Jump to content
Dogomania

Bura

Members
  • Posts

    3637
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Bura

  1. Bura

    Barf

    Jak dla mnie te skórki to śliska sprawa, nie wiem po co miałabym to podawać. A w sprawie kelpu, nie dawaj go za często i za dużo, przedawkowanie może psu zjechać tarczycę. Dobre są algi z Bewi Doga i nawet tanie. Ja mam nadal 3/4 pudła i tyle samo ich marchewki bo mi się suka pomarańczowa robiła. :crazyeye: Przy następnej wylince jej dam, czyli za niedługo, bo już zaczyna puszczać okrywowy. Usłyszała, że zgłosiłam futro na wystawę, to przecież musi pokazać gołą dooopcię.
  2. Bura

    Rzeszów

    [quote name='McDzik']Super foty :) widze pogoda dopisała :) Arni w sobote spacerował ze swoją psią kolezanka, ale dopadł nas deszcz :([/quote] My mieliśmy piękne słoneczko, ale za to dopadli nas pilnowacze Kruszgeo chyba. Ale w następny weekend też się tam wybieramy może jak będzie deszcz to nie będą mieli ochoty za nami ganiać z pałą. :mad::mad::mad: Ale było cudnie, obserwowałyśmy z Królową żerujące stadko bocianów, były kuropatwy, a moje słoneczko grzecznie biegało tylko po drodze lub blisko żeby zwierzyny nie straszyć... Od dawna taka grzeczna nie była!!
  3. A czy rzeczywiście przybyło jej tłuszczu?? Na boczkach itp?? Bo może zatrzymuje wodę w organiźmie?? Moja tak w trakcie cieczki ma tragicznie do 2 czy 3 litrow trzyma po czym po cieczce jest te 3 kilo chudsza.
  4. A dziękujemy, dziękujemy... Niech już zostanie taka słoneczna pogoda to spacerki częściej będziemy w plenerze urządzać!!!
  5. Bura

    ksiązki o BARF

    Ja mam te Billinghursta ksiazki po angielsku i wiele innych o żywieniu bo to małyt mój konik:evil_lol:
  6. Jak w temacie. Czy ona rzeczywiście działa na psy? Chodzi mi o odchudzanie? Czy ktoś używał jej i zobaczył jakieś efekty??
  7. Zbadaj tarczycę (ft3 i ft3 oraz cholesterol) oraz nadnercza (test stymulacji acth). Żery (niepochamowany apetyt) jest tego jednym z wielu symptomów. Poza tym może ma hormonalne problemy?? Próbowaliście Royala Obesity? Wielu wetów bardzo to chwali. Ja z resztą poleciłabym barfa ale przy wielu psach to może być trochę kłopotliwe. Ale na barfie pies ma jeść trochę więcej objętościowo poza tym możesz zapchać psa jakimiś warzywami byle o niskim indeksie glikemicznym. Dla mnie to związane z tym brakiem cieczki. Hormony to diabelstwo, moja po cieczce tyje jak głupia, nie mówię już co się dzieje w ciąży urojonej...
  8. Bura

