-
Posts
3637 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Bura
-
Polecam homeopaty, Engystol albo już na sam katar Allium Cepa - poczytajcie sobie z resztą na stronach www, informacji jest sporo. Mojej pomaga Allium Cepa c15 oraz Euphrasia c15.
-
[quote name='Martens'][B]Bura[/B], a jak jest z sierścią u Twojej? My mamy szampon z beaphar do wysuszonych i zniszczonych 'Hair Repair', i przymierzamy się do tego olejku norkowego.[/QUOTE] U mojego futra zawsze sierść jest boska. Chyba że linieje. Niedobór estrogenu - jak po sterylce są to oczywiście. Tylko jak wytłumaczyć niedobór estrogenu i regularne cieczki??? W następnej planuję zrobić mojej erotomance badania hormonów. Bo ona 10 lat po sterylce jest a nadal cieczki ma.
-
[quote name='Mrzewinska']Ide spac! Ale poczytajcie, co mi tam, niezapomniana byla operetka na boisku, gdy "cywil", "obcy", rzekomo z widowni, zaatakował naszego psa i jego przewodnika, "strzelal", chybil:evil_lol::evil_lol::evil_lol:, na co przewodnik jasne z pomoca psa odebral bron i sam strzelil wymyslajac z furią... "Obcy" podskoczyl w powietrze i opadl na ziemie tak efektownie, ze widownia zamarla, wszyscy wydali jakies takie przerazone "och", kawal aktora byl z tego naszego chlopaka, odgrywal trupa nawet gdy z boiska zwozilismy go wozkiem zaprzezonym w malamuty....ech milo powspominac. Wisial przewieszony na kierownicy wozka i rekami wlokl po ziemi dla lepszego efektu....:diabloti: Zofia[/QUOTE] Mniemam, że denata zwoziła Jola Sołek :razz: Z resztą hodowczyni naszej Ajeczki....
-
U nas święta nie białe ale gołe i wesołe. I tak życzymy wszystkim wesołych świąt!! [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images24.fotosik.pl/130/bb1e0172c48b4ad5.jpg[/IMG][/URL]
-
[URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images24.fotosik.pl/130/bb1e0172c48b4ad5.jpg[/IMG][/URL]
-
Wszystkim barfującym życzymy wesołych świąt i aby następny rok był pełen radości i miłych niespodzianek... [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images24.fotosik.pl/130/bb1e0172c48b4ad5.jpg[/IMG][/URL]
-
[URL=http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/f7795b53262f484f.html][IMG]http://images25.fotosik.pl/129/f7795b53262f484fm.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/5b76ea7a0f2f56a4.html][IMG]http://images33.fotosik.pl/86/5b76ea7a0f2f56a4m.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/b9d0f74dfc139ff9.html][IMG]http://images24.fotosik.pl/131/b9d0f74dfc139ff9m.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/54d790673074cd5b.html][IMG]http://images31.fotosik.pl/86/54d790673074cd5bm.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/7a98f6a4a7241a86.html][IMG]http://images28.fotosik.pl/130/7a98f6a4a7241a86m.jpg[/IMG][/URL]
-
Nerul, patrz co Cię ominęło [URL=http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/f6b4c72aeef056eb.html][IMG]http://images25.fotosik.pl/129/f6b4c72aeef056ebm.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/75df313095529d28.html][IMG]http://images27.fotosik.pl/129/75df313095529d28m.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/af9cac6de74edd1a.html][IMG]http://images33.fotosik.pl/86/af9cac6de74edd1am.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/e0c8ef1d18a826e1.html][IMG]http://images31.fotosik.pl/86/e0c8ef1d18a826e1m.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/d6b7c4411e8749fb.html][IMG]http://images31.fotosik.pl/86/d6b7c4411e8749fbm.jpg[/IMG][/URL]
-
[quote name='sota36']karme odchudzajaca wprowadzalam malymi porcjami - jak kazal wet, aslowo weta swiete! No ale skutek byl oplakany.[/QUOTE] Czy na tej karmie taka reakcja często się zdarza?? Czy to może norma :diabloti: W sumie jak go za przeproszeniem prze***ra to też schudnie :mad: Co tam jest, że daje takie reakcje???
-
[URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images24.fotosik.pl/130/bb1e0172c48b4ad5.jpg[/IMG][/URL]
-
My też życzymy wszystkim naszym przyjaciołom wesołych świąt i fantastycznego Nowego Roku. Samych miłych niespodzianek, wielu nowych fantastycznych przyjaciół w nowym roku, i oby był lepszy niż obecny!!
