-
Posts
3637 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Bura
-
Jak dla mnie te skórki to śliska sprawa, nie wiem po co miałabym to podawać. A w sprawie kelpu, nie dawaj go za często i za dużo, przedawkowanie może psu zjechać tarczycę. Dobre są algi z Bewi Doga i nawet tanie. Ja mam nadal 3/4 pudła i tyle samo ich marchewki bo mi się suka pomarańczowa robiła. :crazyeye: Przy następnej wylince jej dam, czyli za niedługo, bo już zaczyna puszczać okrywowy. Usłyszała, że zgłosiłam futro na wystawę, to przecież musi pokazać gołą dooopcię.
-
[quote name='McDzik']Super foty :) widze pogoda dopisała :) Arni w sobote spacerował ze swoją psią kolezanka, ale dopadł nas deszcz :([/quote] My mieliśmy piękne słoneczko, ale za to dopadli nas pilnowacze Kruszgeo chyba. Ale w następny weekend też się tam wybieramy może jak będzie deszcz to nie będą mieli ochoty za nami ganiać z pałą. :mad::mad::mad: Ale było cudnie, obserwowałyśmy z Królową żerujące stadko bocianów, były kuropatwy, a moje słoneczko grzecznie biegało tylko po drodze lub blisko żeby zwierzyny nie straszyć... Od dawna taka grzeczna nie była!!
-
A czy rzeczywiście przybyło jej tłuszczu?? Na boczkach itp?? Bo może zatrzymuje wodę w organiźmie?? Moja tak w trakcie cieczki ma tragicznie do 2 czy 3 litrow trzyma po czym po cieczce jest te 3 kilo chudsza.
-
A dziękujemy, dziękujemy... Niech już zostanie taka słoneczna pogoda to spacerki częściej będziemy w plenerze urządzać!!!
-
Ja mam te Billinghursta ksiazki po angielsku i wiele innych o żywieniu bo to małyt mój konik:evil_lol:
-
Jak w temacie. Czy ona rzeczywiście działa na psy? Chodzi mi o odchudzanie? Czy ktoś używał jej i zobaczył jakieś efekty??
-
Zbadaj tarczycę (ft3 i ft3 oraz cholesterol) oraz nadnercza (test stymulacji acth). Żery (niepochamowany apetyt) jest tego jednym z wielu symptomów. Poza tym może ma hormonalne problemy?? Próbowaliście Royala Obesity? Wielu wetów bardzo to chwali. Ja z resztą poleciłabym barfa ale przy wielu psach to może być trochę kłopotliwe. Ale na barfie pies ma jeść trochę więcej objętościowo poza tym możesz zapchać psa jakimiś warzywami byle o niskim indeksie glikemicznym. Dla mnie to związane z tym brakiem cieczki. Hormony to diabelstwo, moja po cieczce tyje jak głupia, nie mówię już co się dzieje w ciąży urojonej...
-
Nie wiem jak Wy ale my dzisiaj poszalałyśmy, i chociaż zwiewałyśmy w popłochu przed kilkoma wściekniętymi pilnowaczami Kruszgeo, to spacer zaliczam do udanych!! [URL=http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/9d46ba7256e53390.html][IMG]http://images31.fotosik.pl/216/9d46ba7256e53390m.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/e77346fa4edacc63.html][IMG]http://images25.fotosik.pl/194/e77346fa4edacc63m.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/8e02312296656398.html][IMG]http://images31.fotosik.pl/216/8e02312296656398m.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/625828e4b2cb1728.html][IMG]http://images25.fotosik.pl/194/625828e4b2cb1728m.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/896e27d3975135e0.html][IMG]http://images29.fotosik.pl/195/896e27d3975135e0m.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/f55157311a84bd3c.html][IMG]http://images25.fotosik.pl/194/f55157311a84bd3cm.jpg[/IMG][/URL]
-
No tak, moja suka ma urojenia... A dokładnie ciążę urojoną... i mleko też ma... a w ramach terapii mało jemy, i dużo spacerujemy. Oto parę fotek z dzisiekszej wyprawy w teren, na Lipie. [URL="http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/9d46ba7256e53390.html"][IMG]http://images31.fotosik.pl/216/9d46ba7256e53390m.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/e77346fa4edacc63.html"][IMG]http://images25.fotosik.pl/194/e77346fa4edacc63m.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/8e02312296656398.html"][IMG]http://images31.fotosik.pl/216/8e02312296656398m.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/625828e4b2cb1728.html"][IMG]http://images25.fotosik.pl/194/625828e4b2cb1728m.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/896e27d3975135e0.html"][IMG]http://images29.fotosik.pl/195/896e27d3975135e0m.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/f55157311a84bd3c.html"][IMG]http://images25.fotosik.pl/194/f55157311a84bd3cm.jpg[/IMG][/URL]
-
A mój dziś owczarek grenlandzki, jak to ją zwą czasami, zaliczył kupencję konisiową po czym kąpiel w bajorku czystym dość i to wystarczyło aby kupencję sprać z ryjka. Smrodu nie stwierdzam, więc nie będę kąpać. Poza tym 11 maja mamy wystawę czyli psa nie ruszam szczotką bo i bez tego zaczyna linieć. Jeśli wykąpię to na wystawę pojadę z gołodooopcem a tego wolę uniknąć. W tamtym roku jak ją pokazałam taką łysą to na następnej zaraz wystawie od reprezentanta Royal Canin miałam worek karmy bo biedna weteranka taka łysa, chuda szczapka :evil_lol::evil_lol::evil_lol:
-
[quote name='simbik']To zamazany podpis :evil_lol:. Jak dla mnie to powinien się właściciel psa podpisać.[/quote] A czy i do mnie możesz takie wypełnione podesłać?? I napisz mi gdzie zaznaczyć, że płacę na wystawie... Dzięki z góry!! [EMAIL="[email protected]"][email protected][/EMAIL]
-
A do kiedy termin zgłoszeń?? My mamy sędziego węgra chyba.