    Rzeszów

    Nie wiem jak Wy ale my dzisiaj poszalałyśmy, i chociaż zwiewałyśmy w popłochu przed kilkoma wściekniętymi pilnowaczami Kruszgeo, to spacer zaliczam do udanych!! [URL=http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/9d46ba7256e53390.html][IMG]http://images31.fotosik.pl/216/9d46ba7256e53390m.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/e77346fa4edacc63.html][IMG]http://images25.fotosik.pl/194/e77346fa4edacc63m.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/8e02312296656398.html][IMG]http://images31.fotosik.pl/216/8e02312296656398m.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/625828e4b2cb1728.html][IMG]http://images25.fotosik.pl/194/625828e4b2cb1728m.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/896e27d3975135e0.html][IMG]http://images29.fotosik.pl/195/896e27d3975135e0m.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/f55157311a84bd3c.html][IMG]http://images25.fotosik.pl/194/f55157311a84bd3cm.jpg[/IMG][/URL]
  9. No tak, moja suka ma urojenia... A dokładnie ciążę urojoną... i mleko też ma... a w ramach terapii mało jemy, i dużo spacerujemy. Oto parę fotek z dzisiekszej wyprawy w teren, na Lipie. [URL="http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/9d46ba7256e53390.html"][IMG]http://images31.fotosik.pl/216/9d46ba7256e53390m.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/e77346fa4edacc63.html"][IMG]http://images25.fotosik.pl/194/e77346fa4edacc63m.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/8e02312296656398.html"][IMG]http://images31.fotosik.pl/216/8e02312296656398m.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/625828e4b2cb1728.html"][IMG]http://images25.fotosik.pl/194/625828e4b2cb1728m.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/896e27d3975135e0.html"][IMG]http://images29.fotosik.pl/195/896e27d3975135e0m.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/f55157311a84bd3c.html"][IMG]http://images25.fotosik.pl/194/f55157311a84bd3cm.jpg[/IMG][/URL]
  10. A mój dziś owczarek grenlandzki, jak to ją zwą czasami, zaliczył kupencję konisiową po czym kąpiel w bajorku czystym dość i to wystarczyło aby kupencję sprać z ryjka. Smrodu nie stwierdzam, więc nie będę kąpać. Poza tym 11 maja mamy wystawę czyli psa nie ruszam szczotką bo i bez tego zaczyna linieć. Jeśli wykąpię to na wystawę pojadę z gołodooopcem a tego wolę uniknąć. W tamtym roku jak ją pokazałam taką łysą to na następnej zaraz wystawie od reprezentanta Royal Canin miałam worek karmy bo biedna weteranka taka łysa, chuda szczapka :evil_lol::evil_lol::evil_lol:
  11. [quote name='simbik']To zamazany podpis :evil_lol:. Jak dla mnie to powinien się właściciel psa podpisać.[/quote] A czy i do mnie możesz takie wypełnione podesłać?? I napisz mi gdzie zaznaczyć, że płacę na wystawie... Dzięki z góry!! [EMAIL="[email protected]"][email protected][/EMAIL]
  12. A do kiedy termin zgłoszeń?? My mamy sędziego węgra chyba.
  13. A do kiedy termin zgłoszeń?? My mamy sędziego węgra chyba.
  14. Galaretkę z kurzych łapek albo rozpuszczoną żelatynę. Zaraz po kontuzji Ajka dostaje taki koktail :evil_lol:
  15. Bura

    Rzeszów

    Ja z moją mleczarnią jeśli już to w niedzielę i chyba na Lipie się wybiorę. Jest nieznośna, wczoraj chciała zjeść malutką pinczerkę której innymi razami nawet nie zauważa. Mamy wortualne szczeniaki jak kto zainteresowany. [B]I MLEKO!!![/B]
  16. Ja też poproszę i od razu jakiś mail do nich albo coś jakby się dało... Czy jest jakaś strona www tej wystawy??
  17. [quote name='mrowa23']wiem czytc jeszcze umiem;) wyrazam tylko swoaj opinie ze bez sensu preplacac skoro to sammo mam w nizszej cenie a psiaki wygladaja rewelacyjnie. ale skoro ludzie wola arthroflex bo jest znany to ok[/quote] Moja sucz ma 12 lat i od paru lat łapne problemy. Próbowałam Artrofosu = u nas koooooooooooopa bez reakcji, a dawałam 2 opakowania pod rząd w tamtym roku. Zero rezultatu u nas. Przeszłam już Gelacany, Chondrocany w prochu i biosoli, Canivitonu Forte 2 wielkie puszki, Arthroscan, Flawitol na stawy, Nutradyl, Dogfit i ten drugi tej samej firmy tylko w proszku, i jeszcze ludzkie preparaty takie ponoć doskonałe. U nas było albo sraczuchna albo żołądkowe problemy albo zero reakcji. Arthroflexem jestem bardzo pozytywnie zaskoczona, mimo iż mój wet jest nie za bardzo za tym preparatem. Poleca raczej ten preparat z Happy doga, ale w końcu ma ich przedstawicielstwo. Więc u nas nie jest to z polecenia weta, sama miałam o nim średnio pozytywne zdanie po tym co słyszałam, ale baaaardzopozytywnie mnie zaskoczył, [B]wreszcie [/B]widzę efekt podawania czegoś na stawy!! Plus, wychodzi tanio, pies nie grymasi, chętnie pije a z proszkowymi jest problem. Arthroflex to jak dla mnie bomba!!
  18. Bura

