-
Posts
3637 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Bura
-
[quote name='drzalka']Cisza :diabloti: Idziemy i koniec :evil_lol: A my na nuszkach zapylamy :eviltong:[/QUOTE] A skąd idziecie? Może byśmy Was zgarnęły po drodze? Ja jadę ze Sportowej.
-
[quote name='Cambel&Megi9168561']Stan na jutro ;) psiulka (?) drzalka + Lena Bura + Ajka [I](?)[/I] Ewa_17 + Rosa Cambel&Megi + Megi Bura, mam nadzieję, że z Ajeczką wszystko będzie ok :) Jak się uda, to wezmę jeszcze koleżankę z whippetami ;)[/QUOTE] Nie Ajka tylko Ajatollah :diabloti: Jak na razie dziewucha jest lekko nakręcona i niespokojna, choć po spacerku jest lepiej. Na razie śpi, zobaczymy co będzie jutro.
-
Moje futro uwielbia wodę ale... do kolanek :) Każdą napotkaną musi "zaliczyć" ale właśnie,nie chce pływać tylko się potaplać. Chyba się wody trochę boi, a nie mam znajomych psów które by jej pokazały że to nie gryzie. [URL=http://www.fotosik.pl/showFullSize.php?id=afe795a4320f8d24][IMG]http://images22.fotosik.pl/138/afe795a4320f8d24m.jpg[/IMG][/URL][URL=http://www.fotosik.pl/showFullSize.php?id=6c2c3a4c708f107c][IMG]http://images22.fotosik.pl/138/6c2c3a4c708f107cm.jpg[/IMG][/URL][URL=http://www.fotosik.pl/showFullSize.php?id=d98cbe001ded2ea6][IMG]http://images12.fotosik.pl/66/d98cbe001ded2ea6m.jpg[/IMG][/URL]
-
A ja mam pytanie co do Alg i marchewki z Bewi, czy to można dać razem? I zalewać gorącą wodą?? I czy absolutnie konieczny jest ten olej jeśli odchudzam sukę?? I podaję te odżywki z karmą z puszki w której już trochę tego tłuszczu jest??
-
Co do noclegu to koło mnie jest takie coś jakby hotel zapytać mogę czy z psem przyjmują. A co do spaceru, właśnie jesteśmy po pierwszej dawce Cartrophenu więc to, czy się jutro stawimy zależy od kondycji suki. Jak nie będzie żadnych efektów ubocznych to będziemy.
-
[quote name='drzalka']Ok, więć spacerek godz. 12, Piątek - łąki na Baranówce, spotkanie pod stawem ??[/QUOTE] Dla nas może być.
-
Ona-bita młotkiem,On-wyrzucony jak śmieć...Shilla i Seth moje ANIOŁY
Bura replied to darunia-puma's topic in Foto Blogi
[quote name='darunia-puma']dziekujemy za pozdrowienia ja juz nie powiem o twojej pieknocie z awatarku....pozdrawiamy daria shilla seth[/QUOTE] Moja pięknota właśnie pożera swój świąteczny prezent... krowę :) Głaski dla piesiów :) -
[quote name='Usia'] Bura dziekuje sliczne zdjecie, a czemu do wiosny?? Zima najlepszy moment dla naszych psów :stupid:[/QUOTE] Może jak są młode i zdrowe to tak. Ale nie jak mają zerwane więzadła, albo jak po sterylce non stop w zimie zapalenie pęcherza. Więc jeszcze raz: ja chcę wiosny!!!
-
Pozdrawiamy świątecznie... Oby do wiosny :) [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images34.fotosik.pl/87/763333f5597cfc55.jpg[/IMG][/URL]
-
[URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images24.fotosik.pl/130/bb1e0172c48b4ad5.jpg[/IMG][/URL]
-
Ona-bita młotkiem,On-wyrzucony jak śmieć...Shilla i Seth moje ANIOŁY
Bura replied to darunia-puma's topic in Foto Blogi
Fajne masz te gady, bardzo wilkowo wyglądają!! Pozdrawiamy!! -
Autor: ja czyli Bura Model(ka): Ariadna Legenda Północy [CENTER][COLOR=Red][SIZE=7]12[/SIZE][/COLOR] [/CENTER] [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images34.fotosik.pl/87/763333f5597cfc55.jpg[/IMG][/URL]
-
[quote name='Mrzewinska'] Moim zdaniem nadal wszyscy chodzimy po bardzo kruchym lodzie. Przy zmianie metod szkoleniowych, ogromnej popularyzacji nowoczesnych, pozytywnych, klikera, ksztaltowania zachowan, itf, itp, uswiadamianiu, jak mozna czegos psa nauczyc, umyka nam nadal to najistotniejsze - problem porozumienia. Bo mozna nauczyc rozmaitymi metodami tanczyc kurczkaka, prawda? ąle to nie znaczy, ze nastapi to cos tajemniczego, nieuchwytnego -= porozumienie ponad metodami szkoleniowymi. Porozumienie istot roznych od siebie od chwili urodzenia. I praca na emocjach. Moze uda mi sie sklonic Czytelnikow, aby nade wszystko szukali tego porozumienia, chetnie pokaze, jak staram sie sama je uzyskac, Zofia[/QUOTE] I za to właśnie kocham Pani książki. :loveu: Pozdrawiamy.
