Przyzwyczaić haszczaka do króliczka ?? tygodnie ciężkiej pracy . My na początku zakładaliśmy kaganiec i trzymając na smyczy dawaliśmy do powąchania królika , z czasem jak już carie przestała atakować królika to w kagańcu była i bez smyczy a jak już się przyzwyczaiły to były razem . Z moich obserwcji wynika że łatwiej jest przyzwyczaić do kota niż do królika . I pamiętaj nigdy z królikiem nie zostawiaj samego haszczaka , wykorzysta każdą chwilę nieuwagi żeby go dopaść , tak było w naszym przypadku po kilku miesiącach na tyle zaufaliśmy Carie że z królikiem dobrze żyje że zostały same w pokoju , dzisiaj już króliczka nie ma :evil: