Jump to content
Dogomania

Agappe

Members
  • Posts

    9099
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Agappe

  1. Agappe

    Rzeszów - 20.08.2006

    [quote name='dachenoceras']Nie, aż taka sieczka, a może i sieczka. W V sporo czrewonych wstązek, głównie za ruch, i moja jedna za warczenie, wiem że można mówić że gorąco itd. ale bez przesady skoro co 10 psiak pokazał jak należy chodzić. Akity - żadne4 7 ja mam tyklo 4. otwarta psy - ASZTAR Imaginacja szczeniąt suki - YUGATA Halne Wzgórze pośrednia - ARASHI Tajgeta i amerykańska HIRO z Miasta Soli Uprzedzając piszę, że nie mam żadnych fotek, ani moja percepcja nie uchwyciła wyników, zbyt wcześnie wchodziły.[/QUOTE] danke :)) pamietałam że raczej nie wiele było japończyków ;) a 7 nie pamietam skąd sie wzieła ;)
  2. Agappe

    Rzeszów - 20.08.2006

    [quote name='Kamel']Jeżeli była suka w młodziezy to być może dostała Zw.Mł. ale to ona by szła prosto na ring główny, ale w porównaniu o BOB nikt nie dostał:crazyeye: Sędzia Ewa Szeliga-Szeremeta[/QUOTE] w innych rasach też taka sieczka? ;) moge prosić o stawke akit??? było ich chyba 7 albo coś około.. wiec nie za dużo
  3. [quote name='zpr']AKITA Psy kl. szcz. 3 Psy kl. mł. 1 Psy kl. pośr. 5 Psy kl. otw. 3 Psy kl. champ. 10 Psy kl. weteranów 1 Suki kl. szcz. 1 Suki kl. mł. 4 Suki kl. pośr. 4 Suki kl. otw 1 Suki kl. champ. 3 Suki kl. weteranów 1 ps. Mam trochę zdjęć Akit z World 1996 i 2002[/QUOTE] wow tak mało???to u nas na miedzynarodowkach jest wiecej ;) a zdjecia chetnie obejrze.. mój @ [email][email protected][/email] :)
  4. Agappe

    Rzeszów - 20.08.2006

    [quote name='Kamel']Krajowa Rzeszów i juz po ;-) Tyle co wiem to : Pośrednia-Demon z Dębickiej Kępy-bdb Otwarta-Atman Ninsun- dosk lub bdb, lok II Otwarta-Kamel Z Pierwszej Ręki- dosk, lok I, bez cwc, NPwR Reszta nie wiem, w każdym bądź razie nikt nie dostał cwc i zwycięscy rasy sędzina też nie przyznała. Więc jak to ujęła "nikogo nie zapraszam na ring główny":eviltong:[/QUOTE] Zw.Mł tez nikt nie dostał??? a kto sedziował???
  5. poprosze o akitki
  6. Agappe

    Rzeszów - 20.08.2006

    jak ktos wroci to poprosze stawke akit
  7. [quote name='altacarya']Nie zauważyłam erraty (jest wydrukowana na małej kartce). I rzeczywiście w erracie podano, że AKAI OKAMI Halne wzgórze FCi był zgłoszony do klasy młodzieży (pies, akita) i miał nr 725.[/QUOTE] Dziekuje bardzo!!! teraz wszystko gra!! :)
  8. [quote name='Atena']Tylko, że z Wrocławia mogą mi nie odpisać w sprawie nr. rejestracyjnego. Tym bardziej, że mogą go nie mieć gdyż Roxy jest ze Słowacji a rodowód do nostryfikacji wysłałam na poczatku lipca.[/QUOTE] tego nie doczytałam:oops: :oops:
  9. mi na @ odpisali dzisiaj.. aczkolwiek wysłałam swojego w nocy z czwartku na piatek.. ale probuj.. moze odpisza
  10. [quote name='flashka-g']haha a mi ostatnio wszedzie dowód sprawdzaja, az sie zastanawiam czy wygladam tak młodo, to może bym do MP wróciła:lol: :lol: :lol: może nawet do młodszej grupy :))[/QUOTE] heh mi może dowodu i nie sprawdzają ale zadna nowopoznana osoba nie pomyslałaby nawet że ja moge miec 20 lat ;) sąsiad mi dał 15 lat ;) to może tez sie skusze? :)
  11. Agappe

    Rzeszów - 20.08.2006

    Powodzenia!!!! jakby komuś na oczy rzuciły sie jakies akity japońskie prosze o zrobienie kilku zdjęc i spytanie własciciela o wyniki swojej akity i innych.. zgłoszonych jest z tego co pamietam ok 7 psów <w każdym razie na pewno poniżej 10>
  12. [quote name='christoph']A poza tym dzięki za gratki! Na wyjazd byliśmy przewidujący i zabraliśmy duży zapas wody, ale Toi-Toi nam się nie zmieścił. W kranach - wody NIET. Gdyby nie granica (tam 4, z powrotem 6 godzin:mdleje:) i jakość dróg, to byłoby bardzo przyjemnie. Przez Lwów nie można było przejść spokojnie, zaczepiali, fotografowali i pytali skąd taka piękna ruda łajka. Dopiero w drodze powrotnej ukraiński celnik wytłumaczył nam, że tak tam nazywają wszystkie szpice (ale nie jestem do końca pewien, czy czasem nie chodziło jedynie o duże szpice pólnocy:niewiem:). A poza tym baaardzo mili ludzie:calus:, jak w tej piosence.[/QUOTE] czyli tak jak w Wilnie tylko bez kolejek na granicy i z dobrymi drogami ;) a tak to też wszyscy byli świecie przekonani, że Anata to łajka ;) a na granicy poza kolejkami nie było problemów???
  13. a tak z innej beczki.. niektóre nagrody samodzielnie zdobyte przez Anate <bez 2 nieodebranych medali, 1 nieodebranego pucharku, 1 nieodebranej statuetki, 4 wiszących na ścianie rozetek, sznureczków z Wegier i kalendarzy> mała akita jest najwspanialsza :)) [URL=http://img213.imageshack.us/my.php?image=imgp2211jpgng7.jpg][IMG]http://img213.imageshack.us/img213/3836/imgp2211jpgng7.th.jpg[/IMG][/URL]
  14. Gratulacje!!! :))) :multi: :multi: :multi: :multi: odnośnie stawki to podejrzewam, że akit japońskich na Ukrainie wiecej nie było..dobrze myśle?? no ale i tak nalezą sie gratulacje bo na BOGu już konkurencja była ;))
  15. [quote name='ktrebor']"Zabawną" informację znalazłem szukając informacji o japońskich wystawach, oto statystyki zgłoszeń Wielkiej Narodowej Wystawy NIPPO (organizowana raz do roku w listopadzie): NIPPO Grand National Show 2001 Ogółem zgłoszono 1113 psów, z tego 708 shib, 216 Kishu, 188 Shikoku i 1 Akitę. NIPPO Grand National Show 2002 Ogólem zgłoszono 904 psów, z tego 649 shib, 134 Kishu, 119 Shikoku i dwie 2 Akity NIPPO Grand National Show 2003 Ogółem 1195 psów, z czego 799 shib No i zgłupiałem, a gdzie tu Hokkaido i Kai? I co z tymi Akitami?[/QUOTE] Akity to mają jakies inne ichniejsze organizacje, które jak widac są ważniejsze dla tej rasy..ale co z Kai i Hokkaido to no idea
  16. [quote name='zpr']Poszukam poszukam tylko muszę znaleźć chwilkę :roll: Ale na pewno nie pomoge wszystkim, ponieważ mam tylko katalogi z tych dni, w których była V Gr. FCI :eviltong:[/QUOTE] ooo no to ja sie pokusze żeby poprosic o zestawienie akit :)
  17. Agappe

    SHIKOKU w Polsce

    [quote name='ktrebor']Są bez prób pracy w NIPPO. Ja tam tylko odróżniam białe hokkaido i rude (od innych ras - z Kishu to bym teraz nie pomylił:) A sezamowe, podpalane itp, to dla mnie jedno i to samo:) Na jednej ze stron japońskich autor komentował ich myśliwskie zdolności i pisał, że sa mniej karne niż Kishu, z którymi się lepiej pracuje, natomiast bardzo sobie chwalił ich "wilczą zajadłość" jak już dopadnie ofiary to nie popuści.[/QUOTE] znasz japoński??????:crazyeye: :crazyeye: :crazyeye: Ewaka wspaniały "wykład" /zestawienie!!!
  18. Gosica tak pytanie odnośnie akity było do Ciebie.. jablko zielone+ jablko czerwone = jablko ;), wiec akita jap+akita am = akita ;) skoro Mika już miała sesje zdjęciową to może teraz Aresowi dasz sie troche pokazać? :)
  19. hmm ja niestety nie mam pojecia jak to jest z tymi zebami... a odnosnie sedziowania.. jak niektorzy wiedza jakis czas wystawialam znajomym rhodesiana.. bylam z nim na 4 wystawach: wybitnie obiecujaca, lokata I na 2 lub 3 psy, Zw.Mł na miedzynarodowce, Zw.Ml na krajowce i dopiero na czwartej wystawie sedzia zauwazyl, ze rr ma powazna genetyczna wade - zlamany ogon.. kilka przeswietlen i wizyt u lekarza i wlasciciele zrezygnowali z pokazywania tego psa.. jak sie dobrze czlowiek najeździ to mozna zrobic i championat psu ktory ewidentnie na niego nie zasluguje..nie wspominajac o hodowlance..jak juz kilka razy pisalam suczka z czarna maska <czyli wada dyskwalifikujaca u akit> byla 3 rasy na wystawach i :bdb, dosk i dopiero na trzeciej wystawie dostateczna..ale jeszcze jedna ocena i moglaby byc suka hodowlana..wszystko zalezy od woli i sumienia wlasciciela... napisz moze do jakis doswiadczonych hodowcow akit..taki powinien wiedziec na 100% czy brak zeba jest dopuszczalny czy tez nie..
  20. była jakaś taka intensywnie czerwona, dość niska z tego co pamietam, ale poza tym wydawała sie fajna <nie widziałam jej na zywo tylko ze zdj> raczej mało wystawiana.. ale nie pamietam na 100% czy to była ta..
  21. U-Sushi to ta fajna suczka która w tym roku gdzies CACIBa albo res dostała??? dobrze pamietam??
  22. Toruń 20.VIII Ring: 11 Niedziela Psów: 72 Sędzia: Ewa Stolarska (PL) Akita Ogółem: 14 Talaga Jolanta, Stronie Śląskie Akita, pies, szczeniąt - YUWAKU Halne Wzgórze Mico Francisco J.F., Bydgoszcz Akita, pies, młodzieży - ARASHI TOMODACHI Jastrzembski Janusz, Toruń Akita, pies, młodzieży - GETSU YOUBI ROAL Talaga Jolanta, Stronie Śląskie Akita, pies, młodzieży - NANKYOKU MAGO NAGASAKI Halne Wzgórze Kardynał Grzegorz, Nowe Akita, pies, pośrednia - AKAJ z Diabelskiej Góry Plaza Tomasz, Krzymów Akita, pies, championów - RENGOKU De La Vallee Des Dragons Sacre Talaga Jolanta, Stronie Śląskie Akita, suka, młodzieży - AKARI NO TSUKI Halne Wzgórze Talaga Jolanta, Stronie Śląskie Akita, suka, młodzieży - KAMI Halne Wzgórze Barańska Krystyna, Karczew Akita, suka, pośrednia - OSAMERU Co Ty na To Sadowska Agata, Biała Akita, suka, pośrednia - SHIKOKU Eskimo River Miedzianowski Ryszard, Golub-Dobrzyń Akita, suka, otwarta - BETAI Toszi-Kon Rymarczyk Agnieszka, Jabłonna Akita, suka, otwarta - BUNYA Yamamoto Plaza Tomasz, Krzymów Akita, suka, otwarta - DAICHI Omono Gawa Stryjakowska Mariola, Poznań Akita, suka, otwarta - U-SUSHI Rilaf
  23. no dobra chyba moge już zyczyć powodzenia wszystkim, którzy sie wybierają do bratysławy!! :)) jakby komuś sie rzuciły na oczy jakies akity (japońskie) i w dodatku ktoś by miał aparat pod reką to prosze cyknąc kilka fotek ;))
  24. Agappe

    SHIKOKU w Polsce

    nie masz wiecej??????
  25. znalazłam coś ciekawego: [url]http://pullera.webpark.pl/ad/akita.htm[/url] ;) jak wam sie podoba??
×
×
  • Create New...