-
Tylko my na spacerek tak do godziny bo moja starowinka się wysypała z futra i świeci gołym tyłkiem. I tak przyjdziemy w kubraczku... :) może więc Piątek około 12??
-
Każda kulawizna powodowana jest bólem lub procesem zapalnym/urazem. Bonharen działa na większości przypadków. No i homeopaty, zwłaszcza Traumeel. Mam do czynienia z wieloma przypadkami ( a u swojej suki z zerwaniem więzadła plus dysplazją). I polecam tak jak napisałam. Plus homeopaty. A barf często pomaga zredukować wagę plus poprawić mięśnie i siłę.
-
Taki mój Mitołaj :)
-
My w piątek mogłybyśmy ale tylko na Baranówce.
-
Pozdrawiamy świątecznie :) [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images34.fotosik.pl/87/763333f5597cfc55.jpg[/IMG][/URL]
-
Dera jest w użyciu, nie bój się :) [URL=http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/5c93336cee5ee502.html][IMG]http://images25.fotosik.pl/129/5c93336cee5ee502m.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/4d727b08282ba96f.html][IMG]http://images28.fotosik.pl/131/4d727b08282ba96fm.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/d7437c50e0633f01.html][IMG]http://images23.fotosik.pl/130/d7437c50e0633f01m.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/48668db3a38cfccc.html][IMG]http://images31.fotosik.pl/87/48668db3a38cfcccm.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/15c376741cc7b427.html][IMG]http://images29.fotosik.pl/130/15c376741cc7b427m.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/32edf5c7a13b93ba.html][IMG]http://images31.fotosik.pl/87/32edf5c7a13b93bam.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/464d4622a618e670.html][IMG]http://images23.fotosik.pl/130/464d4622a618e670m.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/449bee8b4a81e010.html][IMG]http://images33.fotosik.pl/87/449bee8b4a81e010m.jpg[/IMG][/URL]
-
[URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images24.fotosik.pl/130/bb1e0172c48b4ad5.jpg[/IMG][/URL] Wesołych świąt Rzeszowiacy :)
-
[quote name='ursa81']Brzmi smakowicie, a czy ten przysmak można kupić?[/QUOTE] W stadninie być może Ci dadzą za free.
-
[quote name='Mrzewinska']Jolka, Jolka... Kiedys dawala pokaz szkolenia Rima jezdzac na koniu. A Jolke znam jeszcze z czasow jej bezpapierowego ON-a Roksana - przed Rimem. Zofia Moja przygoda z Malamutami od tegoż Rima się zaczęła... Marzyłam o psie takim jak on, ale cóż... Trafiła mi się sunia zupełnie inna, ale przez Jolę wybierana i fantastyczna z charakteru, istny ideał jak na Malamuta :) Niezbyt ona idealna, w typie pracującym ale w sumie jako jedyna z tego miotu pokazywana i nawet czempionka. A co, wystawy nadal mnie kręcą po tych wielu latach. I według wielu znajomych i nie tylko, to pies, któremu ubywa lat na ringu. W życiu nie przeszło mi nawet na myśl aby użyć z nią kolczatki, raz po namowach koleżanki, też malamuciary i nawet dawniej szefowej sekcji (bo pies nie chciał idealnie robić "równaj") założyłam łańcuszek, i więcej od niej żadnej rady nie przyjęłam. Za to jej suka owszem zdała PT1 na dost ale jej podkulony ogon przy wykonywaniu komend... Bezcenne jak mówią w reklamie. Poza tym wg. amerykańców łańcuszek powoduje uszkodzenia krtani i tarczycy. A co do Roksana, widziałam foty tego diabełka niesamowite, jak skakał przez ok 5 metrową bramę itd. oraz tego charta z którym robiła pokazy skakania przez konia... Pozdrawiamy świątecznie --- Marta & Ajeczka czyli ARIADNA Legenda Północy
-
My też życzymy Wam wszelkiego szczęścia!! Mimo iż moja dziewucha babucha to nie ONek, to ten wątek jest dla nas kopalnią wiedzy :)
-
Amen Tako rzecze Beara od Sabry :diabloti: Ajka ma niedoczynnośc. Tak. Ma. I dysplazję też. I syndrom trzeciego jajnika. I coś tam z nadnerczami. Syndrom przedsionkowo komorowy. I zerwane więzadło krzyżowe. I na dokładkę francowaty charakterek :diabloti: I żyja pełnią życia. A nawet jak niedomaga to... I tak ją kocham.
-
Ja w kulawiznach polecam Bonharen a jak jego brak, to Cartrophen. Plus dietę barf.