Jump to content
Dogomania

Bura

Members
  • Posts

    3637
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Bura

  1. Rozety robię takie: [URL=http://www.fotosik.pl/showFullSize.php?id=148c1f20aa89a817][IMG]http://images20.fotosik.pl/97/148c1f20aa89a817m.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/258c2a5352a87307.html][IMG]http://images20.fotosik.pl/97/258c2a5352a87307m.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/f496e96d844764ba.html][IMG]http://images21.fotosik.pl/28/f496e96d844764bam.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/7bbdc3951b0474de.html][IMG]http://images21.fotosik.pl/28/7bbdc3951b0474dem.jpg[/IMG][/URL]
  2. Widocznie taki ci%%%wy oddział. Umawiasz się z oddziałem komu co, oni to piszą w katalogu chyba, że sobie nie życzysz, przywozisz to na wystawę i po zawodach. Ja często przywoże więcej rzeczy bo np. zdążę zrobić więcej rozet albo kaska wskoczy na więcej pucharków albo mnie jakiś konkretnt pies powali na kolana (jak ten akita w Rzeszowie) to też dostaje z rąsi do rąsi jako pamiątkę.
  3. [URL="http://www.gratissmilies.de/"][IMG]http://www.gratissmilies.de/smilies/sonstige/sonstige_12.gif[/IMG][/URL] W sobotę będą też Pudle, ale gratka!! Malamuty idą drugie to znaczy że prawdopodobnie zobaczę też pudliszony!! Siódme niebo!! :multi::multi::multi:
  4. Moja Ajka zaczęła i skończyła swój championat międzynarodową wystawą w Krakowie, no, ale ona w końcu krakowianka z pochodzenia :loveu::loveu::loveu: I to było sto lat temu.
  5. Bura

    Rzeszów

    Po wczorajszych szaleństwach w ogrodzie, zniszczeniu półtorametrowego krzaka i potem spacerze na 5 kilometrów na Lipiu, dziś ledwo wylazłam z wyrka i nie byłam na Lipiu. Ale np na dlugi weekend chętnie, około 12 powiedzmy, jeśli tylko będzie pogoda.
  6. No, ja powinnam napisać chrum chrum bo moje futerko po urojonej grube jak tucznik normalnie, nie wiem czy da rade to zrzucić do wakacji.
  7. Ufunduj to może coś dostaną :eviltong::eviltong: Nie ma innego wyjścia skoro związek taki chytry.
  8. [quote name='Nera-']Marta sluchaj mam pytanie - znalazlabys moze miejsce dla mnie jak cos? Poniewaz mam zamiar na MP wystawiac ale niewiem czy tranport znajde ;)[/quote] Zależy czy dostanę Punto z klimą od mamy i czy ona nie zechce z nami jechać. Jak na razie mam pełny skład plus suka w bagażniku. Ale zobaczymy.
  9. [quote name='Błyskotka']Za Panią Boryczko podziękuję :evil_lol:.[/quote] Ja tam pojade pooglądać jak wyczynia cuda, a co przynajmniej będzie co opowiadać. Nikt chyba takich kwiatków jak ona nie tworzy. Ja Ajeczkę zgłaszam, choć pewnie będzie łysa.
  10. [quote name='BeataSabra']Będziecie ??:multi::multi::multi:[/quote] Jasne, prosto z wystawy pomykamy nad morze na wakacje!!!
  11. Mu...?? Czyżby krówka?? :eviltong::eviltong::eviltong: Na pewno skończycie będziemy trzymać kciuki!!
  12. [quote name='Błyskotka']No to może sie załapiemy, chyba że fundujesz tylko dla swojej rasy :lol:.[/quote] A co wystawiasz?? Znaczy chowa rozumiem a w jakiej klasie? Zobaczę ile zdążę zrobić i kupić :cool3:
  13. [quote name='Błyskotka']No to do zobaczenia na ringu :lol:. A jakieś skromne nagrody też może fundujesz :cool3: ?[/quote] Oczywiście!!
  14. Bura

    Barf

    [quote name='Bura']Jak Ajeczka była na 100% barfu to jadła 1 % swojej wagi docelowej czyli ok 35 deko papu dziennie, bilansowałam to w danym dniu a jak nie miałam czegoś to np w jeden dzień miała mięsko a następny miała podroby. W pewnym okresie zrezygnowałam w ogóle z warzyw i było WPM Lonesdale'a :diabloti: Nie chciało mi się mielić :evil_lol: Ale do rzeczy. Jedno skrzydło to tak około 20 deko i to było np rano, a do tego wieczorem po 5 deko warzywek, mięska i podrobów. [/quote] Sobie wylicz ile to by było dla Twojego psa. Jeśli sterylny lub gruby to zostaw 1% jeśli nie to 2% powinny wystarczyć.
  15. Bura

    Barf

    50% mięsa?? Chyba kości z mięsem...
  16. Bura

    Barf

    80% to strasznie dużo, za dużo!! Max 50=60 procent, szczególnie dla starszego psa. Ja miałam liczone przez tą tabelkę w excelu i na pewno było tego mniej tzn mniej kości
  17. [quote name='Monyka']U nas na razie wszystko ok. Nawet więcej niż ok, bo kupki mniejsze niż po Pro Planie z łososiem. Psina trochę też chudnie, bo była nieco grubaśna :cool3:[/quote] A jaką dawkę jej dajesz? Tak jak podane na karmie??
  18. Ja moje futro na 100% zgłaszam na Kraków, no jakże nie zobaczyć się z hodowczynia?? Nie napsuc krwii konkurencji??:evil_lol::evil_lol:
  19. Chyba to ten sam park, ja byłam, fajnie było tylko cień troszkę daleko od ringu, ale się dało wytrzymać. Ja byłam bardzo zadowolona. I w tym roku z moją weteranką będziemy na 100%, no bo jak, do własnego oddziału nie pojechać?? I będziemy fundować nagrody, więc zgłaszajcie się, zgłaszajcie!! Widoki przepiękne za darmochę!!
  20. Ja się na ochotnika zgłaszam :evil_lol: My już dawno temu się zgłosiłyśmy zobaczymy czy góra tłuszczu zechce biegać. Po tej urojonej jest po prostu tragicznie gruba. Ale co tam, jadę.
  21. [quote name='Dukat-Epaton']może sędzia chciał drazu pomóc i chodziło mu o Najlepszego WETERANA całej WYSTAWY :eviltong: żartuje. ale serio nie ma takiego tytułu?[/quote] Nie ma. Dawniej najlepsza suka i pies weteran były porównywane i jedno szło na bisa weteranów, teraz idą oba, jeśli tylko są.
  22. Nasi weci orzekli że moje futro przez sterylkę właśnie. Bo trzyma wodę (hormony) a dodatkowo i tarczyca i nadnercza uaktywniły się właśnie dzięki sterylizacji. Następnej suki jeśli się w ogóle na sukę zdecyduję, nie ciachnę w tak młodym wieku. No chyba, że będę musiała, jak było z Ajką. I dlatego chcę mieć samca i nie kastrować.
  23. Bura

    Rzeszów

    Nie wiem czy jutro na pewno tam dotrę bo właśnie zakończyłam walkę z ogrodem i jadę tam zaraz. Ale pewnie jak zazwyczaj, około 10-11 Wlasnie wrocilam i bylo bosko tylko zdjec zero bo sucz sie w blocie wytarzala i nie bylo komu fot robic... Jesli ktos sie wybierze to ja chetnie sie przylacze.
  24. [quote name='Cheritka']No dobrze to czemu sprzedaje tak tanio jak najgorsze pety :roll:[/quote] Bo bez rodowodu?? Tzn szczeniaki są bez a ojca rodowód mam skan przysłany na maila.
  25. [quote name='Śnieżynka']Bura kupując brzdąca 10 tyg dasz rade ocenić czy będzie mały czy duży :D a co do kolorów to ten temat chyba był już poruszany :)[/quote] Hm, wiesz, dla mnie wiele z pudlowej wiedzy to wiedza tajemna, np to że srebrne są długo czarne a potem się robią srebrne. Jak w tej reklamie "co się samo robi" Wąsy się robią, bałagan się robi (to u mnie) i pudle srebrne się robią :evil_lol: Więc może i to czy będzie mały czy duży się jakoś da odkryć?? Nie znaju więc pytam!! Co do kolorów to poszukam ale może ktoś mnie oświeci linkiem do posta gdzie to było??
×
×
  • Create New...