Jump to content
Dogomania

Agasia

Members
  • Posts

    3940
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Agasia

  1. Agasia

    POZNAŃ 2010 r

    [quote name='Asiaczek']Agasia, mogę zadzwonić? Pzdr.[/QUOTE] Chyba troche za pozno odpisuje, ale pewnie ze mozesz, dzisiaj tez, od 5 rano smialo, bo o tej godzinie do Poznania wyjezdzam :D
  2. Agasia

    POZNAŃ 2010 r

    Co tutaj taka cisza? Czyzby wiekszosc opijala zwyciezstwa w hotelach i nie miala dostepu do neta :D?
  3. Hej Asiaczki! Co slychac? Przyznam sie bez bicia, ze nie mialam czasu pogrzebac w poprzednich stronach i byc na biezaco, studia weterynaryjne na 1 roku to jedno wielkie kucie - niestety. A i dostep do internetu raz mam raz nie mam. Sie na jakis spacerek umowic chcialam, ale nawet nie mam kiedy :( Bedziecie w Poznaniu? Ja biore moja Lilke, debiutuje w mlodziezy :) Klase szczeniat zakonczylismy BIS Puppy IV, wiec jak na setera to bardzo ladnie :)
  4. Ja jestem nastawiona pozytywnie na tą wystawę, mam nadzieje, ze gdy podadzą obadę, moje nastawienie sie nie zmieni i sie pojawimy ;)
  5. Agasia

    POZNAŃ 2010 r

    I ja sie przejade, ale tylko na niedziele ;) Do zobaczenia!
  6. [quote name='Teba']Czekaliśmy razem z "małą czarną" na finały - strasznie fajna maluszka! Pochwalimy się też - Cynamon zajął 4tą lokatę wśród najpiękniejszych psów grupy 6 :loveu::loveu::loveu::loveu::loveu: Może ma ktoś zdjęcia ridgebacka z finałów?[/QUOTE] Kojarze, ze mam jakiegos ridgebacka na zdjeciach, powinien byc Twoj :)
  7. Mam zdjecia wszystkich psow z BISa, oraz sporo z Mlodego Prezentera, BISu Baby i Puppy. Jesli ktos zainteresowany - pisac :)
  8. To i ja napisze : Moja Lilou (Fairray JETSET) - BIS Puppy IV! :)
  9. Hej Asiaczki! Znalazlam mieszkanko na Mokotowie (Gierymskiego) :) W niedziele przeprowadzka! Asiu zdecydowalas sie jednak osobiscie jechac do Nitry? :)
  10. Mamy miejsca w samochodzie (Kia Carrnival, 7 osobowy) dla 1 osoby z duzym psem lub tez 2 osob z malymi psami! Jedziemy na 2 dni z Warszawy, ale osoby z Czestochowy i Śląska (miejscowosci przy trasie) rowniez mozemy zgarnac.
  11. Hej Asiaczki! Jakims trafem w mojej torbie po Lodzi zaplatala sie Asiaczkowa rozetka! Oddam przy okazji, a powinna sie nadarzyc booo... w ostatniej chwili dostalam sie na weterynarie do Warszawy!!! :) Zwolnilo sie miejsce i zadzwonili do mnie, a ja od razu polecialam zlozyc papiery. Teraz na szybko szukam jakiegos mieszkanka, najlepiej Mokotow/Sadyba a wiec calkiem blisko Ciebie :)
  12. Brawo dziewczyny :) I brawo Serniczek :)
  13. Ania - kolor na prawde nie ma az tak wielkiego znaczenia, wazne by bylo schludnie, wygodnie, a elegancko. Kolor czarny jest ok. Bezowy, bordowy tez.
  14. No to szykuje sie seterkowa ekipa :)
  15. No to kluby sie nam rozmnazaja :D
  16. Gratulacje! Kolejny BOBek dla Serniczka Pleśniaczka, super! :) A ile baskow na MP zagoscilo hohoho! Asia mam Twoja fotke z BIS Veteranow z Warszawy - wstawic?
  17. Ja mam zdjecie z podium BIS Puppy i Veteran -gdyby ktos byl chetny.
  18. [quote name='irishsetters']Gratulacje dla Wszystkich. Asiu wyglądaliście super na grupie hodowlanej! Rewelacja :) ( P.S Dodam, że mój Ian dziś BIS w Mołdawii , więc weekend udany :) )[/QUOTE] Chwalipieta :P
  19. Gratulacje dla wszystkich, szczegolnie dla ciuciusia Dollarka :) Asiaczki jak zawsze w formie! Moja mała ciapkowana diablica w Warszawie miala swoj debiut wystawowy w szczenietach wo1, a w porowaniu z pieskiem zostala NSzwR. Jak na pierwszy raz jestesmy bardzo zadowoleni :)
  20. Hej Asiaczki :) Ja dopiero co wczoraj wieczorem wrocilam z Egiptu, mam maaaase zdjec i pieknych wspomnien. Ale jak zobaczylam pogode na Okeciu to az sie wysiadac z samolotu nie chcialo... Gratuluje Wilna, pieknie sie prezentowaliscie! Terminator :D Czy zdjecia z Bratyslawy byly wstawiane, bo szczeze mowiac sie nie dokopalam i nie wiem ? Do zobaczenia w Warszawie w sobote :) I w razie czego ja mam wolne lapki na finalach do grupy ;)
  21. No wreszcie fotki z sopockiej grupy!!
  22. Gratuluje Białegostoku :) Felka to jest chyba mistrzem BIS Veteranow, gdzie sie nie pojawia to lokata murowana, a to najwyzsze miejsce chyba najczesciej! Prosze ucalowac ode mnie Lusinke :) Zerkam po cichutku i czekam na zdjecia z Bratyslawy, moze dalabys rade kilka mi na maila wyslac? Do zobaczenia w Warszawie! Prawdopodobnie moja Lila bedzie debiutowac w szczeniorach :)
  23. Możliwe, że zglosze mojego dzieciaka :)
  24. [QUOTE]Aby oglądnąć tę fotkę, muszę się tam zalogowac. A raczej tego nie przewiduję, tzn. logowania się na FB.[/QUOTE] no to wstawie tak : [IMG]http://img839.imageshack.us/img839/7576/44388143601033506410771.jpg[/IMG]
  25. A ja znalazlam ladne zdjecie Lusika z Bratyslawy :) [url]http://www.facebook.com/photo.php?pid=31085553&fbid=1436010375065&id=1077125471#!/photo.php?pid=31085552&id=1077125471&ref=fbx_album[/url]
×
×
  • Create New...