Jump to content
Dogomania

Agappe

Members
  • Posts

    9099
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Agappe

  1. [IMG]http://i525.photobucket.com/albums/cc334/Agappe1/Anata/a21.jpg[/IMG] [IMG]http://i525.photobucket.com/albums/cc334/Agappe1/Anata/a22.jpg[/IMG] [IMG]http://i525.photobucket.com/albums/cc334/Agappe1/Anata/a23.jpg[/IMG] [IMG]http://i525.photobucket.com/albums/cc334/Agappe1/Anata/a24.jpg[/IMG] [IMG]http://i525.photobucket.com/albums/cc334/Agappe1/Anata/a25.jpg[/IMG]
  2. [IMG]http://i525.photobucket.com/albums/cc334/Agappe1/Anata/a16a.jpg[/IMG] [IMG]http://i525.photobucket.com/albums/cc334/Agappe1/Anata/a17a.jpg[/IMG] [IMG]http://i525.photobucket.com/albums/cc334/Agappe1/Anata/a18a.jpg[/IMG] kolejny mały zboczeniec [IMG]http://i525.photobucket.com/albums/cc334/Agappe1/Anata/a19a.jpg[/IMG] [IMG]http://i525.photobucket.com/albums/cc334/Agappe1/Anata/a20a.jpg[/IMG]
  3. [quote name='Viris']No w końcu mnie tu przywiało. Super zdjęcia, najbardziej z ostatnich podoba mi się to w metrze :cool1:[/QUOTE] Witam serdecznie :))) i mam nadzieje, że będziesz to częściej przybywać :) tym razem może odrobine kitek.. [B]wrzesień 2007[/B] [IMG]http://i525.photobucket.com/albums/cc334/Agappe1/Anata/a11a.jpg[/IMG] [IMG]http://i525.photobucket.com/albums/cc334/Agappe1/Anata/a12a.jpg[/IMG] [IMG]http://i525.photobucket.com/albums/cc334/Agappe1/Anata/a13a.jpg[/IMG] ineczka tłucze Tajge ;) [IMG]http://i525.photobucket.com/albums/cc334/Agappe1/Anata/a14a.jpg[/IMG] [IMG]http://i525.photobucket.com/albums/cc334/Agappe1/Anata/a15a.jpg[/IMG]
  4. [quote name='olaglowka']American Akita Psy Pośrednia Ruthdales Eye Of The Tiger Suki Championy Buckridge's Stunning Silhouette Stawki z CACIBówek Pzdr Ola[/QUOTE] a japońska akita?? była?? akita/akita-inu/japanese akita
  5. SUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUPEEEEEEEEEEEERRRRRR!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!:multi::multi::multi::multi::multi::multi::multi:
  6. super!!! troche historii!!! moze jeszcze jakąś historię miotów???:roll:
  7. wiem, wiem, ale zdjęcie miało ponad 1500x2000px.. to nie dogo zmniejszyło tylko photobucked
  8. ooooo super!!!!! Asia gratuluje!!!!!!:multi::multi: i czekam na kitki :cool3:
  9. nie będzie staweczek??:roll:
  10. bardzo proszę o stawkę [B]AKIT[/B] + sędziego
  11. [B]bardzo proszę o staweczke AKIT + sędziego[/B]
  12. Agappe

    DRACULA DOG SHOW

    bardzo prosze o stawkę AKIT i sędziego :cool3:
  13. Asiaaaaaaaaaaa :roll: nadrabiam zaleglości i albo coś przegapiłam albo nie mam stawki akitek:oops::oops: tak więc bardzo poprosze razem z numerami katalogowymi:oops:
  14. [CENTER][B][COLOR="Red"][SIZE="4"]Debreczyn (Węgry) - 30-31.08.2008[/SIZE][/COLOR][/B] [I]2x Międzynarodowa Wystawa (2x CACIB)[/I] [B][COLOR="Blue"]champion[/COLOR] Amaterasu Inu Yoko Zuna Tamaki[/B] generalnie to jakaś dziwna była wystawa.. baaaardzo wiele psów było nieujętych w katalogu, więc nie wiadomo kto tam był[/CENTER]
  15. Agappe