-
A do kiedy termin zgłoszeń?? My mamy sędziego węgra chyba.
-
Galaretkę z kurzych łapek albo rozpuszczoną żelatynę. Zaraz po kontuzji Ajka dostaje taki koktail :evil_lol:
-
Ja z moją mleczarnią jeśli już to w niedzielę i chyba na Lipie się wybiorę. Jest nieznośna, wczoraj chciała zjeść malutką pinczerkę której innymi razami nawet nie zauważa. Mamy wortualne szczeniaki jak kto zainteresowany. [B]I MLEKO!!![/B]
-
Ja też poproszę i od razu jakiś mail do nich albo coś jakby się dało... Czy jest jakaś strona www tej wystawy??
-
[quote name='mrowa23']wiem czytc jeszcze umiem;) wyrazam tylko swoaj opinie ze bez sensu preplacac skoro to sammo mam w nizszej cenie a psiaki wygladaja rewelacyjnie. ale skoro ludzie wola arthroflex bo jest znany to ok[/quote] Moja sucz ma 12 lat i od paru lat łapne problemy. Próbowałam Artrofosu = u nas koooooooooooopa bez reakcji, a dawałam 2 opakowania pod rząd w tamtym roku. Zero rezultatu u nas. Przeszłam już Gelacany, Chondrocany w prochu i biosoli, Canivitonu Forte 2 wielkie puszki, Arthroscan, Flawitol na stawy, Nutradyl, Dogfit i ten drugi tej samej firmy tylko w proszku, i jeszcze ludzkie preparaty takie ponoć doskonałe. U nas było albo sraczuchna albo żołądkowe problemy albo zero reakcji. Arthroflexem jestem bardzo pozytywnie zaskoczona, mimo iż mój wet jest nie za bardzo za tym preparatem. Poleca raczej ten preparat z Happy doga, ale w końcu ma ich przedstawicielstwo. Więc u nas nie jest to z polecenia weta, sama miałam o nim średnio pozytywne zdanie po tym co słyszałam, ale baaaardzopozytywnie mnie zaskoczył, [B]wreszcie [/B]widzę efekt podawania czegoś na stawy!! Plus, wychodzi tanio, pies nie grymasi, chętnie pije a z proszkowymi jest problem. Arthroflex to jak dla mnie bomba!!
-
Chyba, że jak większość psów ją oleje. Nie wiem, może nie wypalić. A na smyczy to marna frajda, z resztą tak jak na dzisiejszym spacerze, też na smyczy zero luzu bo policaje mogą wypaść z krzaków. Dlatego preferuję mniej uczęszczane okolice. Np kielanówke czy lipie
-
To Ty twierdzisz, że to głupstwa, pozwól niech każdy myśli za siebie.
-
Tia... bardzo specyficznym... Je wszystkie suki przed, w cieczce, po i jak ma ciążę urojoną. W pozostałych okresach je samce :diabloti::diabloti: Jednego chyba w Krośnie tak zmieszała z błotem (gleba), a że facet nie mógł jej ugryźć (w końcu suka) to ze złości uwalił sędziego :oops:
-
[quote name='psiulka'][I]Miałby ktoś ochotę na spacer na Wilkowyji 19.04 lub 20.04? Bo myślę, że już wtedy Czika skończy cieczke i będzie można iść na wspólny - teraz to nawet mam dom otoczony przez psy, ekhm "napalone" :evil_lol: To jak? ;)[/I][/quote] Jak Twoja będzie po cieczce to iine suki jej nie zjedzą?? Moje futro na pewno... Więc odpada, musi co najmniej być parę tygodni po, niestety takie moje psisko niewychowane, a do tego pilnuje swoich wyimaginowanych dzieci... Wszystkie suki są na odstrzał, dziś i tak była na spacerze w normie, na swoim terenie chce zabić każdą sucz którą napotyka. Ech te hormony!!
-
Koniec to koniec, ja chyba ze spacerów nad wisłokiem zrezygnuję bo tam ani psa puścić, ludzi w cholerę, policja jeździ. Wolę to Lipie tam przynajmniej piasek a nie to błoto.
-
Czyli pies Olgi też był źle zdiagnozowany? Mimo operacji?? Nie będę dlużej prowadzić z Tobą tej dyskusji, skoro nagle zmieniasz zdanie i twierdzisz, że implant MA się zerwać. A mojego weta proszę zostaw w spokoju. Uważam temat za zakończony. I nie będę odpowiadać na Twoje zaczepki.
-
No dobra, chcecie to macie :diabloti: Kogo olałam?? Dwie osoby kóre mijałam z beaglami i które się nie odezwały słowem? Nie znamy się z realu nie wiem jak wyglądacie. To raz. Dwa, jak pewnie nie zauważyłyście, Ajka była bardzo warkotliwa, startowała do tej terierki, która ją non stop podwąchiwała i z resztą do innych też. Włąścicielka nie zareagowała więc nie zamierzałam czekać aż moja psica się wpie.... i będzie trzeba szyć. Bo Malamut gryzie żeby zabić, niestety. Poszłam swoją drogą, jak z resztą w swoich postach przed spacerem pisałam. Nie warczała tylko na Arniego i chwała jej za to. Jeśli macie pretensje o to, że mój pies ma urojenia i związane z tym jazdy to trudno, piszcie do niej. Ja ostrzegałam, że mogę być zmuszona do chodzenia opłotkami.
-
Jeśli błędem jest w pełni sprawny pies, no to sorry. No comments.