-
Posts
5623 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by kinga
-
[quote name='Elso']jak zwykle rewelacja, jak będę miała dzieci, to bede im czytala do poduszki o Garecie Wspaniałym[/quote] nieee Elso nieeee:shake: jak będziesz miała dzieci, to im w życiu nie czytaj do poduszki o Garecie, bo wpałczą sobie raz na zawsze do główek, ze psy to potwory groźniejsze od smoków, i będą na ulicy dostawały histerii na widok każdego burka. Opowieści o Garecie powinny być opatrzone winietą: TYLKO DLA CZYTELNIKÓW DOROSŁYCH - tych, co to już mają w domu ogon i nie wywalą, mimo potencjalnego zagrozenia zycia
-
KOSZALIN - CZARNA HAŃCZA - ma własny, zupełnie własny DOM :-)
kinga replied to kinga's topic in Już w nowym domu
[quote name='Camara']wypychanie trocinami - wyrok w zawieszeniu... wczoraj w odwiedzinach u Aszota i Dunaja była bardzo grzeczna :p ale to cisza przed burzą :cool1: czarnulę by zjadła :placz:[/quote] ba! była grzeczna, bo intuicyjnie czuje, ze mord wisi nad nią :mad: wiem, bo dwa dni temu przyśniło mi się :oops: , ze moja Tajga zakonczyła swój zywot, i ja w tym śnie cynicznie od razu wykalkulowałam, ze w takim razie wezmę Hańczę:oops: ...a nazajutrz Tajga pierwszy raz w zyciu nie szczekała na gości - osłupieliśmy :crazyeye: -
KOSZALIN - CZARNA HAŃCZA - ma własny, zupełnie własny DOM :-)
kinga replied to kinga's topic in Już w nowym domu
[quote name='Camara']i dodatkowe głaskanko!!!![/quote] ... i przekazac, ze jak sie już pozbędzie Belki poprzez wypchanie i ustawienie na komodzie - to ją, i owszem, weźmie? -
KOSZALIN - CZARNA HAŃCZA - ma własny, zupełnie własny DOM :-)
kinga replied to kinga's topic in Już w nowym domu
[quote name='Camara']Kinga - na razie daj Hańczy spokój, szkoda psiny męczyć niepotrzebnie - ja się upewnię, jak dalece poważnie kandydatura czarnuli jest brana pod uwagę, ok?[/quote] ok :lol: a jakbym była jutro w schronie, to przekazać jej dodatkowy smakołyk od Wielce Zaangazowanej Cioci Camary? -
KOSZALIN - CZARNA HAŃCZA - ma własny, zupełnie własny DOM :-)
kinga replied to kinga's topic in Już w nowym domu
o la la :razz: Hoska w schronie tez tylko niewinnie oczkiem łypała na kota i uszko ciut postawiła...:shake: - a teraz swan błogosławi, ze jej nie wzięła, bo by miała jatkę z kotami...:mad: a ludzie są poważnie zainteresowani? - bo Hańcza bedzie cierpiała przy wyciaganiu z boksu, nie wiem, czy test na kota bęzdie miarodajny, o ile kot się napatoczy ... ...ale jak trzeba - to spróbuję - tylko nie wiem, czy jutro, czy pojutrze ( jutro ekspediuję inną psicę w tzw. godzinach służbowych i może być ciężko...) dzieki Camara -
Czarna-Darma,po 7 latach schroniskowego zycia ma SWOJ DOM!!!
