Dopiero teraz moglem wszystkie fotki obejrzec i z reka na sercu mowie ze zabieraja dech w persi, jak zdam mature w nagrode jade tam, bo takiego czegos nie mozna nie zobaczec na wlasne oczy.
Mozna na fotosach zuwazyc ze Manu bylas w centrum uwagi wilczkow, hmmm moze jakiemus wpadlas w oko :lol: , bo na niektorych takie spojrzenie maja, ze ja na miejscu Waldka bylbym zazdrosny hehe :D .
A teraz czas na pytan do naszej szczesciary.
Jak dbaja o higena wilczkow, czy sa np czesane tak jak my nasze hasiory, malamuty, samoyedy lub grenlandy??
Co jedza oprocz dzikow, bo jakis jadlospis musi chyba byc czy tylko miesko, a moze jakies potrawy wegetarianskie??
Moim zdaniem wilki sa wypas, az szkoda slow aby je opisywac, dla tego tez zdecydowalem sie na hasiora bo najbardziej je przypominam i mam domciu maja wilczyce 8)
A jak wilki maja wypad do lasu i lataja luzem czy sa problemy z ich zawaloniem, czy maja czasem hustawki nastrojow, albo jak uprza to nie chca wracac??
Czy zdazyly sie jakies ucieczki podopiecznyc, wkoncu hasiory maja po nich ceche uciekiniera??