Diagnostą pojedyńczych komórek, ale organizmem wieeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeelokomórkowym, przy czym przeważają komórki tłuszczowe :(
Ooo miło mi. Ja też na emeryturze, ale nie tak całkiem bez zajęcia:)
A filmik przecudny :)
Tylko zastanawiam się co takie maluchy Ci zrobiły, że aż raz jęknęłaś jak dobiegły do Ciebie :)
Fajnie, że już nie są aż takimi strachulcami. Pięknie dokazują i pięknie wyglądają z pełnymi brzuszkami :)