Gratki dla wszystkich zwyciężców z dogomanii :p Ogólnie było fajnie, chociaż my zostaliśmy bez sukcesów ale dziękuje za nieocenioną pomoc w przygotowaniach Monice i Asi:loveu:
[QUOTE]Mam miejsce w aucie dla 1 osoby z dwoma psami lub 2 osob z jednym psem!!! czy ktos chcialby sie zabrac???[/QUOTE]
Alu Nowak a będziesz może jechać przez Łódź?
Nam wyszło 199 ale w sumie to najwięcej za vice bisa w Opolu i bisa w Częstochowie. Szkoda, że tak mało wystaw zaliczyliśmy, więc do polskiej czołówki młodzieży jeszcze nam dużo brakuje. Ale pomysł z rankingiem bardzo dobry :)
[quote]Za to jak dzis dzwonilam to troche to trwalo ale dowiedzialam si ze po weekendzie ma byc wyslany !![/quote]
To widzę, że zaczyna się sezon na wysyłanie bo mi mają też tak wysłać 8) Ja narazie jestem pełna nadzieji i optymizmu i mam nadzieję że się to nie zmieni po weekendzie...
Ja teraz też czekam na młodzieżowy i dzwoniłam do Warszawy. Dodzwoniłam się odrazu i rozmawiałam z bardzo sympatyczną panią :) Powiedzieli, że to zależy od tego kiedy organizator wystawy wyśle do nich raport. Z reguły trzeba czekać na sam raport około 1,5 miesiąca także długość oczekiwania zależy od ostatniej wystawy i czy nasz wniosek wyślemy odrazu czy po jakimś czasie od niej.I oczywiście dochodzi jeszcze czas aż oni wszystko wydrukują wyślą itp
też gratuluję, a ja miałam umówiony transport i wszystko zapłacone, a budzik mi się popsuł, zaspałam i nie dojechałam już :x To trzeba mieć pecha :evil:
Eh ja to mam pecha miałam już wszystko opłacone umówiony transport nastawiłam się psychicznie a tu proszę budzik mi się popsuł, zaspalam i nie dojechałam już :evil:
Nie spisywałam ale suki pośrednią wzięła Explorer She Is no Angel i chyba była NSwR weterany Ranger, w mł Dustin był II, suki mł Arktogea Venice, otwartą chyba Albany Arktyczna siła mam nadzieję, że nic nie przekręciłam bo nie spisywałam wyników
No to ja zacznę my wróciliśmy dzisiaj bez sukcesów ale wielkie gratulacje dla Agi i Shapaliego, którzy zdominowali otwartą :D Rasę wziął pies z Estoni, ogólnie było bardzo pozytywnie i chociaż nic nie zdobyliśmy i tak jesteśmy zadowoleni i gratuluję wszystkim zwyciężcom :drinking: