Jump to content
Dogomania

blaira

Members
  • Posts

    2402
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by blaira

  1. hmm ja az tak blisko nie mam ale 10 minut piechota no moze 15 ja przyznaje ze bylam wczoraj na polach ale nie z dogomaniakami tylko ze znajomym i jego bkserem jest tam tyle miejsca ze hohoho i kazdy6 jest super nastawiony na psy bez wzgledu na rase wielkosc i wiek hmmm a tak wogole to jak wy sie rozpoznajecie ?? nie wiem czy czytaliscie ale moim zdaniem to jest dobry pomysl http://www.dogomania.pl/index.php?name=PNphpBB2&file=viewtopic&t=11855 pozdrawiam :-)
  2. no wlasnie ktos dawal puszki belcando albo bewi-doga?? ktos wie jak smakuja psom i w jakiej cenie sa??
  3. Hej Olcia mozesz mi przyslac na Pw albo tu jak ta karma wypada cenowo ?? pozdrawiam
  4. blaira

    jedzenie miesa

    ja daje surowe ale nie za czesto i pokrojone raczej w duze kostki gdyz zalezy mi zeby sunia sobie troche zabki pomeczyla i wyczyscila co do gotowanego to zalezy jezeli gotowane to kupilam tchawice gotowana ale jeszcze nie dawalam do sprubowania a drob parze a co do tej agresji hmmm ja tam temu nie wierze do konca wydaje m jezeli juz gotowac to wlasnie mieso drobiowe z powodu salomonelli i innych tam wirusikow , tak naprawde kazde mieso mozna sparzac a w srodku i tak bedzie surowe a mojej to i tak smkuje bez roznicy czy gotowane czy surowe
  5. blaira

    Karma Kober's

    wiem tylko ze maja strone www.koebers.pl ale to nie to samo jak wlasne doswiadczenia
  6. tak to jest wlasnie fantastyczne ostatnio wlepili pewnemu kolesiowi mandat za amstaffa(za to ze stal pod sklepem bez kaganca i smyczy-akurat tu mi sie wydaje ze mu sie nalezalo) i na mandacie bylo napisane ze bokser i takie tam bla bla bla a do boksera to mu barkowalo tyle ze hej nio ale nie wazne ,najwazniejsze jest teraz to zeby wymyslec cos dla nas i naszych pupilow Astaniu powodzonka :D
  7. hmmm ja przyznaje ze nawet sie za to nie zabiore bo nie wiem jak ,ale chetnie sluze pomoca i pomyslami jakby co ,bo sama uwazam ze ta ustawa ma byc dla nas i naszych czworonogow
  8. blaira

    Happy Dog

    znam tylko hurtownie gdzie sprzedająWWW
  9. @Wiktoriaa zycze niuni szybkiego powrotu do zdrowia bo to jest wazniejsze niz dlugosc szwow galski dla niej :D pozdrawiam
  10. ja znam jakby co kilka adresow do redakcji axelspringera mam znajoma ktora tam pracuje ale nie wydaje mi sie ze moglaby duzo pomoc ,wiec jakby co ja sluze pomoca chetnie
  11. jak na szew 15 to wydaje mi sie ze jest dosyc dlugi bo obecnie weci ottwieraja jame ok 4cm otworem ,poprostu im dluzszy szew tym dluzsza renkowalestencja i sunie przewaznie bardziej boli
  12. @ Iwona wydaje mi sie ze ten dzien sterylizacji jest jakas okazje co dotanszego placenia i tak naprawde mozesz pogadac z lekarzem i placic w ratach bo ja tak robilam i duzo lekarzy sie na to zgadza ,kwestia dogadania sie :wink:
  13. co do wypowiedzi Lapisa chodzi o ten artykul http://info.onet.pl/885326,69,item.html
  14. Ponoc jak wejdziemy do UE to wszystkie zwierzeta domowe maja byc czipowane ale przyznaje ze jakos mi sie to nie widzi z tego powodu ze pojda takie osoby jak dogomaniacy i zaczipuja a Ci inni, ktorzy ledwo psy szczepia?? :evil: Ja tam uwazam Astaniu ze masz racje i to 100% -popieram jak najbardziej, tylko co robic by do tego dazyc??
  15. robilam wczoraj ciesteczka watrobiane fakt ze sie troche babralam ale zrobilam je dosyc szybko moj piesior latal od kuchni do pokju bo mu tak pachnailo ,a potem dostal kilka i je pochlonal fakt ze sie meczyl bo kilka zebow ma brakuje ale wcale mu to nie przeszkadzalo, mialam jeszcze jednego testera psiaka to tez smakowaly wiec polecam te watrobiane ciasteczka :D
  16. 6 Marca kolo godziny 22.30 w dzielnicy Muranów znaleziono mlodą suke(ok.2 lata)nie ma tatuazu ale wyglada jak syberian husky.Ma brązowe oczy i jasną sierść..nie miała obroży.jest bardzo spokojna i tęskni za domem kontakt [email protected]
  17. nie chialam zakladac nowego tematu dlatego mam pytanko do tych ktorzy kupuja w hurtowni royala czy ktos z was koajrzy cene hurtowa karmy Royal Medium Adult ??? bede wdzieczna za informacje
  18. zalezy o jaki rodzaj bewi doga kupujesz czy obliczasz bo bwei dog w hurt dla psa doroslego i normalnej aktywnosci kosztuje 109 zl za worek 25kg !!
  19. hmmm katerinas a ta karme za taka cene to gdzie dokladniej mozna kupic??? pozdrawiam
  20. a gdzie dokladnie sie spotykacie ???
  21. ja wiem ze jestem jełop ale nie moge za chiny znalezc tego tematu a propo Ariona "I znowu coś o suchej karmie!" chociaz wpisywalam w szukaj moze byc ktos tak mily i podac linka ,przeprasxzam za klopot ale ostatnio nic mi nie wychodzi :-?
  22. hmm ja sama bym sie z checia wybrala ,tylko niestety nie jestem pewna czy z pieskiem ale chetnie bym dotrzymala towarystwa zawsze cos :-)
  23. @ Aguchna ,Robull & Inni cz moze mi ktos napisac ile mniej wiecej takie kursy szkolenia kosztuja ,chodzi mi o agility oczywiscie podstawa jest tego zapewne PT wiec oto tez pytam :-)
  24. napisz co jest w ulotce , a tak pozatym z ciekawosci jak cenowo wypada???
  25. blaira

    Happy Dog

    mi sie nie otwiera ta strona z dystrybutorem tylko calkiem jakas inna strona ni zwiazana z tym tematem :roll:
×
×
  • Create New...