Tak, nie piękna. I nie jest zdrowa. Teraz ma ok 5 lat (?). Co ona przeszła, ech, nawet w schronie ponieważ "nie rokowała" była do uśpienia...ja też, tak bardzo bym jej chciała pomóc znaleźć DS...to moje ciche marzenie...no nic, ogłaszanie do upadu potrzebne!!!
Super, że ma allegro, kochana jesteś, naprawdę ja wierzę, że jest i dla niej nadzieja :)