Jump to content
Dogomania

blaira

Members
  • Posts

    2402
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by blaira

  1. [quote name='wera99']PRZEDŁUŻONO TERMIN PRZYJMOWANIA ZGŁOSZEŃ!!!!!!! do dnia 28 sierpnia 2007 włącznie!!![/quote] Na zielonym forum sa info, iz przedluzono do 29.08. a tu ze do 28.08. Zdecydujcie sie na poprawna wersje;):lol: pozdr.
  2. blaira

    Bokseromaniacy

    Witam wszystkich serdecznie i prosze o pomoc. Jako bokseromaniacy znacie sie w temacie...czy ktos moglby mi napisac czy taka hodowla jak Rex box istnieje? Prosze o wiecej informacji gdyz w wyszukiwarkach nie moglam nic znalezc, a bardzo mi zalezy. Bede wdzieczna za kazde iformacje, najchetniej na priv. pozdr. ;)
  3. Gratulacje...tak trzymac :terazpol::terazpol::terazpol:
  4. Kl. Szczeniat FOCUS Tak Wiele Miłości [b] 1 lok, WO, NSzwR[/b] Kl.Mlodziezy ATOMIC BOY Penn-Staff [b]nb[/b] CAMERON Buldożer[b]1 lok.dosk, Zw.Mł, NJwR[/b] Kl.Posrednia BARNI ( zapewne WOLF APPETITE Diabelski Usmiech) [b]1 lok. dosk. CWC[/b] Kl.Otwarta DARK CHOCOLATE Berserker [b]2 lok. dosk[/b] OLLY CLAN ALADDIN [b]1 lok. dosk. CWC, res. CACIB[/b] Kl.Championow DARK SIDE Tak Wiele Milości [b]1lok.dosk. CWC, CACIB, BoB[/b] SUKI Kl.Młodzieży Solar Wings ARABESQUE MIDNIGHT DANCER [b]2 lok. dosk[/b] VENA Buldożer [b]1 lok, dosk. Zw.Mł[/b] VIKORIA Port Erin [b]nb[/b] Kl.Otwarta FREE SHOT Rygast [b] 1 lok, dosk. CWC[/b] Kl.Chapionow BELLA BLACK Sortis [b]2 lok, dosk, res. CACIB[/b] DEMI MOORE Alikana [b]1 lok. dosk. CWC, CACIB[/b] gratuluje wszystkim bardzo. Wystawa dla nas udana pod katem wynikow, ale i samej atmosfery. Milo bylo poznac nowych ludzi oczywiscie nie moge zapomniec ze o mojej slodkiej wnuczce... :loveu::loveu::loveu: pozdr.
  5. Baaaardzo wszystkim dziekuje :oops: Duzo to dla nas zaczy. Cest spisal sie na ringu rewelacyjnie, gratuluje tez Demi za zdobycie CACIBa :multi::multi::multi: Teraz odpoczywamy ... Mam nadzieje ze zdjecia wkrotce. pozdr.
  6. Na poczatek chce [SIZE=5][COLOR=Red]BAAAAARDZO[/COLOR][/SIZE], ale to [SIZE=6][COLOR=Red]BAAAAARDZO[/COLOR][/SIZE] podziekwac [SIZE=6][COLOR=Red]MATAGI. [SIZE=2][COLOR=Black]Bardzo miło bylo Ciebie poznac i porozmawiac. Dziekuje za pomoc, naprawde jestes swietna!! jak j Ci sie odwdziecze, procz tego ze moj "tatusiek" byl Twoja wizyta zacgwycony, miloby spedzic razem z Toba czas !!! Zycze wam sukcesow!!! Co do samej wysawy...ja bylam i jetsem zadowolona !! Zapewne przyczynilo sie do tego tez [SIZE=5][COLOR=Red]1 lok,CAC, CACIB oraz BoB [COLOR=Black][SIZE=2]mojego Cescika.Jestem z niego bardzo dumna !! Gratuluje wszystkim, Iwono Twoja "malolatka" spisala sie cudownie na BIS Junior...zycze dalszych sukcesow. Chcialabym bardoz pogratulowac za wygranego BOGa AmStaffowi- Nemo REWELACJA on plynal a nie biegl...wybaczam ze "kuzyn" zajal nam miejsce na BoGu :evil_lol::evil_lol::evil_lol: I trzymam za Nemcia kciuki zeby wygral BISa...naprawde jestem nim za zachwycona :loveu::loveu::loveu: pozdr. [/SIZE][/COLOR][/COLOR][/SIZE][/COLOR][/SIZE] [/COLOR][/SIZE]
  7. blaira

