Jump to content
Dogomania

blaira

Members
  • Posts

    2402
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by blaira

  1. Sajko i Wind,bardzo dziekuje moja "krowka" 22kg wciska mi sie na kolana i odziwo na nich spi hehe wiec ogolnie jest grzeczna ale czasem . Co do slodkiego to napewno zalatwie ,oczywiscie jak nei zapomne :roll: ale zapisze sobie duzymi literami :D
  2. dziekuje za gratulacje, wiec jakby co nadal poszukuje miejscowki w jakims brumbrumku jezeli ktos jedzie do Plocka
  3. Aaaa i jeszcze sie pochwale dostalam sie na studia dzienne na UW i mam naszczescie juz po egzaminach SUPER to mnie cieszy anjbardziej narazie hehe
  4. Ciacho...czy bedziesz miala do Polcka na IAL miejscowke dla nas dwoch babeczek? byloby super A takwogole to sami sie rejestrujemy per e-mail ,prawda?
  5. No ,dzis poniedzialek.Trzymajcie kciuki ,dzis druga czesc egzaminu(to wlasnie przez ten egzamin nie pojechalam na weekend na wasz obozik ehhhh) pozdrawiam :D
  6. blaira

    Joe Mallen 2004

    no to gratulacje,tylkmam nadzieje ze jeszcze dzis sie dowiem dla Kogo ,ale napewno dla calej polskiej ekipy ,za ogolne wrazeniei ze nas reprezentowali. Czekamy na dalsze informacje i ciekawostki :D
  7. no wlasnie ,czekamy na jakies Fotki... a tak wogole czy ktos pojawia sie na ty targach zoologicznych pod Palacem Kultury?
  8. Fanny sie znalazla,przybyla sama do domu ,ale bez obrozy,a Luisa jak nie bylo tak nie ma :cry: oby sie znalazl,trzymam kciuki
  9. Hej, jezeli nic sie nie zmieni to ja tez jade (nasteona czesc cavano, nowa czesc hehe) i zalezec to oczywiscie bedzie tez od transportu
  10. Czesc Jazik@,wkoncu moze ebdziemy mialy okazzje sie poznać osobiscie i dolacza nastepne astki ,co byloby super.Zajcie dla poczatkujacyh odbywaja sie w kazda sobote i niedziele od godziny 18
  11. Heh dostalam przed kilkoma minutami smska od Eli.Dzis jest trening o 18,mialam nie isc ale wiecie chwila relaksu sie przyda przwed tym egzaminem ,no dobra skoro mam sie pojawic to zmykam do nauki :huh: do zobaczenia :hand:
  12. dzisiaj trening?? przyznamz e nic o tym nie wiem,jezel jednak sie okaze ze tak jest to ja niestety odpadam :-? jutro mam kolejny egzamin ehhh trzymajcie znow kciuki ,bardzo was prosze
  13. ehh dzis tez nie byla rewelacyjna pogoda ,wrecz lało>Nie wiem jak to bedzie wyglądało z jutrem. Anette postaram sie pojawic na nastepnych spotkaniach i może bedziemy mialy okazje pogadac wkoncu pozdrawiam i zycze dobrej pogody
  14. ehhh ,widze ze musze zaczac nadrabiac spotkanka.Niestety dzis i jutro tez was nie odwieedze ,bo sie kuje eh eh eh bu bu bu ,mam nadzieje ze wam to jakos wynagrodze :(
  15. o kurcze ,takiego konca nikomu nie zyce :(
  16. blaira

    Joe Mallen 2004

    super !!!! trzymamy kciuki za polskich reprezentantow i ich fafiki :wink:
  17. Wiec sprawa u mnie sie wyjasnila... dzis mialam wyniki na UW i okazalo sie ze dostalam sie do drugiego etapu egzaminu :fadein: ustnego ,ALE odbywa sie on w poniedzialek rano i raczej moj wypad na weekend odpada poniewaz chialabym sie jeszcze trchoe "pokuc" mam nadzieje ze mi to wybaczycie .... dodam a wlasciciwe sie pochwale iz dostalam dzis tel ze przyjeto mnie na SGGW zototechnike zaoczne studia (przyjeli moje odwolanie) co za dzien zawariowany,mam nadzieje ze ten weekendowy radomski kurs nadrobimy u nas w warszawie :D
  18. na pewno, :fadein:
  19. Ok,zobaczymy jak bedzie z transportem ale bedzie chyba pociag,ale to kwestia niewielkich naprawde pieniedzy. Co do egzaminu zrobilam wszystko ,jutro mam wyniki i przekonam sie czy przeszlam do romowy kalifikacyjnej po niemiecku i o pedagoice po polsku .Z tego co sie dowiedzialam bylo ok 3 osob na miejsce,jutro dam wiecej znac ,zreszta od tgo bedzie zalezalo czy pojade odwiedzic cavanowiczow :D .Mam nadzieje ze nia maja takiej pogody co my w warszawie :roll:
  20. zabrac moge gorzej z tym "malym druczkiem" :wink:
  21. dodam ze najlepiej jak lina jets z jakiegos naturanlego wlokna ,gdyz jezeli oderwie i polknie kawalek nie powinno sie nic stac (mysle tu o zdrowiu) a pozatym pies musi sie tez wgryzc w line i tak zeby go nie przecierala za bardzo :wink:
  22. jeszcze my tkwimy w wawie :evil: ehh nie tylko Ty,ale ja jestem juz czeasciowo po egzaminie i czekam na wyniki ,mozliwe ze wybiore sie na weekend nawiedzic obozowiczow cavano :D moze ktos sie skusi pojechac na weekend??
  23. hmm pewnie chodzi ci o aporter z juki ,ja posiadam co takiego moja suka lubi sie nim bawic czasem tez go wieszam na drzewie i probuje go dorwac,uwielbia to ,ale nie chce przesadzac szczedzam jej stawy :D
  24. Dag ,ja rowniez dziekuje. wydaje m sie to jest tez odpowiednie miejsce na dodanie adresu strony adopcyjnej bull`owatych . www.adopcje.bullterrier.pl obecnie jest sporo psow (niestety)do adopcji
  25. fajnie bedize was poznac osobisciechociaz pewnie i tak bedzie to za krotko :-?
×
×
  • Create New...