-
Posts
2791 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by tufi
-
Droga od Bielawy do Nowej Rudy tragiczna - 20 km pkonywalismy w jakies 35 minut. Wczesniej super. Zarezerwujcie wiecej czasu albo jedzcie inna trasa (my przez Dzierzoniow). I pamietajcie, ze to Nowa Ruda Slupiec, a nie Nowa Ruda :D Tabliczki dojazdowe na wystawe malutkie, ale duzo i mozna zauwazyc.
-
Ja ide z mlodym na badania za tydzien i juz mam ogromne nerwy :( Slicznie we wrzesniu wszystko zjechalo, ale boje sie, ze to bylo chwilowe. I tak ciagle odsuwam wycieczke do kliniki, wymyslajac spacerki w ostatnim jesiennym sloncu czy pierwszym sniegu... Byle nie czekac znowu na wyniki jak na wyrok. Udalo mi sie kupic trovet rid za 149 zl w sklepie internetowym weterynarza z Warszawy - dowoz za darmo. Zaczynamy teraz trzeci worek 10kg. Dorzucam mu jednak troche makaronu lub ryzu do karmy (wychodzi jedna garsc raz na kilka dni), bo synek jakis chudszy jest - ale to tez po miesiecznej batalii z cieczkami u moich suczek :-? Bo chlopak mial co innego w glowie, niz jedzenie. Oprocz tego owoce, warzywa, suche bulki, raz na jakis czas lyzka jogurtu lub bialego serka.
-
Znaczy sie szczeniaki bez rodowodow. Nie slyszalam nigdy o hodowli, skad pochodzi Twoja suczka. Czy to nie hodowla-widmo? :-?
-
Ależ ja oba rodowody już mam - Bigosa dostałam po 3 miesiącach, Nygusa teraz po dwóch. Nastawiam się jednak na nieskończenie długą nostryfikację kolejnego... Nie mam przydomka jeszcze, bo pokręcili coś :-? A Marta zdradzisz w końcu jaki Ty masz przydomek? Bo skoro małe chinole na świecie, to i przydomek trzeba już mieć, co? 8)
-
Dziekuje Dianko, nie zawiodlas mnie - spodziewalam sie uszczypliwosci od ciebie i oto sa :lol: Lodz to akurat taki przyklad na zastanawianie sie nad cennikiem polskich wystaw w porownaniu z zagranicznymi. Co do warunkow sa super - bylam dwa razy i lodzka wystawe lubie, ale nie sa jak napisalam mega komfortowe. Akurat w tym roku sedzia nie byl trafiony dla jednej z moich ras, a i w przyszlym roku z planowanej rozpiski rowniez nie widze nikogo bardziej zorientowanego w bullowatych. Co do Poznania sie nie wypowiadam, bo akurat emocjonalnie sie nie czuje z nim zwiazana i nie mam potrzeby obrony za wszelka cene czegos, co jakie jest, kazdy widzi 8)
-
Sporo nowych fotek w adopcjach - zajrzyjcie
-
A ja sie wsciekne :evil: Rodowod mam do odbioru po 2 miesiacach od zlozenia - czyli miesiac wczesniej niz zazwyczaj, ale "cos w Warszawie pokrecili z tym przydomkiem i musi Pani jeszcze poczekac" :-? Czyli tu miesiac gratis pojdzie a'konto przedluzenia czasu oczekiwania na przydomek :evil:
-
Jesli wystawa to swego rodzaju wybory miss, to nie wyobrazam sobie innego stroju, niz elegancki. Nie mowie o spodniach w kancik, gorsecie, klamrach do mankietow, ale chociazby elegancka bluzka do dzinsow. Sedziowie zazwyczaj sa elegancko ubrani, choc dresiarzy tez spotkalam :-?
-
A mi sie wydaje, ze ktos zaczyna za bardzo szalec z cenami. Za pierwszego psa wg mnie za wysoka, roznica miedzy zglaszanym kolejnym psem a pierwszym rowniez za mala. :-? A Łódź jakichś mega-komfortowych warunków nie ma, żeby żądać aż tyle. No i obsada sedziowska akurat dla mnie bez ochow i achow :-? Za klubowke czeska i slowacka razem zaplace mniej, a sedziowac beda wybitni znawcy rasy :-? Tak, wiem, nikt mnie nie zmusza, zeby jechac do Lodzi akurat, blablabla, ale wydaje mi sie, ze cena jest za wysoka i tyle.
-
Bedziesz bardzo mile widziana - skontaktuj sie z Ewa :) PSY - [url]http://schronisko.psiaki.com.pl/?mod=adopcje&cat=15[/url] KOTY - [url]http://schronisko.psiaki.com.pl/?mod=adopcje&cat=16[/url]
-
No to juz [b]245[/b] :o
-
Ja wysylalam zgloszenie przez formularz z www - przed chwila dzwonilam, dotarlo, wszystko ok, a dowod wplaty i rodowod dosylalam faksem. Ja jade juz w piatek do Nowej Rudy, mialabym miejsce w aucie dla jednej osoby z niewielkim psem, ale to raczej w jedna strone, bo wracamy w niedziele lub poniedzialek.