    Rzeszów

    Chyba, że jak większość psów ją oleje. Nie wiem, może nie wypalić. A na smyczy to marna frajda, z resztą tak jak na dzisiejszym spacerze, też na smyczy zero luzu bo policaje mogą wypaść z krzaków. Dlatego preferuję mniej uczęszczane okolice. Np kielanówke czy lipie
  19. To Ty twierdzisz, że to głupstwa, pozwól niech każdy myśli za siebie.
  20. Bura

    Rzeszów

    Tia... bardzo specyficznym... Je wszystkie suki przed, w cieczce, po i jak ma ciążę urojoną. W pozostałych okresach je samce :diabloti::diabloti: Jednego chyba w Krośnie tak zmieszała z błotem (gleba), a że facet nie mógł jej ugryźć (w końcu suka) to ze złości uwalił sędziego :oops:
  21. Bura

    Rzeszów

    [quote name='psiulka'][I]Miałby ktoś ochotę na spacer na Wilkowyji 19.04 lub 20.04? Bo myślę, że już wtedy Czika skończy cieczke i będzie można iść na wspólny - teraz to nawet mam dom otoczony przez psy, ekhm "napalone" :evil_lol: To jak? ;)[/I][/quote] Jak Twoja będzie po cieczce to iine suki jej nie zjedzą?? Moje futro na pewno... Więc odpada, musi co najmniej być parę tygodni po, niestety takie moje psisko niewychowane, a do tego pilnuje swoich wyimaginowanych dzieci... Wszystkie suki są na odstrzał, dziś i tak była na spacerze w normie, na swoim terenie chce zabić każdą sucz którą napotyka. Ech te hormony!!
  22. Bura

    Rzeszów

    Koniec to koniec, ja chyba ze spacerów nad wisłokiem zrezygnuję bo tam ani psa puścić, ludzi w cholerę, policja jeździ. Wolę to Lipie tam przynajmniej piasek a nie to błoto.
  23. Czyli pies Olgi też był źle zdiagnozowany? Mimo operacji?? Nie będę dlużej prowadzić z Tobą tej dyskusji, skoro nagle zmieniasz zdanie i twierdzisz, że implant MA się zerwać. A mojego weta proszę zostaw w spokoju. Uważam temat za zakończony. I nie będę odpowiadać na Twoje zaczepki.
  24. Bura

    Rzeszów

    No dobra, chcecie to macie :diabloti: Kogo olałam?? Dwie osoby kóre mijałam z beaglami i które się nie odezwały słowem? Nie znamy się z realu nie wiem jak wyglądacie. To raz. Dwa, jak pewnie nie zauważyłyście, Ajka była bardzo warkotliwa, startowała do tej terierki, która ją non stop podwąchiwała i z resztą do innych też. Włąścicielka nie zareagowała więc nie zamierzałam czekać aż moja psica się wpie.... i będzie trzeba szyć. Bo Malamut gryzie żeby zabić, niestety. Poszłam swoją drogą, jak z resztą w swoich postach przed spacerem pisałam. Nie warczała tylko na Arniego i chwała jej za to. Jeśli macie pretensje o to, że mój pies ma urojenia i związane z tym jazdy to trudno, piszcie do niej. Ja ostrzegałam, że mogę być zmuszona do chodzenia opłotkami.
  25. Jeśli błędem jest w pełni sprawny pies, no to sorry. No comments.
×
×
  • Create New...