-
Posts
8645 -
Joined
-
Last visited
-
Days Won
1
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Agnes
-
No ja tez mialam na mysli przemywanie wacikiem namoczonym w swietliku - przeciez nie wleje swietlika do oka :roll: [b]coztego[/b] niby lepiej, tzn oko czerwone nie jest, tego czegos w oku mniej - wydzielina siakas - ale wlasnie zakroplilam oczka sola fizjologiczna, narazie sprobuje tym, w razie czego kupie swietlika, a jak to nie pomoze oczywiscie pojdziemy do weta. No bawic sie z Az w piachu tez juz nie bede :oops:
-
Sol fizjologiczna to wiem, ze to przemywania oczy bo sama czasem uzywam. Ale czemu swietlik nie do przemywania? Tzn do czego? Kilka osob tutaj polecalo wlasnie swietlik. Herbata i rumianek to wiem ze nie...Chyba ze ze swietlikiem ten sam powod jest Oko juz czerwone nie jest, widocznie bylo od tarcia przez sucz lapa
-
W takim razie wejdz do linkowni wejdz na strone ACany napisz do nich czy jest dystrybutor w Lodzi i kup pojemnik ;)
-
Z Acany mysle, ze mozna oddzielnie zamowic bo na stronie jest podana cena - nie wiem tylko jak z ew dostawa - skad jestes?
-
wiem, ze przeswietlone, ale slonce bylo bardzo mocne i nie wiedzialam co z tym fantem zrobic - jednak wydaje mi sie, ze zdjecia wyszly fajnie :roll:
-
Zobaczymy co Pan powie jak ptasia grypa bedzie dalej szla w nasza strone 8) Aza i tak praktycznie drobiu nie je, wiec czujemy sie bezpieczne ;) Czasem kupie jej kure, albo szyje indycza i wsio - a tak to wieprzowinke wcinamy
-
[quote]Źle mnie zrozumiałeś[/quote] mam nadzieje, ze to literowka ;) [quote]mączka drobiowa naprawdę się bardzo różni od mączki z kurczaka.[/quote] mozliwe, ale maczka jako maczka tez nie jest czyms strasznym - ktos kiedys na dogo wyjasnial o co chodzi z tymi maczkami. A czy drobiowa i z kurczaka nie powinna oznaczac tego samego? Moze producent sobie co innego napisal - bo przeciez kurczak to drob wiec mozna powiedziec ze to to samo
-
[quote]CZYTAJCIE DOKŁADNIE SKŁADY[/quote] bez caps lock'a tez mozna napisac :roll: ale co to wszystkiego sie ma do Royala ktory [b]podobno[/b] ma byc produkowany w Polsce? Chcesz, by w skladzie bylo napisane - marchew, pietrucha, miesko, ryzyk? Wtedy nie bylo by szans, zeby karma mogla spokojnie stac ponad pol roku bez psucia.
-
Nie chcialam juz zakladac kolejnego topicu, wiec pytam tutaj. Ostatnio ucze Aze aportu, zabaw z pilka itp. Jakos nie bardzo myslac przy tym rzucalam jej pilke na droge z piachem. Wiadomo, ze jak pies biegnie po pilke to oczy sa blisko tego piachu :roll: Chcialam jej przeplukac, bo trze jedno oczko odkad jej rzucalam tam pilke - i ma ciut czerwone. Czytalam tutaj albo o ziolach swietliku, albo o gentomycynie - ale czy warto "pakowac" antybiotyk? Bo tak sadze, ze to przez ten piasek...Jesli podawanie albo ziolek albo kropli nie pomoze oczywiscie udamy sie do weta - jesli sie okaze, ze to nie podraznienie przez piach. Z gory dziekuje za pomoc ;)
-
no...to to jest pies ktory nie trawi chemii a nie royala ;)
-
[quote]Na temat Royala najlepiej niech wypowiedzą się psy z uczuleniem po tej karmie[/quote] :o a myslisz ze po eukanubie psy nie maja uczulen?! :o albo po bento kronen? tez dobra karma? I? Przeciez kazdy pies inaczej trawi karme - ja karmilam royalem i bylo super
-
o witamy nowego dogomaniaka u nas w galerii :) - ale takich zdjec wiecej nie ma i nie bedzie :evilbat: wyszlam okropnie :oops:
-
pytac wolno ale mysle, ze nie jestes jedyna osoba ktora nad tym sie zastanawia - ludzie po prostu panikuja, wszyscy nagle sie szczepia, szczepionek brakuje...a co bedzie jak naprawde bedzie zagrozenie ptasia grypa? jak do nas dotrze? ale to tak OT - nie chce zbaczac z tematu bo mnie mod pogoni ;)
-
to jeszcze 2 zdjecia
-
u nas zagrozenia jeszcze nie ma to po co wprowadzac panike? No chyba, ze jestes z poza Polski i mieszkasz tam gdzie ptasia grypa wystepuje
-
Sznupkowy Oddział Psychiatryczny vs Geriatria i koty... no i ja
Agnes replied to malawaszka's topic in Foto Blogi
Dzieki temu, ze Luna zwiedzila dom - my tez moglismy :lol: Fajnie tam macie na gorze, tzn bedziecie miec ;) A jaka jest powierzchnia domu tak w ogole? Chyba troszku jest co?- 49449 replies
-
- czarcie kopytko
- malawaszka
- (and 5 more)
-
Sznupkowy Oddział Psychiatryczny vs Geriatria i koty... no i ja
