KaLOlino - nie wiem, czy tak naprawdę mam trzymać kciuki w piątek??? Bo ja tak czuję, że w głębi serca wolałabyś, żeby Micho został u Ciebie. Ja wiem, że to jest prawie niemożliwe, ale..........
Ale będę oczywiście mocno trzymać, zeby się stało to, co dla Micha jest najlepsze (no i oczywiście dla Ciebie)