-
Kotow jest sporo - teraz ich opiekunka poszla na dlugie zwolnienie, bo jest w ciazy i ich opieke przydzielono Ewie, czyli calym schroniskiem zajmuja sie w tej chwili codziennie dwie kobiety :( 180 psow i ok. 20 kotow. Jakby byl ktos chetny choc kilka razy w tygodniu sie tym zajac, to byloby swietnie. Poprosze Ewe o fotki kotow, zeby wrzucila na stronke.
-
Jak to "się doczekałaś"? :-? Trzeba bylo sie ze mna skontaktowac w tej sprawie, skoro tak Cie to meczylo od pol roku :-?
-
Ruszyła w końcu część adopcyjna strony - Ewa Chenti będzie na bieżąco dodawać psiaki i kociaki. W tym tygodniu posegregujemy fotki w dzialy: psy, suczki, kotki, kocury - na razie wszystko razem. http://schronisko.psiaki.com.pl/?mod=adopcje
-
Dzieki :) [size=6][color=red][b]241[/b][/color][/size]
-
Rudy zgloszony, oplacony, hotel zarezerwowany :D Wystawiamy sie w sobote - Tuffi Boy Buteo, klasa mlodziezy, bullterier. Do zobaczenia :)
-
[quote name='mia_mia']na szczescie nie musze w tej chwili decydowac ktora biore :wink:[/quote] a co to oznacza? decyzja co do wyboru juz zapadla? :)
-
No Bigos dokladnie tam samo wariuje - musi zwiedzic wszystkie katy jak przychodzimy, pani z recepcji lapami na biurko wskoczyc i sie przywitac, sprawdzic, czy jest jego ulubiony pielegniarz od RTG... :lol: A do pobierania krwi lapke sam daje bez zadnego ale. No tak - cena karmy w sumie naprawde zblizona. Jakos tak zaczelismy od trovetu i chyba na nim zostaniemy - choc moze dla urozmaicenia podamy mu royala jak ten worek sie skonczy?
-
No i co - jaki wybor? Ja mam faworytki dwie 8) Ale jedna wg mnie szczegolnie super sie zapowiada wystawowo - jesli o wystawach myslisz :lol:
-
Pagaj, trzymaj sie! Bigos tez nie ma jednej nerki ani moczowodu - nie wyksztalcily sie w zyciu plodowym, druga nerka znacznie powiekszona. My jestesmy na trovecie, bo ma najmniej bialka (10%, royal 14, eukanuba kolo 17 chyba) i jest najtanszy - za 10 kg place 154 zl. Ipakitine tez podajemy - Ty masz w Gorzowie producenta na miejscu, zapytaj o zakup wiekszej ilosci po nizszej cenie, ja chetnie odkupie kilka opakowan (u nas miesiecznie ida dwa 150 gramowe, place 32zl za opak.). Nie wiem czy te duze ilosci wody sa wskazane - u nas wet kazal raczej ograniczac i pilnowac, zeby nerka nie przepracowywala sie. Witamina B jak najbardziej wskazana. Bigosowi dawali 2 miesiace zycia, a synus ma juz prawie 14 miesiecy i jest dobrze. Nie poddawaj sie, poki mozesz, to walcz. A transfuzja badz kroplowki - mowil Ci wet cos o tym? A na anemie najlepsza zielona pietruszka w nieograniczonych ilosciach. Masz chyba jeszcze moje GG - zawsze doradze, pociesze, wyslucham - pisz obojetnie kiedy i nie martw sie. A czy moze wet wspominal cos o zrobieniu urografii? (rtg z kontrastem)
-
Pagaj - okropnie mi przykro :( Pisz, co u Pagaja, jak USG wyszlo. A pozostale parametry jak wyszly? Trzymam kciuki bardzo mocno.
-
Ciocia tufi juz widziala maluszki jak mialy 1 dobe :D I niedlugo znowu sie wprosi na wizyte :D Solidy sa cudne - gdyby tylko mialy inna plec, to bym je od razu ukradla! Biala sunia z mazem na oku przesliczna, bialy chlopiec zreszta tez, no w ogole wszystkie sa mniamnusne! A sunie tricolorki bardzo eleganckie. Pregusy tez swietne, no co tu mowic - szczylki w sam raz do kradziezy i calowania, miziania, kochania, przytulania... :lol:
-
My wrocilismy z doskonala, bez lokaty, za to braciszek Bigosa - Ivo - zostal Mlodziezowym Zwyciezca Polski! A Zwyciezca Polski, Najlepsza Suka i tytul Best of Breed przypadl nowej Championce Polski - Julce, czyli Rosemary's Baby Buteo!
-
Historia Chipsa vel Pattona. Niestety bez happy endu
tufi replied to kasiain's topic in American Staffordshire Terrier
Agata z Pawlem mieli w sumie trzy bulle, a nie dwa. Tutaj o Buczku: [url]http://www.dogomania.pl/index.php?name=PNphpBB2&file=viewtopic&t=25823&postdays=0&postorder=asc&start=0[/url]