kinga replied to wiewiora1's topic in Już w nowym domu
[quote name='supergoga']Ty tu Swan nie gadaj takich głupot, nikt Ci nie uwierzy. Podmieniłas psa i tyle. Tuxman i Dorota zeżarli Hoskę, a co Ty zrobiłaś z Darmą. Tylko sie przyznaj, ale już. Jak przyjedziemy, to pogadamy. To juz by czas wielki był sie umawiać. Co zabrać ze sobą, co przywieźć, kiedy przyjechać itp. Hallo - TUXMAN, DOROTHY - a Wy co, łaskawcy. Ja tu sie także na pogwarki z Wami szykuję, a Wy, najedzieni Hoską - milczycie. Uważajcie, coby Wam futro przełyku nie zatkało - bo tak kończą kanibale psi.[/quote] :evil_lol: :evil_lol: :evil_lol: ...trawią a jak strawią, to się za nastepnym rozejrzą - juz coś Dorothy o Hańczy przebąkuje, o Młynarzu... -
KOSZALIN - CZARNA HAŃCZA - ma własny, zupełnie własny DOM :-)
kinga replied to kinga's topic in Już w nowym domu
...przebijam Was :multi: mam dwójkę dzieci - to jest dopiero ZOO :diabloti: -
KOSZALIN - CZARNA HAŃCZA - ma własny, zupełnie własny DOM :-)
kinga replied to kinga's topic in Już w nowym domu
[quote name='Camara']ja namierzyłam upatrzonego przez swan czarnula - wilczarzowatą sunię, zgadza się??? ale i tak brakuje mi jeszcze jednego do rachunku ;) Kinga, nie chcę cie dobijać... ale dałaś Hańczy nadzieję... ona biedulka żyje dla twoich odwiedziń... pewnie w życiu nikt jej nie dawał smakusiów... te sekundy z tobą to sens jej życia :-( dlaczego nikt się nie odzywa??????? :placz:[/quote] tak, dobij mnie Ty potworze, dobij :mad: - tam jest jeszcze co najmniej ze trzydzieści Moich Ukochanych - które - widzę, jak sie budzą z letargu coraz bardziej z każdą moją wizytą - kolejnych dwadzieścia, które lubię - i cała reszta - grubo ponad sto, które też pchają się do mnie przez kraty, jak tylko mogą, a które muszę olewać, bo po prostu nie mam tylu smakołyków - a ja mam w domu trzy psy i żadnego juz nie wcisnę - a w eterze cisza - a Camara mi mówi, ze te wszystkie w schronie tylko na mnie czekają - tylko w łeb sobie palnąć -
KOSZALIN - CZARNA HAŃCZA - ma własny, zupełnie własny DOM :-)
kinga replied to kinga's topic in Już w nowym domu
[quote name='swan'][B]kinga[/B], ja już się teoretycznie zapsiłam totalnie (miało być cztery, będzie pięć:crazyeye: ), więc teraz tylko usługowo mogę pomagać no więc usługa windowania na pierwszą stronę - raz!:razz:[/quote] oooooooooooo :crazyeye: ja się zatrzymałam na Darmie i Luśce:crazyeye: - to proszę o szczegóły;) -
...a ja przez tego bandziora Gareta o mały włos spóźniłabym się do Urzędu Skarbowego :angryy: :angryy: :angryy: ...tak tylko chciałam nabrać siły przed wizytą w Urzędzie... ...tylko sobie poczytać o wyczynach drania... nagle oko me spoczęło na zegarku i serce stanęło mi w gardle - do zamkniecia Urzędu pozostało 8 min. :crazyeye: ...ale zdążyłam :lol: - nawet bez trudu trafiłam na salę operacyjną do właściwego okienka :lol: jestem z siebie dumna, więc -Joanno - wybaczam :evil_lol: :evil_lol: :evil_lol:
-
KOSZALIN - CZARNA HAŃCZA - ma własny, zupełnie własny DOM :-)
kinga replied to kinga's topic in Już w nowym domu
...skromne wieści bo skromne, ale dobre: -Hańcza znów obłaskawiona smakołykami :lol: - już się pcha nie zważając na nic - depcząc po małym skurczybyku :lol: ... niedługo nowy wątek bedę musiała założyc pt: Mały skurczybyk zdominowany przez Hańczę :evil_lol: ...no, ale w jej sprawie ciiiiszaaaa:-( - nikt nie dzwoni, nikt nie pisze :-( -
Czarna-Darma,po 7 latach schroniskowego zycia ma SWOJ DOM!!!