Agnes replied to malawaszka's topic in Foto Blogi
no taaak teraz bedziemy mieli kino dogomaniokowe :lol: Ale fajnie, ze mozna w ogol umieszczc filmiki - nie wiedzialam, a napewno skorzystam ;) Luna lubi tak samo wyprowadzac Bolutka jak Aza inne psy - raz tak zrobila z Bezykiem ktory byl u Asher - tylko ekhm to bylo bardziej w Azy stylu :roll: A teraz prosimy o zdjeeecia jakies ;)- 49449 replies
-
- czarcie kopytko
- malawaszka
- (and 5 more)
-
jeszcze mam zdjecia z tej sesji, wiec wklejam dalej ;) Stich sielanki cd Stich sprawdza co znowu tej Azie odbilo :stupid: widac wygolony brzuch jeszcze po sterylce ;) takie typowo jesienne zdjecie - jeszcze pies sie fajnie wtopil w otoczenie ;) wariatka :roll: ktora co chwile prowokowala do zabawy
-
Napewno zaraz zajrze do Waszej galerii - zapraszam tez oczywiscie do czestego wpadania tutaj ;)
-
asher ja juz sie poddaje - niech bedzie ten ON - ja i tak wiem swoje :lol: Tzn tak naprawde to wie to tylko Aza ;) ale uparta jestem - zerknijcie na umaszczenie tego ogara :) ogar polski BOŃCZA Diamantina no :evil: :wink: a siersc niestety cholercia ogarowata albo owczarkowata - pojecia nie mam czy ogar ma taki sam podszerstek jak owczarek - linieje praktycznie caly czas. Teraz jakims cudem udalo mi sie wyczesac podszerstek i ma siersc bardziej wyzla - sam krotki i ostry wlos.
-
Sucha karma ma to do siebie, ze sie osadza na zebach. Jesli takie resztki karmy na zebach sa jakis czas to raczej nie ma cudow - zapaszek bedzie. Dlatego proponuje przemywac zeby pasta dla psow i zwykla (ale dla dzieci, bardzo miekka) szczoteczka. Nie twierdze, ze to tylko wina karmy, albo w ogole karma nie ma tutaj wplywu na zapach - tak moze byc. Moze tez byc cos (tfu tfu) z nerkami, z trawieniem. Ale zajelabym sie tym myciem i zobaczyla czy beda efekty - jak sie dowiedzialam myc zeby mozna nawet codziennie - a niektorzy wrecz zalecaja codzienne mycie. Jak chcesz sie przekonac - po zjedzeniu karmy otworz pysk psa i zobacz co sie znajduje na zebach - no chyba, ze pies ewenement i nic sie nie osadza ;)
-
No u mnie od malego sie nie dalo - Aza przyszla do mnie bardzo samodzielna i taka zostala - niestety najlatwiejsze lata nauki nas ominely :( A dzisiaj kolejny dzien aportowania za nami :) Bylo super, rzucam Azie coraz wiecej pilek, w oddali szczekanie psow jacys ludzie daleko - mimo pilka byla wazniejsza :P
-
ano niestety, bo wiadomo, ze powinna przeybiec odrazu za pierwszym razem - ale dla mnie sukcesem jest to, ze do psow nie poleciala. Ale jestem pewna, ze to mogl byc zbieg okolicznosci :roll: U nas jak widac linka jest powoli wylaczana ze spacerow, ale naprawde dlugo z nia Aza chodzila - za dlugo a to dlatego ze sie jej balam spuszczac bez linki i nadal sie troszku boje dziekujemy :) aparatu :) to kwestia ustawienia ostrosci na psach - fakt tempo czasami eee duze ;) - aparat musi byc na trybie sportowym i trzeba uchwycic psy w calosci - gotowe ;)U mnie z tym kadrowaniem w takim tempie jeszcze roznie bywa - co widac, ale...kiedys dojde do wprawy ;)
-
Justa :oops: Tak Aza jest po sterylce :) Dzisiaj Aza biegala znowu bez linki - niestety musialam ja puscic bez smyczy, bo cholercia pilka na poczatku zabawy wpadla nam do nory :( A musialam jakos ja zmeczy, wiec polatala z mloda owczarzyca - lagodna, wiec Aza sie nie bala (taka zabawa tez sie przydala ;) ) Podczas zabawy przez pole szly dwa psy - Aza poleciala kawalek do nich, ale zcazelam gwizdac, potem zawolalam (niestety musialam powtorzyc wolanie 2 razy) i Aza przybiegla :) Jak narazie - tfu tfu! - bez linki idzie nam fajnie.
-
Justa dziekuje bardzo ;) To kwestia aparatu nie mojej reki ;) Azunia po woli biega bez linki, ale na tym spacerze bylo troszke psow na polu, a nie chcialam, zeby Aza sie z nimi bawila. Teraz prawie w ogole z psami nie biega, ew ze Stichem - bo wlascicielka ma kontrole nad Stichem, dzieki czemu ja sie ucze kontrolowac Aze - jest latwiej jak koleznaka odwola Sticha, potem zaraz ja Aze. A inni wlasciciele - praktycznie 0 kontrol nad swoimi psami. Jak bylam na spacerze bez innych psow - zdjelam linke. Jak sie bawila Aza ze stichem (a na polu w ogole nie bylo psow) tez zdjelam linke. Powolutku odpinam to diabelstwo, ale ostroznie, zeby nie zrobic za szybko kroku do przodu - wole poczekac niz sie cofac. To tak w skrocie ;)