No mój oddział postarał się o dobrą obsadę sędziowską :wink: Ja też jestem zadowolona, w mojej grupie cała ekipa sędziów międzynarodowa, mam nadzieję, że się nic nie zmieni...
A co do stronki to fakt, że by się przydała, tym bardziej, że w Łodzi co roku poza międzynarodową jest też dużo klubówek