[quote name='irysek']jeśli możecie to pozapraszajcie kogo możecie, ja parę zaproszeń wysłałam, jedzenie, kosmetyki, same super rzeczy w dobrej cenie
[URL]http://www.dogomania.pl/forum/threads/246985-W-KT-Kosmetyki-żywieniowe-ramka-kask-budzik-na-Gaję-do-18-09-RARYTASY?p=21293312#post21293312[/URL][/QUOTE]
I prośba o hopsanie :)