-
Posts
3940 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Agasia
-
[quote name='Asiaczek']Agasia, mogę zadzwonić? Pzdr.[/QUOTE] Chyba troche za pozno odpisuje, ale pewnie ze mozesz, dzisiaj tez, od 5 rano smialo, bo o tej godzinie do Poznania wyjezdzam :D
-
Co tutaj taka cisza? Czyzby wiekszosc opijala zwyciezstwa w hotelach i nie miala dostepu do neta :D?
-
Hej Asiaczki! Co slychac? Przyznam sie bez bicia, ze nie mialam czasu pogrzebac w poprzednich stronach i byc na biezaco, studia weterynaryjne na 1 roku to jedno wielkie kucie - niestety. A i dostep do internetu raz mam raz nie mam. Sie na jakis spacerek umowic chcialam, ale nawet nie mam kiedy :( Bedziecie w Poznaniu? Ja biore moja Lilke, debiutuje w mlodziezy :) Klase szczeniat zakonczylismy BIS Puppy IV, wiec jak na setera to bardzo ladnie :)
-
Ja jestem nastawiona pozytywnie na tą wystawę, mam nadzieje, ze gdy podadzą obadę, moje nastawienie sie nie zmieni i sie pojawimy ;)
-
I ja sie przejade, ale tylko na niedziele ;) Do zobaczenia!
-
[quote name='Teba']Czekaliśmy razem z "małą czarną" na finały - strasznie fajna maluszka! Pochwalimy się też - Cynamon zajął 4tą lokatę wśród najpiękniejszych psów grupy 6 :loveu::loveu::loveu::loveu::loveu: Może ma ktoś zdjęcia ridgebacka z finałów?[/QUOTE] Kojarze, ze mam jakiegos ridgebacka na zdjeciach, powinien byc Twoj :)
-
Mam zdjecia wszystkich psow z BISa, oraz sporo z Mlodego Prezentera, BISu Baby i Puppy. Jesli ktos zainteresowany - pisac :)
-
To i ja napisze : Moja Lilou (Fairray JETSET) - BIS Puppy IV! :)
-
Hej Asiaczki! Znalazlam mieszkanko na Mokotowie (Gierymskiego) :) W niedziele przeprowadzka! Asiu zdecydowalas sie jednak osobiscie jechac do Nitry? :)
-
Mamy miejsca w samochodzie (Kia Carrnival, 7 osobowy) dla 1 osoby z duzym psem lub tez 2 osob z malymi psami! Jedziemy na 2 dni z Warszawy, ale osoby z Czestochowy i Śląska (miejscowosci przy trasie) rowniez mozemy zgarnac.
-
Hej Asiaczki! Jakims trafem w mojej torbie po Lodzi zaplatala sie Asiaczkowa rozetka! Oddam przy okazji, a powinna sie nadarzyc booo... w ostatniej chwili dostalam sie na weterynarie do Warszawy!!! :) Zwolnilo sie miejsce i zadzwonili do mnie, a ja od razu polecialam zlozyc papiery. Teraz na szybko szukam jakiegos mieszkanka, najlepiej Mokotow/Sadyba a wiec calkiem blisko Ciebie :)
-
Brawo dziewczyny :) I brawo Serniczek :)
-
Ania - kolor na prawde nie ma az tak wielkiego znaczenia, wazne by bylo schludnie, wygodnie, a elegancko. Kolor czarny jest ok. Bezowy, bordowy tez.
-
No to szykuje sie seterkowa ekipa :)
-
POLISH PROFESSIONAL HANDLERS TEAM - pierwszy klub PH w Polsce !
Agasia replied to veronika7777's topic in Handling
No to kluby sie nam rozmnazaja :D -
Gratulacje! Kolejny BOBek dla Serniczka Pleśniaczka, super! :) A ile baskow na MP zagoscilo hohoho! Asia mam Twoja fotke z BIS Veteranow z Warszawy - wstawic?
-
Ja mam zdjecie z podium BIS Puppy i Veteran -gdyby ktos byl chetny.
-
[quote name='irishsetters']Gratulacje dla Wszystkich. Asiu wyglądaliście super na grupie hodowlanej! Rewelacja :) ( P.S Dodam, że mój Ian dziś BIS w Mołdawii , więc weekend udany :) )[/QUOTE] Chwalipieta :P
-
Gratulacje dla wszystkich, szczegolnie dla ciuciusia Dollarka :) Asiaczki jak zawsze w formie! Moja mała ciapkowana diablica w Warszawie miala swoj debiut wystawowy w szczenietach wo1, a w porowaniu z pieskiem zostala NSzwR. Jak na pierwszy raz jestesmy bardzo zadowoleni :)
-
Hej Asiaczki :) Ja dopiero co wczoraj wieczorem wrocilam z Egiptu, mam maaaase zdjec i pieknych wspomnien. Ale jak zobaczylam pogode na Okeciu to az sie wysiadac z samolotu nie chcialo... Gratuluje Wilna, pieknie sie prezentowaliscie! Terminator :D Czy zdjecia z Bratyslawy byly wstawiane, bo szczeze mowiac sie nie dokopalam i nie wiem ? Do zobaczenia w Warszawie w sobote :) I w razie czego ja mam wolne lapki na finalach do grupy ;)
-
No wreszcie fotki z sopockiej grupy!!
-
Gratuluje Białegostoku :) Felka to jest chyba mistrzem BIS Veteranow, gdzie sie nie pojawia to lokata murowana, a to najwyzsze miejsce chyba najczesciej! Prosze ucalowac ode mnie Lusinke :) Zerkam po cichutku i czekam na zdjecia z Bratyslawy, moze dalabys rade kilka mi na maila wyslac? Do zobaczenia w Warszawie! Prawdopodobnie moja Lila bedzie debiutowac w szczeniorach :)
-
Możliwe, że zglosze mojego dzieciaka :)
-
[QUOTE]Aby oglądnąć tę fotkę, muszę się tam zalogowac. A raczej tego nie przewiduję, tzn. logowania się na FB.[/QUOTE] no to wstawie tak : [IMG]http://img839.imageshack.us/img839/7576/44388143601033506410771.jpg[/IMG]
-
A ja znalazlam ladne zdjecie Lusika z Bratyslawy :) [url]http://www.facebook.com/photo.php?pid=31085553&fbid=1436010375065&id=1077125471#!/photo.php?pid=31085552&id=1077125471&ref=fbx_album[/url]