-
Posts
3940 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Agasia
-
Do Katowic jeszcze masa czasu, ale zajrzec sie postaram oczywiscie :) A ze nieraz sie zdarzy cos z IX gr wystawic, to chyba nic podejrzanego? Osobiscie zadnej ozdobki nie przygarnelam, nie ma takiej opcji! ;) wystawowi podopieczni do pomiziania zdecydowanie mi wystarczaja :)
-
Wpisz dane w tytule przelewu i bedzie ok :) Jakby cos tam nie gralo, to wydrukuj potwierdzenie i tyle. Taaa moje grupy w Katowicach od kiedy pamietam sa w piatek :) Juz sie z tym pogodzilam, chociaz tym razem bede rowniez w niedziele na IX ;)
-
Musia - dzieki, nawet nie skojarzylam ze to Katowice maja najwczesniejszy termin! Zgloszeni :)
-
To prosze o szybka fotorelacje psiej.tv! :D
-
Brawo Florka! Chcialabym Cie zobaczyc z dogiem! :D Buziak dla Mavericka :)
-
Niedawno zostalam oswiecona, ze Rzeszow nie jest w styczniu a w lutym.. :D i w tym wypadku - bede!
-
My tez niestety mamy problem z wyciem pod drzwiami, gdy tylko wychodze z domu. Probowalam uczyć sunie (ma niecaly rok) metoda zostawiania w innym pokoju i nagradzania gdy nie wyje. Jednak nie ma opcji zeby nie zapisnela przez pierwsze 20 sekund pozostania, wiec nie mam nawet kiedy jej nagrodzic... Oczywiscie robi sobie przerwy w wyciu, ale sa to bardziej przerwy na "wziecie oddechu", wiec nie mam jej co za bardzo za to nagradzac bo nie zdaze dojsc do drzwi, a juz slysze kolejny pisk. Zabawki i smakolyki zupelnie ja nie interesuja w tym momencie. Nie wiem co moge innego robic, a staje sie to coraz bardziej uciazliwe, wychodzac z domu mysle tylko czy pies wyje i czy dzisiaj bede miala "mila" wizyte sasiedzka..
-
A ja chcialabym zapytac czy ktos z Warszawy/okolic jedzie na tą wystawę i moglby kupic mi na niej (o ile bedzie) psie poslanko (byly w Nitrze i Bratyslawie wiec mysle ze i tu)? Oczywiscie sprecyzowalabym dokladnie o jakie chodzi, bo niestety w Polsce nie moge takiego dostac, a dodatkowo tamtejsza cena kusila :)
-
VI i VII obstawiona slabiutko, ale nie mogloby mnie zabraknac w Lodzi, to prawie ze juz moja tradycja! ;)
-
Ja tez zaglosowalam na ksiazke. I przyszlam sie pochwalic - wynajelam mieszkanko, na Grzegorzewskiej :)
-
[quote name='berdi']To my też się chwalimy :) Nasza Pale CAC,Res CACIB i CACIB a mała Panda w pierwszy dzień wystawy BIS BABY2 i w drugi dzień..BIS BABY :loveu::loveu::loveu::loveu: Może ma ktoś fotki z finałów baby z pierwszego dnia? pozdrawiam i gratuluje całej polskiej ekipie i naszym znajomym. Wspaniale spędzony czas :loveu::loveu::loveu: i cudna atmosfera oby więcej takich imprez :loveu:[/QUOTE] To ta mala puszysta kuleczka, ktora podbila moja serce to byl polski psiak?! Nie wiedzialam! Kibicowalam z calych sil, sama slodycz!