-
oki nie ma sprawy
-
[url=http://www.GratisSmilies.de][img]http://www.GratisSmilies.de/gifs/hund/tiere1019.gif[/img][/url]
-
Mój Ajatollah uwielbia wręcz smaczki z firmy fish4dogs suszone rybcie :) Oraz wątroba suszona i żwacze też. Ale nic nie pokona obcinek z kopyt końskich. To jest przysmak numer jeden.
-
Ciekawe czy mój banner się pojawi... Może teraz??
-
Myślę, że właśnie częstsze kąpanie mogłoby pomóc plus użycie profesjonalnych, nawilżających i natłuszczających włos odżywek.
-
[quote name='Nerul']Hmmm Marta a godzina? Mi by odpowiadalo okolo 11-12 pozatym mam wtedy dokladny namiar na autobus. Jeny a ile ja bym dala aby z wami objechac na wystawy xDD Moze kiedys by sie dalo wziąść taką małą mnie gdzies do bagażnika :D[/QUOTE] Możesz z nami jechać do Jarosławia :razz: Godzina... sprawdź jak masz autobus to ja się dopasuję ale raczej bliżej 11 niż 12. Spotkamy się może na przystanku koło lodowiska, tym obok tej 4 pasmówki, ok??
-
[quote name='Just-tea'][B]Błyskotka[/B] oprócz tego standardowego gammolenu wszedł na rynek Gammolen Rekonwalescencja [url]www.tymofarm.pl/pl/products/gammolenr/[/url][/QUOTE] Ja to mam dostałam za freeee na wystawie w Krakowie w tym roku. Niespecjalnie to na włos działa, raczej na ogólną odporność.
-
[quote name='Cheritka']Ja podawałam swoim pudelkom Gammolen przez 2 lata (może troche więcej), i miały piękną zdrową sierść. Przecież to jest jak tran, a on mie szkodzi.:roll: :[/QUOTE] Tu niestety się nie mogę zgodzić, tranu nie wolno podawać długo bo nadmiar witaminy a uszkadza wątrobę. Ludziom i zwierzakom tak samo. Dlatego min. nie wolno podawać dużych dawek wątroby (też ma dużo wit. a). Ja zamówiłam podobno boskie algi z Bewi Dog'a oraz marchewkę tej samej firmy. Moje futro łyse jak kolano (się jej pory roku pokręciły) zobaczymy jak odrośnie na tych cudach. Obie odzywki od dystrybutorki mam za 25 zł za 800 gramów więc cena mi się podoba :) Biotiderm też podawałam ale suczydło przestało to zjadać.
-
Hejo Ajek zgłoszony na razie do Rzeszowa (ale nie idziemy na tą wystawę) oraz Jarosławia. Poza tym na 100% jak obie dożyjemy to jedziemy do Krosna, Krakowa, Kielc, Nowego Sącz, New Targu, Zakopanego (jedziemy w góry na lato więc przy okazji zahaczymy), Przemyśl może Częstochowa oraz Lublin. Okaże się. A koło Reala bardzo chętnie to tam się spotkajmy może.
-
Sobota odpada ale może w niedzielę?? Ok 10??? Tylko gdzieś gdzie nie będzie ślisko, no bo wiesz, łapa... Choć powiem szczerze że z łapą jest fantastycznie!!!
-
[URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images32.fotosik.pl/80/732406ea7cf30703.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images34.fotosik.pl/80/0731e5ed960f92e4.jpg[/IMG][/URL] Sie ma nawiedzoną panią co ma stwierdzoną manię zdjęciową, to się ma ładne foty. Muszę kupić nową kartę do aparaciku tak na marginesie :)
-
Polecam Cartrophen Vet albo Bonharen na łapkowe sprawy. Ale to wszystko u weta i tanie nie jest. A do tego Caniviton Forte albo Artroflex. Moja babuszka jedzie na tym właśnie i mimo dysplazji plus zerwania więzadła ma się cudnie!!
-
Ja tam w tym kociokwiku Ajeczki wystawiać nie będę. Nie w takich warunkach. Jak ktoś ładnie napisał, Kieleckie targi to Mariott w porównaniu z Rzeszowem!!
-
Groomerzy i handlerzy mówią, żeby kąpać nawet co 5 dni, bo ciepła woda powoduje przyspieszenie odrostu włosa. No i w kąpieli zostaje duuużo kłaków, ja mojej pannicy założyłam kubraczek (mam w domu zimno a ona babcia już jest) i działa świetnie, kłaki zostają na kubraku a nie latają wokoło. Odrasta też szybciej niż zwykle, bo już mamy ok 1,5 - 2 cm nowego. Może dlatego, że pod kubrakiem cieplej i lepsze ukrwienie. Plus odżywki i czesanie oczywiście.