    DRACULA DOG SHOW

    A ktos wie wogole...czy w zeszlym roku byly potwierdzenia listowne?? pozdr.
  8. blaira

    DRACULA DOG SHOW

    Listowne nie, od odddzialu Tg Mures nie...jedynie od p Steer mailowo ...zawsze cos. Ale wolalabym dostac info od glownych organizatorow
  9. No to zapraszamy ;)
  10. [quote name='Giovani'] A ta Pani z pieskiem z lewej...jaki pies, jaki uśmiech... jaka Pani... ...skąd ja ich znam???[/quote] Oj znasz oj znasz, moze jeszcze nie osobiscie :lol::p Dziekuje za wspolny trening... i mam nadzieje , ze znow powtorzymy wypad :cool3: pozdr
  11. [quote name='Matagi']Nooooo,moi drodzy.....:loveu: Ja wystawiam się:evil_lol: w niedzielę,ale jutro wpadnę ,zapewne coś ufocę.....:roll: :eviltong:[/quote] Matagi to po prosze staffika z klasy championow:cool3: ring 3 chociaz sami mamy aparat ale z nim roznie bywa. pozdr
  12. Lexie...dziekuje :multi::multi::multi: Trzymajcie za nas moooooocno kciuki, bedzie nam potrzebne:cool3::cool3::cool3: pozdr i do zobaczenia.
  13. [quote name='AMFI']Mały jest boski, a wy okrutne, żeby go tak wymeczyć :placz:[/quote] My okrutne:evil_lol::evil_lol::evil_lol: No co Ty. Powinnas zobaczyc braciszka Dudusia w akcji na Slowacji...wcale nie byl zmeczony pokazywal sie rewelacyjnie w klasie Baby :cool3:
  14. JA NADAL POSZUKUJE TRANSPORTU !!! Z W-WY. Oczywiscie dolaczam sie do kosztow. A jak nie to jedziem PKP nie to nie heheh:evil_lol::eviltong: do jutra. pozdr.
  15. blaira

    DRACULA DOG SHOW

    [quote name='Asiaczek']a czy ktoś dostał jakieś potwierdzenie przyjęcia psiaka? Pzdr.[/quote] No wlasnie nie :shake: Pisałam nawet do ich związku, ale na razie odpowiedzi brak:roll:
  16. A moze ja zaszaleje i sie zglosze do pomocy przy wystawie...bo zglaszac nie zamierzam :evil_lol::evil_lol::evil_lol:
  17. Ja place mBankiem gdzie mam konto. Cena to ok 60-70 zl wiec czasem nie oplaca sie i lepiej zaplacic na miejscu ;)
  18. blaira

    DRACULA DOG SHOW

    Jovi, eeee nie jest tak zle... w planach byl nawet wilczarz :evil_lol:. A tak na serio wiecej info masz na priv w razie czego pisz ;) Czasu na zgloszenie juz nie wiele. pozdr.;)
  19. blaira

    DRACULA DOG SHOW

    [quote name='jovi']A jak dużo tego miejsca macie? ;)[/quote] A czym dysponujesz :lol::lol::lol: ;) pozdr.
  20. blaira

    DRACULA DOG SHOW

    dodam ze przedluzyli zgloszenia do jutra (24.08)
  21. blaira

    DRACULA DOG SHOW

    [SIZE=6][COLOR=Red]UWAGA !!! [SIZE=5]Mamy wolne miejsce w busie na Rumunie. Chetnych zapraszam[/SIZE][/COLOR][/SIZE]
  22. Kasiu i Jacku, Gratuluje :happy1::happy1::happy1: Do zobaczenia;)
  23. hehe rzeczywiscie literówka :oops::lol: No ja tez mam nadzieje ze bedzie doskonale. ;)
  24. [B]Matagi[/B] jestes nie zatapiona !!! Ja jak narazie tez jestem zadowolona w szczegolnosci z hali, gdzie moge sobie wybrzydzac w ubiorze :evil_lol::evil_lol::evil_lol: Reszta teraz zalezy od Cesta, naszego duetu i konkurencji no i sedziny :P do zobaczenia w sobote! pozdr.
  25. blaira

    DRACULA DOG SHOW

    Ja nie robilam przelewu z prostej przyczyny...20Euro za 2 dni wychodzi tyle samo co zrobienie przelewu (koszta). Klubowki nie maja rzeczywiscie zadnych oplat ...ale tak jak mowiszdowiemy sie na miejscu. ;)
×
×
  • Create New...