Jump to content
Dogomania

blaira

Members
  • Posts

    2402
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by blaira

  1. Nie przesadzaj! Jakie kudly?! Przeca one obie lyse sa. :niewiem: hehe no dobra masz racje kudlow nie maja jednak kurcze twarde sztuki obydwie nie chca popuscic :lol: ach te kobiety :roflt: :roflt: :roflt: . Zakla ty sie nie poddawaj Tylko pracuj tak jak ci tu wszyscy radza nad Zwirkiem, fakt pies moze dorosly ale to nie znaczy ze zmienic go nie mozna ja jak wroce do zdrowia dto sie biore za swoja hehehe (bestjalski smiech) :baddevil: :diabloti: :baddevil: :diabloti:
  2. wydaje mi sie ze to nie ma roznicy czy Zakla ma 14 lat czy tez wecej lub mniej . Sa to jej psy i je wychowuje . Nie mieszam sie w czyjesz wychowanie no chyba ze ktos mnie zapyta to doradze jezeli bede umiala. Jednak przeraza mnie ze w ksiazkach pisza rozne rzeczy czy w gazetach lub TV , jakbym wiezyla ze w domu mam psa morderce to pewnie moj pies kiedys by sie na mnie rzucil . Poglady o rasie trezba moim zdaniem opierac na doswiadczeniach hodowcy lub wlasnych . Zakla jestes w Cavano dobrowalonie ,nikt Cie nie chce wywalic ,naprawde wszystko to jest dla dobra naszego i psow . Nawet nie wiesz jak kudly leca jak suka Patiszona widzi moja i niedajborze sie dorwa do siebie .Wiec sama nie jestes , musze miec oczy dookola glowy chociaz jest czasem trudno ,zreszta Mokka tez dobrze o tym wie wrecz podziwam ja za to ze umie przewidziec sytuacje , kwestia dlugich lat doswiadczen. Wiec niemysl ze jestes na straconej pozycji . Zreszta na treningu tak naprawdewszyscy powinni byc skupieni na tym co robia tzn na torze na reakcje psow itp :wink:
  3. Ka-vanga , nawet nie ma co , Ty juz jestes i nawet ie nie oddamy ( hehe my sie ejszcze nie znamy ale mam nadzieje ze bedziemy mialy okazje) pozdrawiam i zycze milego agilitowania sie :D
  4. Sajko tekscick napisany i wyslany ,chyba nawet lepszy niz ten ktory mi sie czesciowo skasowal. Heh a tak wogole pamietacie impreze na polach mokotowskich "dzien z psem" (nie mowie o tej co bylo odsloniecie szczesliwego psa) Okazalo sie ze ze wtedy kiedy Elka z Happy i Ula z Szejkiem nio i Rika razem ze mna startowalismy w konkursie na posluszenstwo i ciekawa prezentacje ,to pozniej pokazano to w TV niestety dowiedzialm sie o tym dopiero wczoraj od kolegi ,ale ponoc niezly ubaw :lol:
  5. Ok to ja sie za tekscick i zaraz go Tobie jeszcze raz wysylam
  6. Ju sie zorientowalam wyslalam polowe tekstu a reszte pewnie nie skopiowalam ,napisze go dzis i przesle bo narazie musze zmykac na oponke z Ryjeczkiem ,wam tez zycze milego treningu
  7. :o niedoszedl tekst? ojej a wyslalam no dobra to wysle jako zalacznik
  8. Boze cudny i ten usmiech od ucha do ucha :fadein:
  9. Sajko nie wiedzialam zbytnio co napisac i jakim stylem wytnij to so uwazasz za rozsadne i popraw ,zdjec tez nie wiem ktore wybrac o boze , ze mna to chlop bedzie mial ciezki los , bo ja taka niezdecydowana :roll:
  10. Nieno ale wymienials te dwie osoby to niewiedzialam ,czulam sie pogubiona. Ok to zaraz pisze i wysylam . Mam nadzieje ze tamten tekscik wzielas zartem :wink:
  11. a ja ?? :evil: :(
  12. Betty ,najwazniejsze ze widzisz postepy. Ja Cwicze od lipca b.r. i widzialam postepy w zachowaniu i w skupieniu roznie bylo to z komendami ,ale jestem z mojej suki dumna .Mam nadzieje ze dalej bedzie sie rzowijac poprzez agility i nie tylko
