MOja wg rodowodu to Mamba :D A wołamy na nią Klio.Dostała to imię, ponieważ jak przyszła do domu była taka cudna, ze przypominała mi grecką muzę.A imię rodowodowe różnie by się niektórym kojarzyło :lol: :lol: A w ogóle to wołam na nią jeszcze KLijtuś, Klijtek,KLeik,Klijpek Cymrek, jak mnie zdenrwuje to ćwok :lol: :lol: