Uchwała Rady Miasta(chodzi o Bydgoszcz) stwierdzajaca, że psy muszą być wyprowadzane na smyczy, a odchody sprzątnięte przez właściciela-nie może być martwym zapisem. Urząd Miasta i Straż Miejska będą dbać o jej przestrzeganie. Za psa biegającego wolno grozi mandat 200,- ,za niesprzątnięcie po nim 50,-. W parkach stać będą pojemniki z woreczkami na nieczystości :lol: .
Co wy na to? Ja myślę ,że tak szybko się nie przyjmie. MOZE JEDNAK Z CZASEM.
a JAK U WAS Z TYM ??? Już trzeba tak robić(tzn.sprzątać po psie)???