsumowania karmy suchej :P To bez zbóż, z ziemniakami, jest rybna, z bizonem i kaczką.
  14. I jak w Będzinie?? Ja na razie się wstrzymam z zakupem, nie mam kasy. Może za rok stanieją :P
  15. Mam photoshopa i nijak nie mogę wynaleźć narzędzi do zrobienia tycg środków... pomóżcie :)
  16. Ja kąpię pudliszcze co 2 tygodnie, powinnam w tej chwili, gdy wymienia włos co tydzień. Nota bene w ludzkim szamponie, Pantene pro V. I jakoś większość sędziówuważa za zasadne wpisywanie mu do kart ocen że ma doskonały włos, świetnie wypielęgnowany.
  17. [quote name='Oliwia.']czy gammolen mogę podawać z karmą hill's lub biomill ? i co w przypadku jak chcę te tabletki dla psa o masie 1,800 kg ? 9 miesięcznego...[/QUOTE] Spokojnie możesz, to nie są rzeczy, których nadmiar może szkodzić. No dajesz jedną i tyle, nie cudujmy!! Tam jedna jest chyba na 5 kilo.
  18. Mnie tak ktoś wsickał, że za 2 cajce ze Lwowa dostanę już mł ch, ale wstecz to nie działa. Jak u nich na tych 2 wystawach dostaniecie cace to tak, ale nie wstecz.
  19. [quote name='renia13']tak , ale niektóre rasy , jak np ozdobne są w hali .:)[/QUOTE] W ubiegłym roku pudle zmokły na zewnątrz. Ciekawe jak będzie teraz??
  20. Co prawda zmienili nam sędziego, i pewnie przyjedzie za nim autobus słowaków/czechów i wszystko (of kors) zgarną, ale walkowerem caciba nie oddam :P A dla młodych prezenterów z dnia kiedy oceniana będzie dziewiątka, przywiozę rozety :)
  21. [quote name='Cockermaniaczka'][URL]http://img842.imageshack.us/img842/9520/photo1279541642dsc1500a.jpg[/URL] on sie normalnie usmiecha:loveu::lol: swietna fota!!:loveu:[/QUOTE] Hmmm... no przecież to pudel!!! :eviltong: Oczywiście, że on się uśmiecha :) Tak, ludziska z psia.tv mają oko do zdjęć, to fakt :)
  22. Nowe foty pudelina zdarte ze strony psiej tv :) [IMG]http://img842.imageshack.us/img842/9520/photo1279541642dsc1500a.jpg[/IMG] By [URL=http://profile.imageshack.us/user/null]null[/URL] at 2010-07-19 [IMG]http://img834.imageshack.us/img834/5356/photo1279541573dsc1515.jpg[/IMG] By [URL=http://profile.imageshack.us/user/null]null[/URL] at 2010-07-19
  23. Nożyczki porządne to podstawa, za 250-300 zł już można nabyć porządne. Ja wszystko kupowałam u chłopaków z Petgroomu - no, maszynkę kupiłam w innym sklepie przez net. A co do strzyżenia. Igor jest golony co 2 tygodnie, bo wygląda jak aligator, kłuje mnie wąsami i w ogóle. A reszta psa jest stzryżona nożyczkami, ja mam RoseLine chyba 18 cali albo 17,5 dla dużego pudla to wystarcza. I ja mam proste. Gięte sobie kupię kiedyś ale na razie krucho z kasą.
  24. A czy udałoby się fotę białasa dostać w większej rozdzielczości co bym mogła zrobić dużą odbitkę? Nota bene miałabym prośbę co do fot białego z NDM, też w diużej wersji...
  25. Ja wzięłam mięso od Azizy - to bez kości, ale z kością też możesz zamówić, tylko to jest wiezione do prawie Rzeszowa, nie wiem jaką trasą.. może jej zapytaj, może przy odpowiednio dużym zamówieniu udałoby się załatwić to do Lublina... [quote name='Aziza']Mieszkam 20 km od Dębicy, raz w miesiącu zamawiam ze znajomymi hodowcami mrożoną karmę mięsną dla psów. Najbliższej dostawy spodziewamy się w sobotę po Wielkanocy. Karma występuje w dwóch wersjach: -karma mięsna -tzn. wołowa -karma mięsno-kostna -tzn. wołowo-drobiowa. Karma to mielone mięsne resztki wołowe same, lub z dodatkiem bardzo drobno mielonych porcji drobiowych. Karma jest mrożona: w bloki 10 kg - cena za blok mięsna 15 zł, mięsno-kostna - 12zł, w małe kostki 25 dag - cena karmy w kostkach to odpowiednio mięsna 2zł/kg, mięsno-kostna - 1,50zł/kg. Jeżeli ktoś z okolicy byłby zainteresowany do zapraszam i proszę o wiadomość na PW do wtorku wieczorem.[/QUOTE]
×
×
  • Create New...