-
Posts
243 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Malvina
-
Proszę bardzo :bigok: RHUDI Rusaka o. AFIKANO Simanga m. MELTA Mzari BLASK SAWANNY o. RABANGO m. ASTI Mazunga
-
Lepiej późno niż wcale :wink: pośr Drako Mazunga suki mł Mea Dialekt ZAFNE z łeczyckiego Pojezierza pośr BENA Guernica RHUDI Rusaka otw BARCELONA Guernica BLASK SAWANNY s. Maciej Kozber
-
dana1 dzwoniłam do związku dzisiaj i mi tak powiedzieli :o No ale dobrze, że sie wszystko wyjaśniło i jednak będą :D
-
teoretycznie nie można w praktyce może by ci się udało jakbyś miała zaświadczenia szczepienia przeciwko wściekliźnie i zdrowia ale na prawdę nie ma sensu lepiej sama sobie pooglądaj :wink:
-
Wyniki z ringu Siberian Husky (prosimy zakladac oddzielne tematy)!
Malvina replied to Nitor-Nivalis's topic in Wystawy
To mam nadzieję, że pani ze związku wprowadziła mnie dzisiaj w błąd :) Oni tam sami chyba jeszcze nic nie wiedzą :evil: -
Wyniki z ringu Siberian Husky (prosimy zakladac oddzielne tematy)!
Malvina replied to Nitor-Nivalis's topic in Wystawy
No ja też cos słyszałam od kogos z miesiąc temu że miały być, ale jak dzisiaj dzwoniłam do związku to dowiedziałam się, że w tym roku nie będzie :-? -
Wyniki z ringu Siberian Husky (prosimy zakladac oddzielne tematy)!
Malvina replied to Nitor-Nivalis's topic in Wystawy
Dzwoniłam do związku i dowiedziałam sie kilku rzeczy... wystawa odbędzie się na starcie cena zgłoszenia to 70zł za pierwszego psa, szczeniaki 35zł, weterany bezpłatnie konkurencje hodowlane również bezpłatnie(reproduktor, para i hodowla) a seminariów w tym roku niestety nie będzie :( -
więc juz sie dowiedziałam troszkę wystawa odbędzie się na starcie zgłoszenie 70zł, szczeniaki 35 zł weterany bezpłatnie konkurencje hodowlane również bezpłatnie te co zawsze czyli na reproduktora parę i hodowlę a seminariów w tym roku niestety nie będzie :(
-
Wyniki z ringu Siberian Husky (prosimy zakladac oddzielne tematy)!
Malvina replied to Nitor-Nivalis's topic in Wystawy
No widzę, że ciekawie się zapowiada... Ja też jestem tego samego zdania, że z łódzkim oddziałem jest najgorzej, i narazie nie zapowiada się nic na lepsze bo tak jest przynajmnej od 5 lat odkąd pamiętam :evil: , można się tylko za niego wstydzić :oops: Ciekawe czy w tym roku klubówka będzie na starcie (tam gdzie wszystkie międzynarodówki) czy tak jak w 2003r w parku 3 maja :-? -
Ja zapłaciłam chyba 70 zł za pierwszego psa
-
Wyniki z ringu Siberian Husky (prosimy zakladac oddzielne tematy)!
Malvina replied to Nitor-Nivalis's topic in Wystawy
Lidka ja słyszałam, że na klubówce ma sędziować węgier Miklos Levente. Sędziował już kogoś z was? -
Dzięki wielkie :D ja tam już wydzwaniałam od miesiąca i nic się nie mogłam dowiedzieć :evil: Tylko ciekawe czy ci sędziowie juz potwierdzili, że na pewno będą :-?
-
to się znowu spotkamy :D
-
a jeżeli będzie miała 16 miesięcy (w dniu wystawy) to możesz zgłosić ją do klasy młodzieży, pośredniej lub otwartej :wink:
-
No za takie agresywne zachowanie na ringu to sędzia może zdyskwalikować, ponieważ husky nie mogą być agresywne w stosunku do ludzi. A przecież sędzia czasem sam sprawdza zgryz a wtedy może się to źle skończyć... Co do szarpania się do innych psów to ja miałam ten sam problem, że sunia wyrywała mi się jak biegaliśmy na ringu i przez to byliśmy bez szans :( Ale ostatnio flashka poleciła mi łańcuszek zaciskowy zamiast ringówki i wtedy pies nie powinien już ciągnąć :wink:
-
No właśnie u nas była taka sytuacja, że nie było już wyjście, a suka wogóle nie parła :( Ale wszystko dobrze się skończyło i zresztą dzwoniliśmy do naszego weta jeszcze żeby się skonsultować.
-
No właśnie to. My mialśmy akurat szczęście, że trafiłyśmy na położną i do tego hodowczynię :) Bo tak jak się nie jest pewnym to lepiej nic nie podawać samemu!
-
Ja pamiętam, że z pierwszym porodem mojej suni mieliśmy duże problemy. Ona właśnie była rozpieszczona i wogóle nie miała zamiaru rodzić. W sumie jak lekkie skurcze zaczęły się o 12 w południe to wody odeszły dopiero o 23 i wtedy wszystko się zaczęło. Ja miałam szczęście, że mama mojego chłopaka była położną i sama hoduje mopsy więc gdyby nie ona to nie wiem jak by się to skończyło bo szczeniaczki były bardzo duże a suka nie mogła urodzić. Wtedy po drugim albo trzecim(na początku nie można ponieważ może stać się coś z macicą) podała jakiś zastrzyk rozkurczający (zapomniałam nazwy) i później już poszło łatwiej ale inaczej by musiało się chyba cesarką skończyć. Poród skończył się o 6 rano i urodziło się wtedy 6 pięknych szczeniaków wszystkie żywe i zdrowe. Ale ogólnie trwało to prawie całą dobę!!!
-
Nom wiem właśnie ale zgłosić zawsze można, a opłacimy najwyżej na wystawie :wink:
-
Jak nam nie pójdzie w Częstochowie to przyjedziemy do młodzieży :wink:
-
jeśli można to ja też poproszę o zdjęcie i namiary [email][email protected][/email]
-
ja też bym chciała jechać ale nie wiem czy będe miała czym :-? No może coś skołuje do września :)
-
Wyniki z ringu Siberian Husky (prosimy zakladac oddzielne tematy)!
Malvina replied to Nitor-Nivalis's topic in Wystawy
Nie ma za co :wink: -
Wyniki z ringu Siberian Husky (prosimy zakladac oddzielne tematy)!
Malvina replied to Nitor-Nivalis's topic in Wystawy
Nitor-Nivalis w Kaliszu w sukach w klasie młodzieży były tylko 2 lokaty więcej nie psów nie dojechało