-
Posts
2402 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by blaira
-
Sajko i Wind,bardzo dziekuje moja "krowka" 22kg wciska mi sie na kolana i odziwo na nich spi hehe wiec ogolnie jest grzeczna ale czasem . Co do slodkiego to napewno zalatwie ,oczywiscie jak nei zapomne :roll: ale zapisze sobie duzymi literami :D
-
dziekuje za gratulacje, wiec jakby co nadal poszukuje miejscowki w jakims brumbrumku jezeli ktos jedzie do Plocka
-
Aaaa i jeszcze sie pochwale dostalam sie na studia dzienne na UW i mam naszczescie juz po egzaminach SUPER to mnie cieszy anjbardziej narazie hehe
-
Ciacho...czy bedziesz miala do Polcka na IAL miejscowke dla nas dwoch babeczek? byloby super A takwogole to sami sie rejestrujemy per e-mail ,prawda?
-
No ,dzis poniedzialek.Trzymajcie kciuki ,dzis druga czesc egzaminu(to wlasnie przez ten egzamin nie pojechalam na weekend na wasz obozik ehhhh) pozdrawiam :D
-
no to gratulacje,tylkmam nadzieje ze jeszcze dzis sie dowiem dla Kogo ,ale napewno dla calej polskiej ekipy ,za ogolne wrazeniei ze nas reprezentowali. Czekamy na dalsze informacje i ciekawostki :D
-
no wlasnie ,czekamy na jakies Fotki... a tak wogole czy ktos pojawia sie na ty targach zoologicznych pod Palacem Kultury?
-
Fanny sie znalazla,przybyla sama do domu ,ale bez obrozy,a Luisa jak nie bylo tak nie ma :cry: oby sie znalazl,trzymam kciuki
-
Hej, jezeli nic sie nie zmieni to ja tez jade (nasteona czesc cavano, nowa czesc hehe) i zalezec to oczywiscie bedzie tez od transportu
-
Czesc Jazik@,wkoncu moze ebdziemy mialy okazzje sie poznać osobiscie i dolacza nastepne astki ,co byloby super.Zajcie dla poczatkujacyh odbywaja sie w kazda sobote i niedziele od godziny 18
-
Heh dostalam przed kilkoma minutami smska od Eli.Dzis jest trening o 18,mialam nie isc ale wiecie chwila relaksu sie przyda przwed tym egzaminem ,no dobra skoro mam sie pojawic to zmykam do nauki :huh: do zobaczenia :hand:
-
dzisiaj trening?? przyznamz e nic o tym nie wiem,jezel jednak sie okaze ze tak jest to ja niestety odpadam :-? jutro mam kolejny egzamin ehhh trzymajcie znow kciuki ,bardzo was prosze
-
ehh dzis tez nie byla rewelacyjna pogoda ,wrecz lało>Nie wiem jak to bedzie wyglądało z jutrem. Anette postaram sie pojawic na nastepnych spotkaniach i może bedziemy mialy okazje pogadac wkoncu pozdrawiam i zycze dobrej pogody
-
ehhh ,widze ze musze zaczac nadrabiac spotkanka.Niestety dzis i jutro tez was nie odwieedze ,bo sie kuje eh eh eh bu bu bu ,mam nadzieje ze wam to jakos wynagrodze :(
-
o kurcze ,takiego konca nikomu nie zyce :(
-
super !!!! trzymamy kciuki za polskich reprezentantow i ich fafiki :wink:
-
Wiec sprawa u mnie sie wyjasnila... dzis mialam wyniki na UW i okazalo sie ze dostalam sie do drugiego etapu egzaminu :fadein: ustnego ,ALE odbywa sie on w poniedzialek rano i raczej moj wypad na weekend odpada poniewaz chialabym sie jeszcze trchoe "pokuc" mam nadzieje ze mi to wybaczycie .... dodam a wlasciciwe sie pochwale iz dostalam dzis tel ze przyjeto mnie na SGGW zototechnike zaoczne studia (przyjeli moje odwolanie) co za dzien zawariowany,mam nadzieje ze ten weekendowy radomski kurs nadrobimy u nas w warszawie :D
-
na pewno, :fadein:
-
Ok,zobaczymy jak bedzie z transportem ale bedzie chyba pociag,ale to kwestia niewielkich naprawde pieniedzy. Co do egzaminu zrobilam wszystko ,jutro mam wyniki i przekonam sie czy przeszlam do romowy kalifikacyjnej po niemiecku i o pedagoice po polsku .Z tego co sie dowiedzialam bylo ok 3 osob na miejsce,jutro dam wiecej znac ,zreszta od tgo bedzie zalezalo czy pojade odwiedzic cavanowiczow :D .Mam nadzieje ze nia maja takiej pogody co my w warszawie :roll:
-
zabrac moge gorzej z tym "malym druczkiem" :wink:
-
dodam ze najlepiej jak lina jets z jakiegos naturanlego wlokna ,gdyz jezeli oderwie i polknie kawalek nie powinno sie nic stac (mysle tu o zdrowiu) a pozatym pies musi sie tez wgryzc w line i tak zeby go nie przecierala za bardzo :wink:
-
jeszcze my tkwimy w wawie :evil: ehh nie tylko Ty,ale ja jestem juz czeasciowo po egzaminie i czekam na wyniki ,mozliwe ze wybiore sie na weekend nawiedzic obozowiczow cavano :D moze ktos sie skusi pojechac na weekend??
-
hmm pewnie chodzi ci o aporter z juki ,ja posiadam co takiego moja suka lubi sie nim bawic czasem tez go wieszam na drzewie i probuje go dorwac,uwielbia to ,ale nie chce przesadzac szczedzam jej stawy :D
-
Dag ,ja rowniez dziekuje. wydaje m sie to jest tez odpowiednie miejsce na dodanie adresu strony adopcyjnej bull`owatych . www.adopcje.bullterrier.pl obecnie jest sporo psow (niestety)do adopcji
-
fajnie bedize was poznac osobisciechociaz pewnie i tak bedzie to za krotko :-?