-
Posts
3524 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by asiunia
-
[quote name='malawaszka']no a wzięła chociaż do pyska??? :lol:[/quote] Hej!! Ojj wasiu,ona takich "kajtkowych"pilek nie nosi-ona musi miec cos porzadnego :wink: Alicjo-dziekujemy :buzi: [img]http://img344.imageshack.us/img344/5513/npspacer1507120ts.jpg[/img] Kto znajdzie psa? 8) [img]http://img331.imageshack.us/img331/1706/npspacer1507299bp.jpg[/img] [img]http://img338.imageshack.us/img338/9307/npspacer1507246gh.jpg[/img] [img]http://img326.imageshack.us/img326/2649/npspacer1507519qw.jpg[/img] [img]http://img54.imageshack.us/img54/5347/npspacer1507450hi.jpg[/img]
-
[quote name='"dbsst"'][quote name='Agga'][img]http://img156.imageshack.us/img156/4899/fotosy0019kz.jpg[/img][/quote] o jeżu jakie piekne falafele do cmokania /quote] Hej!! Widze ze mamy to samo zboczenie :lol: :evilbat: Moja Meta na haslo"dawaj fafle wafle"chowa pysio gdzie moze :lol:
-
Hej!!! :iloveyou: :iloveyou: :iloveyou: :iloveyou: :iloveyou: Sliczna łapeczka :angel:
-
Hej!! Szał piłkowy 8) Co masz? [url]http://img302.imageshack.us/my.php?image=npaspcer10so.jpg[/url] Pokaz blizeszej... [url]http://img330.imageshack.us/my.php?image=aspcer30hh.jpg[/url] PIŁŁŁŁKA!! [url]http://img311.imageshack.us/img311/2870/aspcer27yn.jpg[/url] Najpierw mial ja Rocky... [img]http://img346.imageshack.us/img346/7979/npaspcer138xk.jpg[/img] Pod ława najbezpieczniej :roll: [img]http://img340.imageshack.us/img340/5387/npaspcer194uy.jpg[/img] Metka juz bardzo chciala pilke [img]http://img335.imageshack.us/img335/4892/npaspcer107ei.jpg[/img] I w koncu ja dostala :wink: [img]http://img332.imageshack.us/img332/1090/npaspcer267wi.jpg[/img] [img]http://img343.imageshack.us/img343/3244/npaspcer52ei.jpg[/img] [img]http://img337.imageshack.us/img337/8153/npaspcer282jl.jpg[/img]
-
Hej!! Metoł swietnie-zero problemow wychowawczych,chodzaca dobroc,nieslychanie karna i całusna :D Coz moge o niej powiedziec-troszke ja z mama utuczylysmy :oops: Jest na niskoenergetycznej karmie ale narazie efektow nie widac :roll: Kocha bawic sie pilka(byle odpowiednio duza),szaleńczo biegac ze znajoma Goldenka(swoja droga duzy brzus jej wcale nie przeszkadza :wink: )respektuje ze moj terier jest alfa i mimo ze jest jakies 7 razy wieksza od niego nie probuje domniowac :D Chodzacy anioł-jak kazdy rottek :angel: :D
-
Hej!! Ka-ka buziaki dla mamy od nas :buzi: Niech sie nie da i szybko wraca do zdrowia-po co tracic czas na chorobe :D A Prestonka prosze wysciskac od cioci Asik-niech sie chlopak pilnie uczy :D :drinking: :drinking: :drinking: Zdrowko mamy i wracaj do nas szybko :D :calus:
-
Hej!! Faktycznie cos do tych spacerkow pecha mamy :roll: :wink:
-
Hej!! Wasiu to chyba nie ma sensu w taki upal tluc sie z Dabrowy do Sosnowca na 2 osobowe spotkanie :P
-
Hej! Ahahahaha :lol: Mam nadzieje ze Lunetka nie zje Metki,a Rocky Bolusia 8)
-
Hej!! Nie zupelnie,ale w tym kolo centrum tez moezmy sie spotkac :D Mnie to juz obojetne i tu i tu mam blisko :D Tyle ze kolo Sieleckiego(kolo centrum)nie ma parkingu blisko :-?
-
Hej!! Najbardziej chyba charakterystyczne jest Egzotarium bezwatpienia,moze by wejsciu? :D Parking jest oczywisicie-albo kolo McDonalds'aa albo taki ogromniasty z tylu Parku :D
-
Hej!! Nom o 11 :D Ten park jest fajny bo jest sporo cienia,no i co najwazniejsze woda :angel:
-
Hej!! Swietnie :D W razie jakis watpliowsci jestem caly wieczor na gg :D
-
Hej!! Ja probowalam pare razy...niestety bezskutecznie-jak byla ze mna mama pani grzecznie odmowila,natomiast jak bylam sama poptraktowala mnie delikatnie mowiac "nie zyczliwie" :evilbat:
-
[quote name='Agga'][quote name='olekg18']psa czy suke bierzesz???? 8) co kurde olek co kurde olek dla ciebie pan OLESŁAW :lol:[/quote] Ty MAŁOLAT ty sie doigrasz :wink:[/quote] Hej!! Aggus bo to podbiega pod grozby karalne :lol: :evilbat:
-
Hej!! :lol: :lol: Do Parku tysiaclecia w Sosnowcu :P Tam gdzie juz daaawno mial sie odbyc spacer :wink:
-
Hej!! Z tego co mowila Bernulka sroda jej tez pasuje :D Wasiu wiesz jak dojechac? 8)
-
Hej!! Tatus nieeeeeeee :bigcry: :bigcry: Poszczuje Cie moim wscieklym rottkiem-widziales jaki agresor :lol:
-
Hej!! Ojciec sprobuj a zabije :evilbat:
-
[quote name='PaYooK'], katowice 13:36 pozdro[/b][/quote] Hej!! Zdarze sie wyspac :angel: :angel:
-
Hej!! Od jutra ma byc piekna pogoda wiec kiedy spacer?Moze jutro lub sroda? :D
-
Hej!! W sumie u mnie juz nie pada :P Zartujem...od polowy tygodnia ma byc juz ładnie :D
-
Hej!! To kiedy wyruszamy na spacer? :D
-
Hej!! To jest strona o rottkach do adopcji,a trza mi ładna fotke rottka na pierwsza stronke :D
-
Hej!! Kamilko czy moge zapozyczyc kilka fotek Prestona na stronke internetowa? :oops: