-
Posts
8645 -
Joined
-
Last visited
-
Days Won
1
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Agnes
-
Saba, Kreska, Mejk i inni -STRACH PRZED I ULGA PO STERYLCE
Agnes replied to PIKA's topic in Sterylizacja
Flaire - zrobione :) Na SGGW podczas zabiegu to napewno i przy wybudzaniu tez psy dostaja kroplowki...czyli po zabiegu. Wiec tez pewnie sporo leja w psy tego wszystkiego :) -
Saba, Kreska, Mejk i inni -STRACH PRZED I ULGA PO STERYLCE
Agnes replied to PIKA's topic in Sterylizacja
nie wiem jak jest po operacji bo naszczescie jeszcze nie musialam miec zdanej :) Ale domyslam sie, ze nic przyjemnego ;) Dalam jej przed chwila tabletke przeciwbolowa bo cos popiskiwala ciuchutko - teraz znowu spi :) -
jak juz jestem spokojna o moja koffana suczke dam kolejne zdjecia z dzialeczki :) "uuuciekamy" - juz za 10 dni znowu tak bedzie ganiac :wink: z JESZCZE cala pilka Potem przyjechal brat z kolega i zaczeli sobie grac w badmintona a Aza stala na srodku i wylapywala lotke :) "kto pierwszy dobiegnie do lotki??" Kumpel sie poddal ;) jesli nie lapala lotki to probowala sie wprosic do zabawy ze swoja pilka
-
Saba, Kreska, Mejk i inni -STRACH PRZED I ULGA PO STERYLCE
Agnes replied to PIKA's topic in Sterylizacja
przenioslam Aze do swojego pokoju jednak zdjelam tutaj dywan i przykrylam kocem :) Ale...mam genialnego psa! Przed chwila wstala i poczlapala do drzwi wejsciowych - po prostu chciala wyjsc sie zalatwic :) Dzielna sunka - zrobila kupalka i siuuuusiu :) Tylko chodzenie po schodach kiepsko jej idzie :( W ogole sztywno chodzi, ale to chyba normalne prawda? -
Saba, Kreska, Mejk i inni -STRACH PRZED I ULGA PO STERYLCE
Agnes replied to PIKA's topic in Sterylizacja
na 1 pietrze mieszkamy :roll: Teraz to napewno za wczesnie...Od operacji juz troche minelo to chyba torsji juz nie bedzie - ale wiemy oczywiscie, tzn doswiadczylismy troche tego i owego wczesniej ;) Jak sie zsiusia na dywan trudno - ale nie mam serca go zdejmowac jej sie bedzie lepiej chodzic i teraz np lezy na dywanie - to lepiej jak na dywanie niz na podlodze tak sadze -
Saba, Kreska, Mejk i inni -STRACH PRZED I ULGA PO STERYLCE
Agnes replied to PIKA's topic in Sterylizacja
Mama to w ogole panikara - Beta byla juz wysterylizowana jak do nas przyszla wiec mama widziala same plus suczki bez cieczki ale bez operacji i...bez cieczek ;) Teraz to calkiem co innego z Aza bylo - hihi bylo wreszcie :) Jak Beta miala robiona tomografie i byla pod pelna narkoza - to tez mama sie rozplakala na jej widok. Mimo, ze to tylko badanie bylo bez ciecia bez ran nic...ten typ tak ma ;) Za to ojciec