kinga replied to wiewiora1's topic in Już w nowym domu
[quote name='supergoga']To siądziemy w rowie, obalimy co ammy obalić, pogadamy, zawiniemy w śpiwory - może z kolei PM nas nie zwiną zupełnie gdzie indziej, a jak nam kac itp mina, rozjedziemy sie w swoje strony. To jest taki wariant najbardziej pesymistyczny. A co do duetu - zawsze duety można z psami na spacery wysłac, coby się nie nudziły. A miał byc Tuxman - hallo - Tuxman - zaszczycacie nas z Dorcią?:mad:[/quote] oj, oni teraz planują krwisty befsztyk z Hoski :placz: , bo Hoska znów ciut się zabawiła... :p ...ja im wolę się nawet nie przypominać...:shake: supergoga - ciebie tuxman bardzo poważa - Ty ich nagabuj -
Czarna-Darma,po 7 latach schroniskowego zycia ma SWOJ DOM!!!
kinga replied to wiewiora1's topic in Już w nowym domu
he he he a co najlepsze - swan zamilkła... zniknęła... jakby się pod ziemię zapadła... ależ będzie śmiesznie :evil_lol: - spotkamy sie gdzieś przy drodze i nie będzie wiadomo, co z nami dalej :mad: :evil_lol: :lol: :lol: -
Czarna-Darma,po 7 latach schroniskowego zycia ma SWOJ DOM!!!
kinga replied to wiewiora1's topic in Już w nowym domu
słuchajcie, a czy u swan będzie może jakiś TZ? - bo ja bym w duecie przyjechała... ale dobrze by było, zeby mój duet miał do kogo tzw. gębę otworzyć - niekoniecznie na tematy psie... -
Hossa dla koszalińskiej HOSSY - MISSION COMPLETED ;-)
kinga replied to kinga's topic in Już w nowym domu
[quote name='tuxman']No jakto CO ?? PIECZEŃ !! (*!#^$&^@$#&%*@# <- to bynajmniej nie przekleństwa... Uczę się chińskiego bo kupiłem już chińską książkę kucharską... :bad-word: :facelick:[/quote] tuxman :crazyeye: czy wy chcecie... moją ... Hoskę... :eating: ?!!! :eek2: ... ależ to by zabrzmiało w schronie: Hossa z boksu nr 12 - zjedzona przez właścicieli :placz: :placz: :placz: -
Hossa dla koszalińskiej HOSSY - MISSION COMPLETED ;-)
kinga replied to kinga's topic in Już w nowym domu
o matko boska :mad: niedobra Hoska :oops: wiersz wyszedł mi z wrazenia - ... no ale w schronie nie zżerała tymbalików z drobiu - gdyby zżerała, w życiu bym Ci jej nie wyadoptowala:oops: :oops: :oops: ... a tu jeszcze popsute układy rodzinne... :-( flądra jedna, no flądra :mad: -
WYŻEŁEK ze schroniska w Mielcu - Bruno odszedł za TM [*]
kinga replied to Murka's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
ależ z przyjemnoscią - tylko coś kamera tej artystki nie kocha :shake: - bo raz aparat padł mi własnie na niej - a za drugim razem nie miała ochoty na casting, a przez kraty... to wyszły na zdjeciu głównie kraty :razz: ale uwzględnię zapotrzebowanie publicznosci - tylko zbiorę niezbędny materiał... -
Hossa dla koszalińskiej HOSSY - MISSION COMPLETED ;-)
kinga replied to kinga's topic in Już w nowym domu
... kunia kupili :crazyeye: ... i teraz kuń będzie gwiazdą :-( nie Hoska:placz: -
Czarna-Darma,po 7 latach schroniskowego zycia ma SWOJ DOM!!!