-
[quote name='Cienka']Dziękuje masz u mnie parę kolczyków ja skończę kolekcje to podeśle Ci fotki to sobie coś wybierzesz:cool3: [/QUOTE] Ojej swietnie! :) Kolczyki to chyba moja ulubiona bizuteria ! Ja prawo jazdy zdalam za 3 razem, ale w malej miescinie i wlasnie przelamuje sie w jezdzie po stolycy. Dzisiaj pierwszy raz pojechalam sama samochodem do szkoly i o dziwo zyje i mam sie dobrze, jestem bardzo dumna :D A zeby wkurzyc Asiaczka wstawie jeszcze jedno zdjecie hihi :D CACIBowa Felcia, wydaje mi sie ze Felinka jak na swoj wiek bardzo ladnie na nim wyszla i moge pokazac mimo mojej niesamowitej miny :) [IMG]http://img213.imageshack.us/img213/3273/31283221.jpg[/IMG]
-
[quote name='Cienka'][FONT=Tahoma]Agusia pytanko mogę wykorzystać do zdjęcie przy produkcji biżuterii?[/FONT] [FONT=Tahoma][/FONT] [FONT=Tahoma][URL]http://img230.imageshack.us/img230/3327/18932755.jpg[/URL][/FONT] [FONT=Tahoma][/FONT] [FONT=Tahoma][/FONT][/QUOTE] Prosze bardzo :)
-
[quote name='Elitesse']to ja sie tez pochwale :eviltong: [B]Tess [/B]- [B]3 x V1 Najlepszy Weteran[/B] - ukonczyla [B]Championat Slowacji Weteranow[/B] :multi: w piatek na klubie [B]II BIS Weteran[/B], w niedziele w finalowej 6 [B]Waciak - 3 x V1 w klasie honorowej[/B] :multi: w piatek na klubowce i w sobote na miedzynarodowej [B]II BIS Psow z Klasy Honorowej[/B] w niedziele w finalowej 5 [B]Felka - 2 x wo1 Najlepsze Szczenie[/B][/QUOTE] Widzialam i kibicowalam na weteranach i honorowych! Gratulacje! :)
-
czyli szwendalam sie z Serkiem :D
-
Panienkabubu - dziekujemy! szkoda, ze ja akurat nie widzialam Waszych popisow na ringu honorowym, szwedalam sie pewnie gdzies wtedy, a na pewno byloby na co popatrzec! Procz sukcesow baskow, moja 10 miesięczna sunia Fairray Jetset w oba dni zdobyla CAJCe, w sobote przeszla do finalowej grupy BIS Junior, jak na tak mlodego setera calkiem niezle :)
-
[QUOTE].a może to moje takie kwokowo-matczyne podejście mówi mi że ze mna będą najbezpieczniejsze i najspokojniejsze [IMG]http://www.dogomania.../images/smilies/icon_wink.gif[/IMG][/QUOTE] raczej tak ;) nawet najbardziej nieufnego osiolka mozna do siebie przekonac dobrym sposobem i cwiczeniami :) po prostu jedne potrzebuja mniej, a drugie wiecej czasu. a to moje ulubione zdjecie tego weekendu :D [IMG]http://img230.imageshack.us/img230/3327/18932755.jpg[/IMG]
-
Ja szybciutko wstawie zdjecie Serka z BOG i lece do nauki :) [IMG]http://img225.imageshack.us/img225/3258/swrek.jpg[/IMG]
-
Ja chyba z tego co pamietam, to potwierdzenia ze Slowacji zawsze otrzymywalam po wystawie :D
-
Tez nie mam potwierdzenia, wiec spokojnie - najwyzej bede sie wyklucac x 2 :D
-
[quote name='Asiaczek']Ja mam juz zarezerwowany bus + czas. Jednak, które baski wezmę ze sobą i do jakich klas zgłoszę, zadecyduję po tegorocznej Nitrze:) Pzdr.[/QUOTE] U mnie tez po Nitrze sie wyjasni czy pojade :)
-
Rozklad ringow jak najbardziej nam pasuje, transport dograny... jedziemy! :)
-
Wysylaj corcie koniecznie, nie dosc ze dla wiekszosci dzieci duza frajda ze moga sie przebiec po ringu glownym to zazwyczaj kazde dostaje pamiatkowy pucharek, czy jakas nagrode :) Maluchy tryskaja duma!
-
[quote name='Asiaczek'][B]Agasia[/B], a dasz radę opędzić i baski i swoje setery? Pzdr.[/QUOTE] pewnie, setery wchodza punkt 10, a baski po ok. 40 psach wiec luzik :)
-
[quote name='Talagia']no u nas nie jest zbyt rozowo :D 5 psow w championach... niezle[/QUOTE] no dokladnie, ja juz sie balam ze to u mnie w mlodziezy takie zatrzesienie :D ale mimo wszystko fajnie ze bedzie taka liczna seterkowa ekipa, doping bedziecie mieli najwiekszy w tej licznej stawce! :) A zmiany sedziego... yhh nie lubie tego.