-
Posts
3637 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Bura
-
Rozety robię takie: [URL=http://www.fotosik.pl/showFullSize.php?id=148c1f20aa89a817][IMG]http://images20.fotosik.pl/97/148c1f20aa89a817m.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/258c2a5352a87307.html][IMG]http://images20.fotosik.pl/97/258c2a5352a87307m.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/f496e96d844764ba.html][IMG]http://images21.fotosik.pl/28/f496e96d844764bam.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/7bbdc3951b0474de.html][IMG]http://images21.fotosik.pl/28/7bbdc3951b0474dem.jpg[/IMG][/URL]
-
Widocznie taki ci%%%wy oddział. Umawiasz się z oddziałem komu co, oni to piszą w katalogu chyba, że sobie nie życzysz, przywozisz to na wystawę i po zawodach. Ja często przywoże więcej rzeczy bo np. zdążę zrobić więcej rozet albo kaska wskoczy na więcej pucharków albo mnie jakiś konkretnt pies powali na kolana (jak ten akita w Rzeszowie) to też dostaje z rąsi do rąsi jako pamiątkę.
-
[URL="http://www.gratissmilies.de/"][IMG]http://www.gratissmilies.de/smilies/sonstige/sonstige_12.gif[/IMG][/URL] W sobotę będą też Pudle, ale gratka!! Malamuty idą drugie to znaczy że prawdopodobnie zobaczę też pudliszony!! Siódme niebo!! :multi::multi::multi:
-
Moja Ajka zaczęła i skończyła swój championat międzynarodową wystawą w Krakowie, no, ale ona w końcu krakowianka z pochodzenia :loveu::loveu::loveu: I to było sto lat temu.
-
Po wczorajszych szaleństwach w ogrodzie, zniszczeniu półtorametrowego krzaka i potem spacerze na 5 kilometrów na Lipiu, dziś ledwo wylazłam z wyrka i nie byłam na Lipiu. Ale np na dlugi weekend chętnie, około 12 powiedzmy, jeśli tylko będzie pogoda.
-
No, ja powinnam napisać chrum chrum bo moje futerko po urojonej grube jak tucznik normalnie, nie wiem czy da rade to zrzucić do wakacji.
-
Ufunduj to może coś dostaną :eviltong::eviltong: Nie ma innego wyjścia skoro związek taki chytry.
-
[quote name='Nera-']Marta sluchaj mam pytanie - znalazlabys moze miejsce dla mnie jak cos? Poniewaz mam zamiar na MP wystawiac ale niewiem czy tranport znajde ;)[/quote] Zależy czy dostanę Punto z klimą od mamy i czy ona nie zechce z nami jechać. Jak na razie mam pełny skład plus suka w bagażniku. Ale zobaczymy.
-
[quote name='Błyskotka']Za Panią Boryczko podziękuję :evil_lol:.[/quote] Ja tam pojade pooglądać jak wyczynia cuda, a co przynajmniej będzie co opowiadać. Nikt chyba takich kwiatków jak ona nie tworzy. Ja Ajeczkę zgłaszam, choć pewnie będzie łysa.
-
[quote name='BeataSabra']Będziecie ??:multi::multi::multi:[/quote] Jasne, prosto z wystawy pomykamy nad morze na wakacje!!!
-
Mu...?? Czyżby krówka?? :eviltong::eviltong::eviltong: Na pewno skończycie będziemy trzymać kciuki!!
-
[quote name='Błyskotka']No to może sie załapiemy, chyba że fundujesz tylko dla swojej rasy :lol:.[/quote] A co wystawiasz?? Znaczy chowa rozumiem a w jakiej klasie? Zobaczę ile zdążę zrobić i kupić :cool3:
-
[quote name='Błyskotka']No to do zobaczenia na ringu :lol:. A jakieś skromne nagrody też może fundujesz :cool3: ?[/quote] Oczywiście!!