spisuje sie super :) W klinice wszystko wysluchiwal uwaznie (oczywiscie musial zadac pytanie Pani dr czy suki to czuja ze stracily co nie co :roll: ) do domciu jechal wolniutko delikatnie :) A Aza sie przemieszcza z miejsca na miejsce :roll: [b]coztego[/b] ja bym wlasnie chciala uniknac sikania w domu bo mama zawalu dostanie :) Ale nie chce jej ciagnac bez sensu na dol skoro ona ledwo czlapie -
Saba, Kreska, Mejk i inni -STRACH PRZED I ULGA PO STERYLCE
Agnes replied to PIKA's topic in Sterylizacja
to ja jeszcze nie wiem - kiedy moge z nia isc na siusiu? Kroplowek pewnie troche dostala.. -
Saba, Kreska, Mejk i inni -STRACH PRZED I ULGA PO STERYLCE
Agnes replied to PIKA's topic in Sterylizacja
asher teraz juz tak :) Wpadlam na chwilke coby napisac i zaraz mykam do mojego skarba. Jak przyjechalismy to bidulka czlapala i tak nie bardzo chyba wiedziala kto ja itp - na ojca merdnela ogonkiem ;) Potem dostalam od anestezjologa - baaardzo fajna Pani :) - dokladny opis co i jak dostalam wykaz lekow jakie miala i wszystko opisane na kartce. W sobote mamy isc - do nich albo do kazdej lecznicy - podac antybiotyk i sprawdzic ranke. Po 10 dniach kontrola u doktora polozniczego - i zdejmowanko szwow. Tzn szwy wchlanialne ale to co sie nie wchlonie zostanie odciete. Przeciwbolowe leki pyralgina w czopkach. No i gotowac mamy od jutra ryz+kurczak+marchewka wody po troszku dawac od dzisiaj. Jedzonko od jutra. Aza spi, chodzi sztywno....no ale to chyba normalne. Z mama tylko klopot, bo straszliwie to przezyla. Jak zobaczyla Aze w takim stanie to poszla i sie poplakala :o Tu mam psa nacpanego ledwo stojacego obok mame placzaca - zwariwoac mozna :roll: :wink: Powiedziala "nigdy juz chce suki"...ech przejdzie jej ;) Operowana tak jak chcialam u prof. Andrzeja Maxa -
Sznupkowy Oddział Psychiatryczny vs Geriatria i koty... no i ja
Agnes replied to malawaszka's topic in Foto Blogi
pieeekne foty ale najbardziej spodobala i sie ta! [quote][img]http://img120.imageshack.us/img120/2744/26wrze362xn.jpg[/img][/quote] a skok Lunetki :o ...fiu fiu- 49449 replies
-
- czarcie kopytko
- malawaszka
- (and 5 more)
-
Saba, Kreska, Mejk i inni -STRACH PRZED I ULGA PO STERYLCE
Agnes replied to PIKA's topic in Sterylizacja
no wlasnie...a w recepcji chyba mnie nie zrozumieli - jakos nie potrafilam doslownie powiedziec - i teraz wychodzi ze mam dwa psy :-? No nic, moze pozniej bede umiala dokladniej wyjasnic...ech te nerwy Teraz pewnie operacja sie konczy, albo juz sie skonczyla... -
no teraz juz na stole pewnie :( chyba pierwszy raz tak bardzo sie bede bala odbierac telefon...
