-
Posts
3940 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Agasia
-
Co do krzyza to moj ulubiony jest filmik : [url]http://www.youtube.com/watch?v=OTOu0vifoZc[/url]
-
Postanowilam napisac na forum, poniewaz szczeze mowiac pomimo tego ze uwazam, ze psy potrafie jakos wychowac, to z ta sytuacja juz sobie nie radze. W domu mieszkaja obecnie ze mna 8 letni beagle, 2 letni landseer i sunia seterka. Problem tkwi w chlopakach - beaglu i landseerze. Od samego poczatku byly miedzy nimi male zgrzyty, ale wiadomo samiec samca musi nieraz ustawic. Gdy Shirkan (landseer) byl mlody, chlopaki bawily sie ze soba, mozna ich bylo uznac ze niezlych kumpli. Burkach na siebie zaczynaly coraz czesciej i czesciej, pare razy sie spiely ale zawsze bardzo delikatnie. Jednak z czasem jest coraz gorzej. Co chwile widze jak Snoopy stoi naprezony i ustawia 2 razy wiekszego od siebie ladnseera, idzie o wszystko, nieraz nawt sama nie wiem o co. Sytuacja z raz na tydzien stala sie raz na godzine. Do tego bojki sa coraz "ostrzejsze", wczoraj opatrywalam malemu agresorowi (beaglowi) ucho. Wszystkie moje metody socjalizowania ich razem, wspolnej zabawy, karcenia agresji nic nie daja. Bardzo prosze o pomoc, czy da sie cos zrobic z tymi rozbojnikami?
-
Zuza to juz ma niezla wprawe z tym BISem Puppy! Zbiera raz za razem, brawa!
-
Ciesze sie ze z noga tak dobrze Asiaczku! Masz bardzo dzielne kolanko :evil_lol:
-
[URL]http://img225.imageshack.us/img225/2157/70437744.jpg[/URL] Aaaaj uwielbiam kolorowe wstazeczki na kreciorkach :)
-
Cudownie wyglada taka grupka akitek! :)
-
Aaaj no mi tez Asiaczku narobilas smaka tymi zdjeciami! chlebki, karkoweczka, kurczaczek... mniam! Prosze trzymac mocno kciuki w poniedzialek - moje ostateczne byc albo nie byc, co do weterynarii, a co za tym idzie mieszkania w Warszawie!
-
Moja piekna Kikula! Ale co tak malutko zdjec z Ogre, licze na wiecej! I kolorowych snow zycze :)
-
[QUOTE]bajeczny blondyn[/QUOTE] w hodowli Polot byl beagle o takim imieniu ;)
-
No tak, na Litwie tez przeciez byla grupa powyzej 18, ale... skad mam wziac tego afgana :D?
-
świeeeetne fotki! :) wystawowe miodzio - powystawowe jeszcze bardziej! Zuzka swietnie ten czarny afgan na czerwonym tle z Toba wygladal! Zawsze marzylam zeby isc na MP z afganem hihi, moze w przyszlym wcieleniu :D
-
[quote name='deer_1987']Kolejne foty z wystawy czyli to co lubie :)[/QUOTE] oj tak! [QUOTE]Za chwilę wstawię z II dnia[IMG]http://www.dogomania.../images/smilies/icon_smile.gif[/IMG][/QUOTE] jupi!
-
Ja juz odwolalam drugie spotkanie z psami, ktore bede wystawiac bo... LEJE. yhhhhhhhhh.
-
POLISH PROFESSIONAL HANDLERS TEAM - pierwszy klub PH w Polsce !
Agasia replied to veronika7777's topic in Handling
Pomysł i cel jak najbardziej popieram, ale poleciłabym wprowadzić kilka poprawek w stronie www - linki na niektorych podstronach dzialaja, a na niektorych nie. No i czekam na wiecej informacji ;) -
[QUOTE]Mam jeszcze końcówkę z I dnia + cały II dzień.[/QUOTE] Czekam niecierpliwie! I na rozstrzygniecie zagadki jaka to rasa te charciki rowniez! :)
-
no no gratulacje! :)
-
Polskie imionka jesli pasuja do rasy sa super! Mi przyszly do glowy : BASZTA BARYŁKA :D BASAŁYK BAZYLISZEK BALTAZAR BAWEŁNA BAŻYNA BEGONIA BEZA BAKŁAŻAN :P
-
[QUOTE]Gratuluję autka, jaka marka? Gdybyś musiała jechac do Centrum W-wy, to byś dojechała i wyjechała. Wbrew pozorom - wszyscy dają radę. [/QUOTE] Kia Rio :D brzmi smiesznie ale... wazne ze jezdzi! dojechac pewnie bym i dojechala, ale jest tyle pasow, rozjazdow, slimakow ze nie wiem czy bym umiala dojechac do miejsca, do ktorego bym chciala... Nie wiem co to za charty, ale ten srebrny jest piekny! No i foty z wystaw... REWELACJA! Ringowe tablice tak troche przypominajace amerykanskie - fajne! No i Mateusz jaki odstrzelony, swietnie wygladal :D :D
-
Cześć Asiaczki! Co slychac? Kiedy wystawowe fotki? Ja sie przyszlam pochwalic ze udalo mi sie uzyskac prawie ze wlasne (bo zarejestrowane na firme taty :) ) autko! Moze nie jest to szczyt moich marzen, bo to zupelnie nie typ samochodow jakie mi sie podobaja ale co najwazniejsze - jezdzi i ma duzy bagaznik na psy! Tylko kiedy ja sie naucze jezdzic po takich zawilych drogach, skrzyzowaniach jakie sa w duzych miastach :( Uczona jezdzic i zdawajac w malym miescie jestem przerazona widzac np. centrum W-wy!
-
Gratuluje wynikow i frontow! :) I czekam standardowo na zdjecia!
-
I ja trzymam kciuki!
-
Masia... moja kochana Maśka.. zawsze jak wyjmowalam ja z transporterka to sie nachwalic nie moglam, jaka jest kochana, piekna, delikatna... Nie wierze. [*] Masiu...
-
co sie dzieje Kochana?! :-( No niestety do szkoly na weterynarie sie po prostu raczej nie dostane, pomimo ze mature napisalam nienajgorzej. Sa lepsi :)
-
[QUOTE]Hejka, cieszę się, że jesteś![/QUOTE] Jestem jestem, dopadly mnie chyba najbardziej leniwe miesiace zycia :D Pracy znalezc nie moge, a szkola w tym roku tez sie nie zapowiada. Asiaczki jada BUSem do Sopotu?
-
Hej Asiaczki! Ooo jaki Timek ma fajny kolorek! :) Wielkie gratulacje za Wegry, dopiero sie przekopalam i je znalazlam! :D