  13. hmmm sukcesy Riki(ryjka) i moje hmmmm grupza zaawansowana :angel: a tak seriio to na zawodach nie bylismy tylko na pokazach w Russie gdzie bralysmy razem udzial -fajnie sie bawilysmy. Napisze zebyscie mnie nie podejrzewali ze moj pies sie obija ,dzis bylysmy potrenowac tzn Rika bo ja przecierz nie moge :-? http://www.zaprzegowce.cyberdusk.pl/pancelot/natalia/ryjeczek.jpg
  14. Pewnie nie raz widziales bluze z polaru czy kurtke on jest dosc dobrze zbity .Jest tez polar ktory masz wrazenie ze jak pociagnies zdo sie rozerwie .Niestety nie znam nikogo z Lodzi kto moglby mi pomoc . Sa tez takie podwojno warstwowe .P.S. poprostu Ci zaufam wiem ze znasz sie an tym bo pewnie tez masz jakies ciuchy dla siebie z polaru lub buty dla psow albo podszycie szelek :wink:
  15. Wiec tak napewno smakolyki lub jakas zabaka ktora rajcuje twoje psy. Jezeli uwazasz ze poradzisz sobie z dwoma psami to zabieraj tylko nie zapomnij o czyms do uwiazania np do drzewa. No i jakas wode do picia no chyba ze baniaczki w garazu sa napelnione . Po za tym to zabierz dobry humorek i anielska cierpliwosc . a napisze jeszce ze na poczatku bedziesz skala z psami na smyczy wiec nie polecam flexi tylko jakas zwykla nei krepujaca i wygodna nie musi byc bardzo dlugo bo i tak masz wysokie psy :lol: a teren znajdziesz jezeli bedziesz szla od od woloskiej to teren bedzie po lewej stronie ogrodzony zielony teren i kilka osob juz powinno tam byc .Zycze milego agilitowania sie :D
  16. to jak? podawac jakies konkretniejsze dane? :D
  17. :question: :question: :question:
  18. Ok to kup mi kg najlepiej czarne tylko chodiz o taki dobrze zbity polar taki ktory sie tak szybko nie mechaci procz czarnego moze byc granat lub ciemnoszary.
  19. ZH wyslalm Ci pw :D
  20. a dodam jeszcze ze ja na zawodach nie bylam tylko na pokazach ,ale atmosferka taka sama :D ,niestety tak sie zlozylo ze wtedy kiedy byly zawody to ja mialam szkole mam nadzieje ze w tym sezonie bardziej mi sie poszczesci :wink: ,ale najpierw musimy wrocic do zdrowia tzn ja a Rike cczyms zajac bo moj babsztyl sie nudzi i to bardzo i ja energia rozpiera ,no chyba ze ktos nadal jest chetny na trening z nia w cavano(bo ja jestem na urlopie zdrowotnym :lol: )
  21. dziewczyny do poczatku sezonu daleko ,wiec wykorzystajcie ten czas i sie przylozcie zobaczycie w najblizszym sezonie napewno pojdziecie juz A0 nawet tak zeby sie sprawdzic ,a nie jako zawody tylko raczej jako trening i by zobaczyc ze jest to cos calkiem innego w sensie ze duzo obcych pso duzo ludzi nie kazdy pies lubi takie otoczenie , ja wiem ze moja jest wetdy przeszczesliwa ale za to tez bardziej uwazna i sie slucha (chociaz z tym roznie bywa) :wink:
  22. Sluchajcie mam wielka prosbe ... potrzebuje tanie dostepu do polaru czy ktos moglby mi pomoc? na poczatek w nie duzych ilosciach ,chialam dzis kupic to metr kosztowal ponad 20 zl (w warszawie)
  23. Tak Flaire masz 100% racje bardziej mnie jednak dobija jak ktos udaje ze nie widzi jak jego pies robi kupe :-? Jest coraz wiecej nowych wiec ich tez sie powinno uswiadamiac ,bo mi sie wcale nie podoba to zeby poslizgnac sie na g... bo dosc mam tego u siebie na osiedlu
  24. gowniana sprawa :lol: hehe hmm czy to az tak wazne? cavano przezuca sie na inna konkurencje??? :evilbat:
  25. Jak to dobrze ze mam takie sprytne urzadzenie w domu jak.... kibelek heheh :megagrin:
×
×
  • Create New...