kinga replied to wiewiora1's topic in Już w nowym domu
[quote name='supergoga']Ja jestem gotowa - mam nadzieję, że do 13-tego znajdę dom dla DJ, małej kluski. Paulino, jesli mnie zabierzesz - moge jechac w bagażniku - będzie super. I na pewno wesoło. Brązowa - gordona pod pachę i jazda z Wiewiórą. Kinga, mam nadz\ieję, że bęziesz - musimy obgadac psie tematy. Swan - nie moge sie doczekac tego spotkania. Czekam więc na potwierdzenie - ludziska, brać się w garść, szansa na dogo-spotkanko.;)[/quote] oooooooooooo supergoga, jak mi się podoba Twój ton :multi: No. I tak ma być. :lol: dobra, to proszę sobie jakiegoś psa z koszalinskiego schronu wybrac i zażyczyc transport - tym razem nie będę potajemnie gromów ciskała i dowiozę każdego:p nawet megawielkiego Lorda :evil_lol: -
KOSZALIN - CZARNA HAŃCZA - ma własny, zupełnie własny DOM :-)
kinga replied to kinga's topic in Już w nowym domu
Hańcza robi się dzielna... :multi: wczoraj byłam w schronisku i nie mogłam sobie odmówić przemarszu przed trybuną honorową w ilości 16 boksów ach, z jakim aplauzem jestem witana... niczym jakaś gwiazda filmowa...:loveu: ( no, a że to poparte jest drobnym łapówkarstwem, wtykanym do pysków, to już inna sprawa :oops: ) ...no i Hańcza już nie siedziała zaszczuta w chlewie, tylko pchała się do mnie po te smakołyki z ogromną werwą... nie zważając na małego skurczybyka, który z wrażenia nawet jej nie napadł - za co został przeze mnie - łaskawie, acz bez entuzjazmu - wynagrodzony :p -
[quote name='Kasie']Ależ oczywiście, że Aszot sam sie rozpuścił:evil_lol: To jest psiak z którym właściwie sie nie pracuje, ma swoje pomysły a my mu po prostu nie przeszkadzamy i chcemy zeby sie czuł dobrze i pewnie. Ale mam nadzieję, że w razie czego rzeczywiscie łatwo byłoby go znaleźć, bo chyba każdy zwróci uwagę na takie monstrum. Nowy pomysł Aszota, to kopanie dołków. Najlepiej tam, gdzie są kwaitki bo ziemia jest miekka i dołek szybko sie wykopie. Niestety, jest to przy rozpaczy mojej mamy, odgraża sie mu, za zamknie go w ogródku. I Aszot zaczął biegać, ta sierść była mu absolutnie nie potrzebna. Nie zawsze go widać, jak biegnie w nocy ale go słychać w domu: łup łup, łup łup. Jakby conajmniej koń. Moze to mu pozwoli troszke schudnąć? Kasie , to z czego Ty masz nawierzchnię w tym ogródku?:crazyeye: i co on ma od spodu łap?:-o
-
WYŻEŁEK ze schroniska w Mielcu - Bruno odszedł za TM [*]
kinga replied to Murka's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
[quote name='tanitka']Panciu, nie masz więcej miłych znajomych co by chcieli wyżełki - znowu nam się na dogo sypnęło: Wrocław, Zielona Góra, Ruda Śląska i Tarnow *tam jest taki w podeszlzm wieku kochanz:loveu: i Koszalin:-( też: jest szorstka wyżlica - emerytka :-( -
KOSZALIN - CZARNA HAŃCZA - ma własny, zupełnie własny DOM :-)
kinga replied to kinga's topic in Już w nowym domu
kochana Camara:loveu: - zamiast chorować, to mi psy promuje...:p ...rozczuliłam się :oops: -
KOSZALIN - CZARNA HAŃCZA - ma własny, zupełnie własny DOM :-)
kinga replied to kinga's topic in Już w nowym domu
jak na razie to Hańcza w ogóle nie wychodzi z boksu, nawet na specjalne okazje :shake: - patrz: zdjęcia ...myślę, ze nie ucieka - suki bardziej się trzymają ludzi Dorota, ale Ty już chyba masz dużo ogonów, co?... - chyba bym miała wyrzuty sumienia, gdybym Ci ją wcisnęła :oops: chyba niestety nie będę Ci jej wciskać:shake: - bo by mnie później to sumienie zżerało... -
[quote name='mar.gajko']KINGA!! Ty mi nie wyskakuj z tym Lordem :cool3: bo jak Joanna doczyta, to wrócę z Garecikiem :evil_lol: po wizycie. (Też mi się natychmiast skojarzył, ale wolałam może nie prorokować, aż takich przeżyć dla Joanny)[/quote] czyli będzie taki sam! :evil_lol: czyli będzie :evil_lol: !!!! i bedzie wskakiwał Joannie na ręce:lol: -ach, jak cudnie ...no, bo podkopy w ogródku już robi, jak Lord :loveu: