-
Posts
8645 -
Joined
-
Last visited
-
Days Won
1
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Agnes
-
Saba, Kreska, Mejk i inni -STRACH PRZED I ULGA PO STERYLCE
Agnes replied to PIKA's topic in Sterylizacja
[b]Alex&Nusia[/b] znam ten bol ;) Ja naprawde dluuuuugo myslalam nad sterylka, myslalam i myslalam az przyszla druga cieczka - zaluje, ze nie zrobilam wczesniej. Ale ciesze sie, ze sie w koncu zdecydowalam. Tak naprawde od momentu operacji do dnia zdjecia szwow byly tylko 2 dni malo przyjemne - dzien operacji (ale to psychicznie dla mnie, bo pies spal ;) ) i 3 dzien, jak tu dziewczyny mowily - kryzys. A tak oprocz tych dni naprawde nie bylo widac, ze Aza miala operacje. Teraz juz o wszystkim zaponiamy, sladu praktycznie nie ma - mimo, ze ciecie spore - siersciucha zarasta, a ja wreszcie szczesliwa moge na spacerach odpowiadac kiedy spotkamy psa - Aza nie ma cieczki, jest po sterylce ;) -
jak sie jeszcze komus nie znudzila ta sesja to daje cd zdjec :roll: sielanka :) moje pierwsze ostre zdjecie Sticha w biegu Aza na luzie goni malca bo wie, ze i tak zdobedzie patyk 8) Stich w trawie i Aza w trawie ;)
-
jasne masz racje. Choc niby zwykla karma mojej poprzedniej sucz sluzyla po czym po roku sie okazalo ze ma niewydolnosc trzustki - moze zbieg okolicznosci. No ale nie o to chodzi w tym topicu, wiec juz nie mieszamy :)
-
asher nie trzymam sie wcale wskaznika - drogie to dobre wrecz przeciwnie. Ale nie uwazam ta Purine za dobra karme...
-
nie bardzo sie z tym zgadzam, ale ok - nie moj pies. Jak napisalas (?) firme karmy to raczej bylam pewna ze to ryz z jagniecina dla alergikow - a takie najczesciej karmy sa raczej dla psow doroslych - ale czlowiek sie cale zycie uczy...
-
szamotaniny cd "siaaaaad"
-
asher bo Aza takiej siersci nie ma - teraz po operacji o dziwo polepszyla sie, ale jestem pewna, zeprzyjdzie linienie i bedzie to samo - bardzo matowa, zero puszystoci i lupiez - tak bylo prawie caly czas. Wiec chcialam wzmocnic i cos zmienic - bo ciagle ta oliwa...
-
Purina dog chow jest bardzo kiepska karma i napewno bardzo dobrze, ze pies jej juz nie dostaje - kurczak z ryzem i marchewka na lepsze mu wyjdzie. Nic o plamkach nie pisze, bo nie jestem wetem, ale ciagle mnie zastanawia czemu pies jadl taka karme jak powinin dostwac karme dla szczeniakow jeszcze?
-
No wlasnie - w archiwum przeczytalam, ze mozna przesadzic. Oliwe z oliwek daje caly rok praktycznie codziennie - czy tak samo moge z tranem? Jaki kupic? Co jakies rodzaje? Zaraz chce isc do apteki i wole juz kupic cos co napewno bedzie dobre - oczywiscie na siersc
-
[quote]Ale to mój post w tej sytuacji nie ma sensu [/quote] aaaaa to juz nie moja broszka :lol: a ja jeszcze gdzies czytalam - tu albo na innej grupie dys. - ze nie powinno sie dawac przez dlugi czas i tylko jagnieciny bo cos tam (i nie wiem czy to tez sie nie tyczylo karm z jagniecina mozliwe ze nie, bo tego miesa jest moze nie duzo, nie wiem) - tylko wlasnie nie pamietam powodu :-? Ale cos takiego bylo :roll:
-
tajdzi to byl cios ponizej pasa :lol: Ty go zmienilas calkowicie! Wiecej takich nie mam, ale jutro wstawie jeszcze jakies
-
o rany goscia ale glupote palnelam :oops: ide poprawiac :wink: to przez to ze nad ksiazkami siedze, kuje a potem glupoty wypisuje :oops:
-
[quote]A może jej ten metronidazol spowodował jakieś zapalenie jelita, albo trzustki??? [/quote] nie nie - to wszystko to inne rzeczy inne choroby, nie ma powiazania a napewno nie w ten sposob Nie chcialam Ci namieszac, stresowac - napisalam tylko co wiem o takich kupskach bo sie hm sporo na nie napatrzylam - tylko wlasnie u nas byl inny powod. Z tego co pamietam trzeba troszke odczekac zeby zrobic kolejne badania, a zrobic napewno trzeba bedzie. I tez juz bylo pisane na dogo - jesli teraz w badaniu kontrolnym wyjdzie, ze lamblii nie ma to niekoniecznie tak jest - wtedy badania trzeba powtorzyc jeszcze kilka razy i dopiero mamy pewnosc. Z odrobaczaniem robali generalnie jest tak, ze podaje sie dawke leku po 10-14 dniach kolejna. Bo tabletka zabije dorosle osobniki, ale larw nie ruszy. Dlatego sie podaje kolejna dawke coby larwy, ktore larwami juz nie beda, tez zostaly wybite. Pojecia nie mam czy u lambli tez sie tak robi.
-
wlasnie takie kupska sa przy lamlblii ew przy chorej trzustce - u nas przy zapaleniu jelita grubego - nie twierdze, ze ktoras z tych rzeczy jest zwiazana z Twoim psem.
-
ten post nie mial sensu ;) mod moze skasowac - dziekuje :)
-
teraz bardziej statyczne zdjecia - czas na portrety ;)
-
cd spacerku :) Sticha ktos wola Aza oczywiscie za Stichem i cd zabawy troszku sie linka zaplatala ;) proba przechwycenia patyka ;) i siem udalo 8)
-
:D dziekujemy ;) ja tylko rano daje suche - ale nieduzo, na zasadzie, zeby pies cos zjadl i nie byl glodny do pory obiadowej ;)
-
e tam - Stich zrobil unik i dlatego wyszlo :lol: A tak na serio - Aza jest bardzo delikatna, czasem sie uwali na niego cialem, ale najczesciej dlatego, ze straci rownowage - ale w wiekszosci przypadkow bardzo na niego uwaza, nawet go przeskakuje, zeby nie zrobic maluchowi krzywdy ;)
-
Vidge mysle ze spokojnie mozesz - szczegolnie jak dobierzesz dobre witaminy. Ja tez Azie gotowalam jak byla mniejsza i gotowac nastepnym psom w wieku szczeniecym tez bede 8)
-
i ciag dalszy zabawy tu mi sie kumpel wepchnal z lapa, ale zdjecie i tak ladne ;) biegnacy i rozmazany stich :( teren trzeba zaznaczyc
-
a to ile teraz to cudo ma? tzn w jakim jest wieku? :)
-
no wreszcie zalozylas galerie ;) Ale zdjecia sa eee terazniejsze?? To on taki gowniarz jeszcze? ;) Wiec zdjec 8)
-
Dzisiejsze zdjęcia takie już raczej jesienne Zabawy ze Stichem groźna minka ;) Aza "dusi" czarnego diabełka
-
i z dzisiejszego ranka