-
Posts
3524 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by asiunia
-
Sznupkowy Oddział Psychiatryczny vs Geriatria i koty... no i ja
asiunia replied to malawaszka's topic in Foto Blogi
Hej!! Zrobimy Lunci konkurencje :lol: Spotkalysmy te oto olbrzymke na spacerku i pierwsze co mi przyszlo do glowy to"Waszce by sie spodobala :lol: " Oto Dzanka :D [img]http://upload.miau.pl/1/20134.jpg[/img] [img]http://upload.miau.pl/1/20135.jpg[/img] [img]http://upload.miau.pl/1/20136.jpg[/img] [img]http://upload.miau.pl/1/20137.jpg[/img] [img]http://upload.miau.pl/1/20138.jpg[/img]- 49449 replies
-
- czarcie kopytko
- malawaszka
- (and 5 more)
-
Hej!! Zgadza sie goldenka tez Komcia :D Jej ale mam zabawe tym aparatem :lol: Rocky&Metka(a pomyslec ze kiedys nie bylo mowy zeby razem w jednym pokoju byli :roll: ) [img]http://upload.miau.pl/1/20094.jpg[/img] [img]http://upload.miau.pl/1/20095.jpg[/img] [img]http://upload.miau.pl/1/20097.jpg[/img] Rocky wybywa na koniki [img]http://upload.miau.pl/1/20099.jpg[/img] A Metka... [img]http://upload.miau.pl/1/20100.jpg[/img] [img]http://upload.miau.pl/1/20101.jpg[/img] [img]http://upload.miau.pl/1/20102.jpg[/img]
-
[quote name='Ka-ka'] nie mówię, żebys ją wyściskała, bo zrobię to osobiście na locie 8)[/quote] Hej!! Jak juz raz poglaszczesz to wpadka, nie da Ci spokoju :lol: Dzisiejsze :D -Metu, wstajemy! [img]http://upload.miau.pl/1/20077.jpg[/img] -wynocha ja jeszcze spie! A z reszta...spacer bedzie? [img]http://upload.miau.pl/1/20078.jpg[/img] -Koma juz na nas (sz)czeka -Koma? [img]http://upload.miau.pl/1/20080.jpg[/img] -Wole spac! [img]http://upload.miau.pl/1/20081.jpg[/img] Na spacerku :wink: ON-ek Jango(Jango z Imielińskiego Wzgórza) [img]http://upload.miau.pl/1/20083.jpg[/img] [img]http://upload.miau.pl/1/20084.jpg[/img] Koma(Golden),Meta,Rocky,Jango(ON)] [img]http://upload.miau.pl/1/20085.jpg[/img] Rocky,Koma,Meta i Cherry(bokser) [img]http://upload.miau.pl/1/20086.jpg[/img] Od lewej Jango,Meta,Koma i Rocky [img]http://upload.miau.pl/1/20088.jpg[/img]
-
Hej!! Ka-ka dawaj Prestonka!!!!!!! :bigcry: :bigcry: :bigcry: :bigcry: :bigcry:
-
Hej!! łoooo nie no jestem pod wrazeniem tyle osob odpowiedzialo :lol: 8) Akacha witamy bardzo serdecznie i zapraszamy do pochwalenia sie swoja pociecha(foty foty foty) :D
-
[img]http://upload.miau.pl/1/20025.jpg[/img] [img]http://upload.miau.pl/1/20026.jpg[/img] [img]http://upload.miau.pl/1/20027.jpg[/img] [img]http://upload.miau.pl/1/20029.jpg[/img] [img]http://upload.miau.pl/1/20030.jpg[/img] [img]http://upload.miau.pl/1/20031.jpg[/img] [img]http://upload.miau.pl/1/20032.jpg[/img] [img]http://upload.miau.pl/1/20033.jpg[/img]
-
Hej!! Kolejne tym razem z golden retriever'ka Komcią :wink: [img]http://upload.miau.pl/1/20020.jpg[/img] [img]http://upload.miau.pl/1/20021.jpg[/img] [img]http://upload.miau.pl/1/20022.jpg[/img] [img]http://upload.miau.pl/1/20023.jpg[/img] [img]http://upload.miau.pl/1/20024.jpg[/img]
-
Hej!! Swiezutkie :wink: Z gory przepraszam za jakos zdjec ,ale dopiero sie oswajam z tym aparatem...dziecko techniki to nie ja :oops: [img]http://upload.miau.pl/1/20011.jpg[/img] [img]http://upload.miau.pl/1/20012.jpg[/img] [img]http://upload.miau.pl/1/20014.jpg[/img] [img]http://upload.miau.pl/1/20015.jpg[/img]
-
Hej!! :drinking: :drinking: [img]http://www.gifoland.website.pl/gif/ogien/ogien021.gif[/img]
-
Hej!! Ahhhh piekny macie ten ogon,chyba wam go ukradne i jak Klapouszkowi z Kubusia Puchatka,Metce przybije :evilbat: :lol: Wiecej fot!!! :D
-
Hej!! Ahhh dziekuje dziekuje dziekuje :lol: :buzi: A loczki krecic bede ze 2 dni co by sie dluzej trzymaly :lol: Kara-z tego co mi sie wydaje to bede miec miejsce w namiocie([size=1]chca mi wcisnac 4-osobowy[/size]) :D
-
Hej!! A no wlasnie nie wiem :( :( Na pierwszej stronie pisze ze ja tylko do 26 :( ( cos mnie Pagaj nie kofa:lol: ) :(
-
Hej!! Pagajku,kochana a Ty nadal mnie dwa dni wczesniej do domu kcesz wyslac? :(
-
Hej!! Czesc misiaki :wink: Ja poki co nadal wybieram sie :lol: i korzystam z propozycji Cobry co do dojazdu([size=1]dzieki Michas[/size] :wink: ) Ka-ka mam nadzieje ze sie spotkamy :D Ps:Martussss a czemu mnie do domu juz 26 wysylasz? :( ja kce do 28 :wink:
-
Hej!! Ojojo kochane moje ale sie rozpisalyscie..jak bede miala juz necik w domu to sobie poczytam :wink: Serdecznie gratuluje sukcesow wystawowych i zycze nastepnych :D Wczoraj wyladowalismy z laciatym u weta bo kot go przez oko drapnal :-? Na szczescie drasniecie okazalo sie nie grozne chociaz placzu bylo co nie miara :lol: Pozdrowionka russellomaniczki i buziaki dla psiakow :D
-
Hej!! Ka-ka Preston piekno cudno slicznisto misiasto przytulasno uroczasty :lol: :angel: :angel: normalnie doroslam do mysli ze na bank nastepny rott bedzie z ogonem :D A pani ulalalala :wink:
-
Hej!! Sloneczka zaraz mi sie tu na spacer umawiac :evilbat:
-
Hej!! Mrowa zamiast gadac o "ciato" :lol: namawiaj rodzicow na zlot :D :wink: 8)
-
Hej!! W ustawie rady miasta Sosnowiec nawet "powiadziane"jest ze moge psa spuscic w miejscu malo uczeszczanym nie dosc że ze smyczy to jeszcze nie musi byc w kagancu :roll: Tylko jakos ani SM ani policja nie potrafia mi pokazac tego miejsca :evilbat: Magda -pogon wita sasiadke :D
-
Hej!! No wlasnie mam kaganiec i pisze na opakowaniu "kaganiec typu halti"-zakupiony w sklepie "PSIA ŁAPA" :D
-
Hej!! Kochani przeczytala caly temat ale nadal nie znam odpowiedzi :oops: Czy moja sunka(prawie rott)moze byc prowadzona w kantarku czy tzw.obrozy uzdowej zamiast kaganca?I czy (wg.ustawy miasta ma byc na smyczy albo w kagancu)moge ja puscic tylko w tym kantarku? :roll:
-
Hej!! Bry kofani!My juz mozemy spacerkowac :D
-
[quote name='Maga100'][quote name='Agga'] i na koniec taki o to psiak :D [img]http://img162.echo.cx/img162/5176/wakacje0177fj.jpg[/img][/quote] a cio to?[/quote] Hej!! A to yyyy maly bulgot :wink: Mecia faktycznie troszke tłusciutka-ale jej z tym do pychora :lol: Musimy ja odchudzic ze wzgledu na sterylizacje-wet tak zalecil :roll:
-
[quote name='Agga'] A to my [img]http://img251.echo.cx/img251/1974/wakacje0319ny.jpg[/img][/quote] Hej!! Aleeee ładne :lol: :wink: