Jump to content
Dogomania

nice_girl

Members
  • Posts

    1813
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by nice_girl

  1. Aguś Wszytkiego naj dla dzieciaków. Poczęstowałas ich chociaż szampanemoczywiscie bezakloholowym
  2. dzisiaj już mi sie otwierają :wink: żałuje ze mojej okolicy nie odbywają sie takie spotkania :roll:
  3. dołączam się Rotti za Twoje zdrowie :drinking: :drinking: :drinking:
  4. Rotti Kochany Misiaku!!!!! Tak się cieszę ze już jesteś z nami :D Mam nadzieje ze będziesz tu coraz dłuzej :D Widzisz jak dogomaniacy mówią ze ma być dobrze to ma byc dobrze :wink: Życzę jak najszybszego powrotu do sił :wink: A za fiolecik dziękiuję :drinking: :drinking: :drinking:
  5. Jakl by tak każdy zostawał przy rodowodowym imieniu to by było dopiero... Poznałam dziewczynę która sprawiła sobie whippeta który wg rodowodu nazywa się Stawiam Na Ciebie :lol: :lol: Ale ją przechrzcili na Sati :wink:
  6. te foty Basi są na stronie Agi :wink: http://kontestacja4.webpark.pl/0009basia.jpg to mi sie najbardziej podoba
  7. Dianka Szkoda tylko, ze większośc zdjec sie nie otwiera :(
  8. moja ma to samo. na początku jak widzi psa kładzie sie na ziemi i czeka az ten podejdzie do niej, czasami zacznie sie czołgać :lol: :lol: Pamiętam , ze raz się skradała do jakiegos psa i nagle skoczyła na niego, ten nie wiedział co sie dzieje :lol: :lol: Na szczęscie Klio potrafi przejsć obok obcego psa( jeśli go nie zna) nie reagując na niego, a o witaniu się z psami zza ulicy nie ma mowy :wink:
  9. a ja polecam rozejrzeć się w schronisku, a nie dawać zarobić handlarzom psów. :roll:
  10. Mami Jak będziesz odwiedzać Rzeszów to musowo wstąp do Nowej Deby :wink:
  11. Gdzies ktos na jakimś forum pisał, że słyszał o collie szkolonym na IPO :wink: Podobno z bardzo dobrym skutkiem :wink:
  12. i jakie wystawy bądź miasta planujesz odwiedzić? 8)
  13. Bafisia jak zwykle wyglada cudownie :wink:
  14. MOja wg rodowodu to Mamba :D A wołamy na nią Klio.Dostała to imię, ponieważ jak przyszła do domu była taka cudna, ze przypominała mi grecką muzę.A imię rodowodowe różnie by się niektórym kojarzyło :lol: :lol: A w ogóle to wołam na nią jeszcze KLijtuś, Klijtek,KLeik,Klijpek Cymrek, jak mnie zdenrwuje to ćwok :lol: :lol:
  15. nice_girl

    Zawody

    A wiecie cos czy w południowo wschodniej POlsce mogłabym sprawdzić instynkt mojej?Jeśłi tak to gdzie? Bo w sumie fajna byłaby to zabawa. A moja póki co tak samo jak Raisa pasie dzieci, no i rowery zagania :lol: :lol: :lol:
  16. Moja tez traktuje odkurzacz jako wroga. Od kiedy KLio jest w domu mam u siebie w pokoju linoleum, wiec odkurzać nie trzeba :D Kiedy się w domu odkurza zazwyczaj idzie do mnie do pokoju i przeczekuje ten czas spiąc u mnie na łóżku.Jednak jeśli z rożnych względów uda jej się nie zdąrzyć uciec do bezpiecznego miejsca wtedy oczywiście staje do walki z "wrogiem", poprzez okropne szczekanie Rozbawiła mnie jedna sytuacja. Kiedys Klio dostała nową wędzoną kosć. Akurat tak wyszło ze tego samego dnia trzeba było w domu poodkurzać. Kostka została w pokoju w którym akurat się odkurzało. Jak się Klio kapnęła, postanowiła odbic zakładnika :lol: Przyczaiła sie i pobiegła szybko do dużego pokoju wzięła kostkę i zabrała sie stamtąd jak najszybciej sie dało :lol: :lol: :lol:
  17. Śliczne te Wasze futrzaki :wink: A kto z colliemaniaków oprócz Dianki będzie w Łodzi? :D
  18. Wiecie co.Czytam Wasze posty i myślę sobię, ze niezdawałam sobie sprawy, ze tutaj są aż tak wspaniali ludzie. :D Ela musi jak najszybciej wyzdrowieć :wink:
  19. Ja dostałam zdjęcia, Tosia jest naprawdę urocza :wink: Whipp Jest bardzo podobna do tej sunki która poznałam :wink:
  20. Whipp Prosze o zdjęcia na maila :wink:
  21. Z tymi wystawami to też jest świetny pomysł.Ja mogę pomóc materialnie, bo zawodowym handlerem to nie jestem :wink: Na pewno Rotti będzie szcześcliwa z sukcesów swoich charcioli :wink:
  22. Rotti Ja i lisiczka trzymamy mocno za Ciebie kciuki.Będzie dobrze, bo musi być dobrze. Noi mama nadzieję , ze kiedyś się poznamy osobiście. bea100 Czy mogłabym prosić o adres Rotti?
  23. dzurga No to ciesze się razem z Tobą. Miejmy nadzieję ze ten apetyt będzie miała ciągle :wink:
  24. Nie wiem, trzeba by z nią osobiście pogadać :roll: Z młodą ide za jakieś 10 dni... życzę powodzenia :wink:
  25. Amfi A spróbuj polac mu ta karmę olejem :wink:
×
×
  • Create New...