Jump to content
Dogomania

AMIGA

Members
  • Posts

    19549
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    1

Everything posted by AMIGA

  1. Nusia jest przecież najpiękniejszą sunią wziętą ze schroniska :megagrin:
  2. I ja zaglądam. Czekamy na wieści :-) Same pomyślne najlepiej.
  3. Poznajecie?? https://scontent-b-fra.xx.fbcdn.net/hphotos-xfa1/v/t1.0-9/1962616_10152709214059799_7686275927272225771_n.jpg?oh=c522768a120c7234acb8225502ab254b&oe=54BE25C3
  4. Trzymam mocno kciuki za maluszki. Słyszałam, że opieka nad takimi kocimi maluszkami jest o wiele trudniejsza niż nad szczylkami
  5. Jutro zasiądę wreszcie do rozliczenia ostatecznego bazarku i przeslę pieniażki Nie wszyscy mi zgłosili, że odebrali przesyłki, ale jest możliwość sprawdzenia doręczenia przesyłek na stronie poczty polskiej
  6. Tak, tak to o Tobie Kropciu właśnie pisałam. Zyczę powodzenia w poszukiwaniach. Choć ja bym natentychmiast wybrała tą kicię Lusię, bo jest niesamowita w umaszczeniu, no i zaczyna naukę tańca na rurze :evil_lol:
  7. Nutusiu - nie musze już wysyłać, fotek, bo zainteresowana osoba właśnie tu już się pojawiła :-)
  8. To wiedziałam, tylko nie wiedziałam, czy to jest szylkretka, czy szyldkretka
  9. Bo miałam dziś telefon o dziewczynkę kocią (najchętniej szyldkretową - czy szylkretową - kompletnie nie znam się na kotach)
  10. Teraz był początek roku szkolnego, a za chwilę będzie Wszystkich Świętych itd itd
  11. Ale że n jestem jedną z tych cudnych ? ....Dziewczynek w dodatku??? Teraz ja padłam :bigcool:
  12. Czy któreś z tych kociaków jest dziewczynką? Bo juz się pogubiłam w tych imionach psio-kocich
  13. W ogóle jest jakiś zastój z adopcjami teraz. Tragedia!
  14. Chyba rzeczywiście poproszę Rudzię o to zdjęcie "zza narzuty" (tak Bogiem a prawdą ta narzuta, to właściwie zasłonka jest, tylko mi służyła jako obrus bo robiłam zdjecia do bazarku)
  15. O Bogowieeeeeeeeee jakie maluszki. Miejmy nadzieję, że im się powiedzie w życiu
  16. A telefonów żadnych o ślicznotkę nie było?? :-(
  17. Ufffffffffffffff ja już zagłosowałam
  18. Piękny gratisek, nie ma co. Jakby Amiga nie była taki pies na koty, to też bym natentychmiast taki gratisek zabrała do domu
  19. Witamy w słoneczny poranek:-) No i nie mogło tak być w ostatnią sobotę:-)
  20. Tak, tak. Czasami wilk, czasami hart, a czasami "niewiadomoco" to to samo dziecko, z tym, że to już kobietka jest To jest obłędne zdjęcie :-) Dzięki wielkie, moim aparatem w życiu nie zrobiłam takich zdjęć.
  21. Tak, tak, teraz to każdy tak "po cichu myslał" ale jak ja mówiłam, że to najostatniejszy mój tymczas, to nikt mi nie wierzył :cool3:
  22. Cudownie, ze u kociaków tak się sprawy mają:-) Oby więcej takich Przyjaciół było :-) A Imka faktycznie za chwilę wskoczy Nutusi na kolanka - oby jak najszybciej. Biedny Gapiszonek - niby jest już z nią o wiele lepiej, a jednak w sytuacjach stresowych wszystko powraca. Prosze ją bardzo,bardzo wymiziac ode mnie i "Budkową Kresię" oczywiście też i "jęzorowatą Liluchnę a jakże też, nie mówiąc o "Królu Haremu" - jemu też się należy. I proszę nie zapomnieć o kotkach :-)
  23. Dzięki Wszystkim:-) Dorciu01 - to mnie właśnie cały czas powstrzymywało przed podjęciem decyzji. Niestety w mieszkaniu w bloku już nie będe mogla sobie pozwolić na nowego tymczasa :-( Tym bardziej, że adopcje teraz tak idą, że rozpacz ogarnia. I co by było, jakby następny tymczas znów nie znalazł nowego domu?
  24. Ojoooj, nie można się u Was ani przez chwilkę nudzić. Ale życzę, by się wreszcie trafił taki nuuuuuuuuuuuuuuuuuudny dzień, żeby nie trzeba było myśleć o wetach, o chorobach, o terapiach, o wyłapywaniu pewnych groźnych psów z budy wieczorem itd itp. Imeczko koniec strachów!
×
×
  • Create New...