-
[quote name='Bura']Jak Ajeczka była na 100% barfu to jadła 1 % swojej wagi docelowej czyli ok 35 deko papu dziennie, bilansowałam to w danym dniu a jak nie miałam czegoś to np w jeden dzień miała mięsko a następny miała podroby. W pewnym okresie zrezygnowałam w ogóle z warzyw i było WPM Lonesdale'a :diabloti: Nie chciało mi się mielić :evil_lol: Ale do rzeczy. Jedno skrzydło to tak około 20 deko i to było np rano, a do tego wieczorem po 5 deko warzywek, mięska i podrobów. [/quote] Sobie wylicz ile to by było dla Twojego psa. Jeśli sterylny lub gruby to zostaw 1% jeśli nie to 2% powinny wystarczyć.
-
80% to strasznie dużo, za dużo!! Max 50=60 procent, szczególnie dla starszego psa. Ja miałam liczone przez tą tabelkę w excelu i na pewno było tego mniej tzn mniej kości
-
[quote name='Monyka']U nas na razie wszystko ok. Nawet więcej niż ok, bo kupki mniejsze niż po Pro Planie z łososiem. Psina trochę też chudnie, bo była nieco grubaśna :cool3:[/quote] A jaką dawkę jej dajesz? Tak jak podane na karmie??
-
Ja moje futro na 100% zgłaszam na Kraków, no jakże nie zobaczyć się z hodowczynia?? Nie napsuc krwii konkurencji??:evil_lol::evil_lol:
-
Chyba to ten sam park, ja byłam, fajnie było tylko cień troszkę daleko od ringu, ale się dało wytrzymać. Ja byłam bardzo zadowolona. I w tym roku z moją weteranką będziemy na 100%, no bo jak, do własnego oddziału nie pojechać?? I będziemy fundować nagrody, więc zgłaszajcie się, zgłaszajcie!! Widoki przepiękne za darmochę!!
-
Ja się na ochotnika zgłaszam :evil_lol: My już dawno temu się zgłosiłyśmy zobaczymy czy góra tłuszczu zechce biegać. Po tej urojonej jest po prostu tragicznie gruba. Ale co tam, jadę.
-
[quote name='Dukat-Epaton']może sędzia chciał drazu pomóc i chodziło mu o Najlepszego WETERANA całej WYSTAWY :eviltong: żartuje. ale serio nie ma takiego tytułu?[/quote] Nie ma. Dawniej najlepsza suka i pies weteran były porównywane i jedno szło na bisa weteranów, teraz idą oba, jeśli tylko są.
-
Nasi weci orzekli że moje futro przez sterylkę właśnie. Bo trzyma wodę (hormony) a dodatkowo i tarczyca i nadnercza uaktywniły się właśnie dzięki sterylizacji. Następnej suki jeśli się w ogóle na sukę zdecyduję, nie ciachnę w tak młodym wieku. No chyba, że będę musiała, jak było z Ajką. I dlatego chcę mieć samca i nie kastrować.
-
Nie wiem czy jutro na pewno tam dotrę bo właśnie zakończyłam walkę z ogrodem i jadę tam zaraz. Ale pewnie jak zazwyczaj, około 10-11 Wlasnie wrocilam i bylo bosko tylko zdjec zero bo sucz sie w blocie wytarzala i nie bylo komu fot robic... Jesli ktos sie wybierze to ja chetnie sie przylacze.
-
[quote name='Cheritka']No dobrze to czemu sprzedaje tak tanio jak najgorsze pety :roll:[/quote] Bo bez rodowodu?? Tzn szczeniaki są bez a ojca rodowód mam skan przysłany na maila.
-
[quote name='Śnieżynka']Bura kupując brzdąca 10 tyg dasz rade ocenić czy będzie mały czy duży :D a co do kolorów to ten temat chyba był już poruszany :)[/quote] Hm, wiesz, dla mnie wiele z pudlowej wiedzy to wiedza tajemna, np to że srebrne są długo czarne a potem się robią srebrne. Jak w tej reklamie "co się samo robi" Wąsy się robią, bałagan się robi (to u mnie) i pudle srebrne się robią :evil_lol: Więc może i to czy będzie mały czy duży się jakoś da odkryć?? Nie znaju więc pytam!! Co do kolorów to poszukam ale może ktoś mnie oświeci linkiem do posta gdzie to było??