-
Posts
4045 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by cockermanka
-
Nie wiem, co to za strony...ale nie jest to prawda.
-
A jakie bzdury już na okładkach.... "spaniel amerykański" ... :crazyeye::crazyeye::crazyeye: a na fotce angielski ... [url]http://2.bp.blogspot.com/-gqYFKrC8fuY/USps9L-WYGI/AAAAAAAAgEY/FIjo5LjUzYg/s1600/13.jpg[/url] Albo "springer spaniel"...nosz do licha na okładce jest springer spaniel angielski...a walijski? Niechże piszą dokładnie...następne "cocker spaniel"... jaki? Na okładce jest angielski...nie da się poprawnie ras pisać??? :shake:
-
Ta ma mocniejszy silnik, szybsze obroty i dwa ostrza w komplecie: [url]http://allegro.pl/maszynka-do-strzyzenia-psow-gts888b-35w-akcesoria-i3023714431.html[/url]
-
Lucky - cocker spaniel "szczésciarz" ma swój wymarzony dom!
cockermanka replied to emilia2280's topic in Już w nowym domu
Widzę,że Lucky tak szuka wiosny,jak moja sforka....dziura przy dziurze ... ;) -
Monika, myślę że właśnie dlatego trzeba mówić o minusach rasy. Jak wiesz, też kocham cockery i uważam, że lepiej uprzedzić potencjalnego właściciela...żeby potem pies nie wylądaował w schronie czy lesie "bo kłaki się sypały"...
-
[quote name='Camille:)']myślę nad cocker spanielem angielskim. wielkością, charakterem odpowiada, linieje 2 razy w roku, bardzo fajne pieski. Co o nich sądzicie?:razz:[/QUOTE] A kto Ci powiedział,że cocker angielski linieje 2 razy do roku??? Z cockera sypie się cały rok na okrągło! Nawet jeśli pies jest systematycznie trymowany, to i tak będzie się z niego sypało (mniej, ale jednak). To zdecydowanie nie jest rasa dla pedantów ;)
-
To jest to samo co GTS 888. Do domowego użytku powinna wystarczyć - zależy, jaki pies i z jakim włosem ;)
-
Absolutnie żadna maszynka do głowy! Najlepiej wyskubać, ewentualnie wytrymować trymerem hakowym Mars Home 1,5mm. Do skubania włos musi być dojrzały, czyli łatwo wychodzić bez sprawiania psu bólu - w tym wieku powinien już być dobry do wyskubania. Najprościej jest chwytać fałdkę skóry między kciuk i palec wskazujący ,a drugą ręką wyskubywać te najdłuższe włosy. I tak kawałek po kawałku... ;-)
-
Kapitalne te ludowe inspiracje!
-
Absolutnie żadna maszynka do głowy! Najlepiej wyskubać, ewentualnie wytrymować trymerem hakowym Mars Home 1,5mm. Do skubania włos musi być dojrzały, czyli łatwo wychodzić bez sprawiania psu bólu - w tym wieku powinien już być dobry do wyskubania. Najprościej jest chwytać fałdkę skóry między kciuk i palec wskazujący ,a drugą ręką wyskubywać te najdłuższe włosy. I tak kawałek po kawałku... ;)
-
Ehh...tak troszkę zazdroszczę Wam tego wyjazdu ... ;) i będę trzymać kciuki!
-
Widzę,że więcej polskich spanielastych się wybiera ;)
-
[quote name='szysz']Zachciało sie mości księciu zjeść bandaże... a w zasadzie 2 garści bandaży rozwiniętych w całym układzie pokarmowym (żołądek, jelito cienkie i grube). A wycinanka obustronna była.[/QUOTE] O, to książę zaiste pomysłowy był ...
-
Bardzo elegancki seterowy weteran :D A po cóż była taka wycinanka na pół boku...?
-
Rzadko zaglądam do galerii...uroczy czarnuszek! Do nauki siusiania na dworze trzeba dużo spokoju i cierpliwości,ale na pewno się uda. Co do wnętrostwa, to osobiście jakoś mało wierzę w kurację hormonalną... Co do ewentualnej operacji, to i tak robi się ją, jak pies już dojrzeje (za jednym zamachem zrobiłaby tę przepuklinę,jeśli może zaczekać - im niej narkozy,ty lepiej). Głaskanki dla maluszka :)
-
Czy pytanie o ideę polecania kiepskich usług jest atakiem??? Nie sądzę ;)
-
[quote name='Zwierzaczek71']Wobec tego jeszcze raz polecam Szymona wszystkim Państwu,którzy , jak setki jego klientów, chcą być obsłużeni mile, niedrogo i pragną by ich piesek wyszedł od fryzjera piękny,odmieniony, niezestresowany, i by fryzjer wykonał psu fryzurę taką, jaka podoba się właścicielowi, jaką on sobie życzy, a w razie potrzeby, jaka zostanie przez sędziów [U]nie zwracajacych uwagi na grooming [/U]nagrodzona wraz z 'drugim końcem smyczy' pierwszą lokatą na międzynarodowych wystawach.:multi:[/QUOTE] Heh...dość żałosne jest to, co wypisujesz... Jak ma takie setki klientów, to chyba ma też zdjęcia dobrze zrobionych psów....przez siebie...
-
[quote name='Zwierzaczek71']No tak, to szczegół wobec tego, wręcz przypadek:evil_lol: Sędziowie się nie znają zapewne, inaczej niż znawcy oceniający pracę na podstawie zdjęć:evil_lol:[/QUOTE] Sęk w tym,że u takich psów to nie praca groomera (bo jej w zasadzie nie ma) wygrywa a sam pies (założenie teoretyczne,bo czasem wygrywa drugi koniec ringówki...) - więc tu nie ma co tak szaleć z dumy ;) Poza tym, ciągle niewielu sędziów na wystawach zwraca uwagę na grooming ...
-
Hah...no akurat z tymi psami szczególnej pracy przed wystawą nie ma :evil_lol::eviltong:
-
[B]Na szczęście[/B] nie muszę korzystać z Jego usług. I dla nie to ŻADNA konkurecja - tak dla jasności. Ja po prostu nie rozumiem chwalenia i polecania kogoś, kto robi swoją pracę po prostu źle. Galeria to wizytówka - a tam nie ma żadnego przyzwoicie zrobionego psa...Niestety wielu klientów po prostu nie ma poczucia jakiejkolwiek estetyki odnośnie fryzury swojego psa...i płacą za "łódzkie fryzurki"...które ani urody psu nie przysparzają, ani praktyczne nie są ... Smutne to, ale nie tacy partacze też mają klientów ... bo społeczeństwo wciąż nie wyedukowane w tej materii ...
-
Poszukuję w imieniu znajomej transportu na niedzielę ze śląska - jedna osoba + grzeczna cockerka, oczywiście z dorzuceniem się do paliwa.
-
Mhm...rozumiem,że "artysta" oznacza twórcę bardzo kiepskich fryzur .... tylko czemu takie coś polecać???
-
Ja na Węgrzech zawsze płacę na miejscu.