    Serbski weekend

    poprosze o stawke(imie i przydomek) i sędziego AKIT (akita-inu) o ile w ogóle zostały jakieś zgłoszone:roll:
  16. ktoś pojechał???
  17. ja robiłam Anacie prześwietlenie kręgosłupa, łapy i szyi bez usypiania.. co prawda szyja była lekko poruszona, ale dało się zdjęcie odczytac bez problemu.. spondyloza to choroba nieuleczalna, nie wiadomo skąd się bierze.. ma ją wiele starszych psów.. często przebiega zupełnie bezobjawowo, a czasami jest bardzo bolesna dla psa.. każdy ruch jest dla niego bolesny, kuleje, itd.. generalnie polega na tym, ze występują jakieś ubytki w kościach.. a jak będziesz robiła prześwietlenie to polecam sggw..
  18. [CENTER]czas troche pouzupełniać.. [SIZE=4][B][COLOR=Red]23.08.2008 - Wilno (Litwa)[/COLOR][/B][/SIZE] [I]Krajowa Wystawa (CAC)[/I] [SIZE=3][U]sedzia: ??[/U][/SIZE] [B][COLOR=Blue]PSY[/COLOR][/B] [B][COLOR=Blue]kl. otwarta[/COLOR][/B] [B] CUGECURU TOSOKU Avesta - [COLOR="#ff8c00"]oc.doskonała, lokata I, CAC[/COLOR][/B] [B][COLOR=Blue]SUKI[/COLOR][/B] [B][COLOR=Blue]kl. mlodziezy[/COLOR][/B] [B][COLOR="Red"]KAKKOII Halne Wzgórze[/COLOR] - [COLOR="#ff8c00"]oc.doskonała, lokata I, CAJC, BOB[/COLOR][/B] [B]TAKESHI GO Sveika - [COLOR="#ff8c00"]oc.doskonała, lokata II[/COLOR][/B] [B][COLOR=Blue]kl. championow[/COLOR][/B] [B][COLOR=Red] BUCHIDO Biezynaki[/COLOR] - [COLOR="DarkOrange"]oc.doskonała, lokata I, CAC[/COLOR][/B] [/CENTER]
  19. oj widze, że jednk zdjęcie samo się zmniejszyło :shake:
  20. [IMG]http://i525.photobucket.com/albums/cc334/Agappe1/Hong%20Kong/256.jpg[/IMG] [IMG]http://i525.photobucket.com/albums/cc334/Agappe1/Hong%20Kong/257.jpg[/IMG] [IMG]http://i525.photobucket.com/albums/cc334/Agappe1/Hong%20Kong/258.jpg[/IMG] kolejne zakazy:evil_lol: [IMG]http://i525.photobucket.com/albums/cc334/Agappe1/Hong%20Kong/259.jpg[/IMG] dla Marty i innych miłośników takich stworów (specjalnie nie zmniejszałam zdjęcia, żeby bylo widać gada) [IMG]http://i525.photobucket.com/albums/cc334/Agappe1/Hong%20Kong/260.jpg[/IMG] na tą stronę to chyba tyle.. chociaż zdjęć jeszcze troche obrobiłam :cool3:
  21. [IMG]http://i525.photobucket.com/albums/cc334/Agappe1/Hong%20Kong/251.jpg[/IMG] [IMG]http://i525.photobucket.com/albums/cc334/Agappe1/Hong%20Kong/252.jpg[/IMG] metro. - jeden wagon [IMG]http://i525.photobucket.com/albums/cc334/Agappe1/Hong%20Kong/253.jpg[/IMG] [IMG]http://i525.photobucket.com/albums/cc334/Agappe1/Hong%20Kong/254.jpg[/IMG] [IMG]http://i525.photobucket.com/albums/cc334/Agappe1/Hong%20Kong/255.jpg[/IMG]
  22. [IMG]http://i525.photobucket.com/albums/cc334/Agappe1/Hong%20Kong/246.jpg[/IMG] [IMG]http://i525.photobucket.com/albums/cc334/Agappe1/Hong%20Kong/247.jpg[/IMG] [IMG]http://i525.photobucket.com/albums/cc334/Agappe1/Hong%20Kong/248.jpg[/IMG] chińska moda.. ;) [IMG]http://i525.photobucket.com/albums/cc334/Agappe1/Hong%20Kong/249.jpg[/IMG] [IMG]http://i525.photobucket.com/albums/cc334/Agappe1/Hong%20Kong/250.jpg[/IMG]
  23. [IMG]http://i525.photobucket.com/albums/cc334/Agappe1/Hong%20Kong/241.jpg[/IMG] [IMG]http://i525.photobucket.com/albums/cc334/Agappe1/Hong%20Kong/242.jpg[/IMG] [IMG]http://i525.photobucket.com/albums/cc334/Agappe1/Hong%20Kong/243.jpg[/IMG] [IMG]http://i525.photobucket.com/albums/cc334/Agappe1/Hong%20Kong/244.jpg[/IMG] pani ćwicząca jaką chińską jogę.. [IMG]http://i525.photobucket.com/albums/cc334/Agappe1/Hong%20Kong/245.jpg[/IMG]
  24. [IMG]http://i525.photobucket.com/albums/cc334/Agappe1/Hong%20Kong/236.jpg[/IMG] reklama ;) [IMG]http://i525.photobucket.com/albums/cc334/Agappe1/Hong%20Kong/237.jpg[/IMG] [IMG]http://i525.photobucket.com/albums/cc334/Agappe1/Hong%20Kong/238.jpg[/IMG] bambusiki z akcji ;) [IMG]http://i525.photobucket.com/albums/cc334/Agappe1/Hong%20Kong/239.jpg[/IMG] park w mieście [IMG]http://i525.photobucket.com/albums/cc334/Agappe1/Hong%20Kong/240.jpg[/IMG]
  25. no nic nowej strony nie ma, ale zdjęć troche będzie.. [IMG]http://i525.photobucket.com/albums/cc334/Agappe1/Hong%20Kong/231.jpg[/IMG] HK nocą [IMG]http://i525.photobucket.com/albums/cc334/Agappe1/Hong%20Kong/232.jpg[/IMG] [IMG]http://i525.photobucket.com/albums/cc334/Agappe1/Hong%20Kong/234.jpg[/IMG] znacie tego pana? :evil_lol: [IMG]http://i525.photobucket.com/albums/cc334/Agappe1/Hong%20Kong/233.jpg[/IMG] [IMG]http://i525.photobucket.com/albums/cc334/Agappe1/Hong%20Kong/235.jpg[/IMG]
×
×
  • Create New...