hihi no nie wiem.. a zasluzyles?? :D byles grzeczny caly rok??
Ja prawie zawsze jestem grzeczny a takie widoki mogę tylko na fotach oglądać , więc pozostaje tylko adopcja :D
Nasza Carie wskakuje na łóżko tylko jeśli nie ma pościeli , jak pościelimy do spania to już nie ma ochoty na pieszczoty tylko ucieka do siebie a ja wole się przytulić do żony a nie do futrzaka :D
ja raczej bede chociarz w tym roku mi się nie podobało , było za ciasno a odwiedzający wystawe deptali nas przy ringu . Ale raczej bede bo to znowu okazja spotkać się z bratem który tam uciekł :D
Manu fotki super , znalazłem Rubina z synem ale może masz gdzieś fotki z Carie i drugim chłopakiem w velo w różowym kasku . Jeśli masz to bym prosił bardzo na [email protected]
Wczoraj wróciliśmy ze Swierklańca i syn się zapytał co ludzią daje że zapisują się do klubu zaprzegowego coś tam wymyśliłem i odpowiedziałem ale chciałem wysłuchać waszych opini sam jestem ciekaw .
Nie ma za co dziękować przecież to sama przyjemność pomagać przy pieskach . Grzaniec rewelacja , dobrze że zawody trwają 2 dni bo bym wylądował na odwyku tak mi smakował :D
Myślę że jedynym wyjściem jest rozmowa z właścicielami pieska wytłumaczyć mu co ta rasa potrzebuje i że się nie nadaje na psa łańcuchowego do pilnowania domu . Może zaproponuj jakiś wspólny spacer i gościu zobaczy jak pies się inaczej zachowuje to może wtedy zrozumi że robi mu krzywde . Chociarz musze przyznać że sam kiedyś próbowałem rozmowy z gościem który ma haszczaka i jedyny ruch jaki mu zapewniał to wyprowadzenie na siku przed bramę . Zaproponowałem mu że bede zabierał psiaka na treningi , jeśli nie ma czasu to sam po niego przyjde i potem odprowadze zostawiłem nr telefonu i do dzisiaj zero kontaktu . Ale trzeba próbować życze powodzenia .
Ewaka, chyba masz racje. Też mi tak się wydawało, ale nie znam jeszcze wszystkich.
Musze nadrobić zaległości. Cieszę się ze mam okazje poznać tyle ciekawych osób.
Do zobaczenia na zawodach.
A gdzie stałaś bo ja koło manmata oplem kombi .
Nasza Carunia do ciągnięcia była zawsze ostatnia do momentu gdy nie podpieliśmy jej do zaprzegu na próbę , od tego czasu nie ten pies zwrot o 180" teraz gania ciągnie i chce pracować .