-
Ka-ka masz u mnie plusa za tego ogara :wink: A jak dokladniej chodzicie wzdluz lasu? Tam na Kabatach? Bo ja do lasu samego to wchodze tu kolo nas - krzyzowka Stryjenskich i Belgradzkiej. Od Twojej strony wejscie jest przed krzyzowka, trzeba skrecic w lewo. Jak juz bede miala sucz sprawna chetnie sie z Wami przejdziemy :)
-
Saba, Kreska, Mejk i inni -STRACH PRZED I ULGA PO STERYLCE
Agnes replied to PIKA's topic in Sterylizacja
:errrr: Aza zostala w klinice :( czuje sie...dziwnie - sucz chyba tez cos wyczula, bo widac ze w gabinecie jej sie nie podobalo (wyrywala mi do drzwi podczas badania) a w lecznicach zawsze z wielka checia zostaje jest grzeczna przy szczepieniach...No nic...Po psa mam przyjechac przed 14-ta w razie gdyby Aza byla niespokojna przy wybudzaniu beda po mnie dzwonic. [size=1]w komputerze kliniki bylo moje nazwisko ale...z Beta :( i jakos sie dziwnie poczulam...[/size] -
a dziekuje dziekuje 8)
-
anetta normalnie podpadasz mi :evil: Wy sie w ogole nie znacie 0X eeeee tam z Wami.... 8) Ciag dalszy zdjec "czego?!" na dzialce obok - u sasiadki poobiednia sjesta
-
Saba, Kreska, Mejk i inni -STRACH PRZED I ULGA PO STERYLCE
Agnes replied to PIKA's topic in Sterylizacja
[quote name='PIKA']zapomnialam dodac, żebys suczy odstawila wode rano, a jak chcesz się czuc bezpieczniej to zabierz miske z wodą przed pójściem spać. Aza chyba i tak chyba w nocy nie popija I dziwne, ze Ci tego w klinice nie powiedzieli :roll: [/quote] ok wode i tak zabralam tzn Aza juz nie pije...W klinice nie powiedzieli bo to w ogole bylo troszke inaczej zalatwiane [quote name='PIKA'][quote name='Flaire'] A jeśli chcesz koniecznie, to przymierz i utnij (OSTROŻNIE!) na niej. :roll:[/quote] jeszcze większa ostroznośc wskazana jest przy samcu :lol: [/quote] e tam co najwyzej ulatwi sie prace lekarzom - i tak bedzie mial co nie co ciachane ;) A mamy sliczny w kwiatuszki kubraczek ;) Mama jak sie uparla to wziela maszyne zaczela cudowac szyc rany...az mi bedzie szkoda go potem wyrzucac :lol: -
Saba, Kreska, Mejk i inni -STRACH PRZED I ULGA PO STERYLCE
Agnes replied to PIKA's topic in Sterylizacja
niby mozna ale jak najbardziej ulatwic zycie rodzicom...ja wiem jak oni beda marudzic przy tym kubraku - generalnie marudza przez ta sterylke ale staram sie nie sluchac ;) Bedziemy kombinowac, najwyzej bedzie zdejmowany na spacery -
Saba, Kreska, Mejk i inni -STRACH PRZED I ULGA PO STERYLCE
Agnes replied to PIKA's topic in Sterylizacja
potrzebuje NA GWALT pomocy! Szyjemy kubrak i pojecia nie mam jak zrobic i co zrobic jak wyciac itp przy ekhm narzadach plciowych ;) Nie chce za duzo wyciac zeby kubrak spelnial swoja role, a nie chce zeby sucz siusiala po nim...Mam zdjecia kubraka Somy - sucz Ciacho - ale nie widac tam jak jest zrobiony kubrak na koncu :oops: help :( -
Saba, Kreska, Mejk i inni -STRACH PRZED I ULGA PO STERYLCE
Agnes replied to PIKA's topic in Sterylizacja
Flaire to faktycznie roznica niewielka...co do priwa - nic nie szkodzi domyslilam sie, ze nie moglas odpisac :) Teraz juz wiem czemu ;) PIKA [quote]No to Cie dziewczyny pocieszyły widze [/quote] badzo :lol: -
Saba, Kreska, Mejk i inni -STRACH PRZED I ULGA PO STERYLCE
Agnes replied to PIKA's topic in Sterylizacja
badan krwi juz nie da rady...z EKG moze byc problem - chociazby z przyczyn finansowych, teraz sterylka dla nas to i tak duzo :( Zobacze jutro jak pojade z psica rano do klinki. Psa dostaniemy calkowicie wybudzonego i o tym juz mi wet powiedzial. Przy psie bedzie osoba tylko i wylacznie od usypiania psow, wybudzania ich - wiec raczej sie zna na rzeczy tak sadze ;) Z tymi szwami troszke mnie przestraszylas o ile bede pamietac postaram sie o to zapytac przed zabiegiem ale sie boje, ze zapomne :( A tak w ogole mam jeszcze pytanie - o 16 dostala Aza ostatani posilek, a jak z woda? -
Saba, Kreska, Mejk i inni -STRACH PRZED I ULGA PO STERYLCE
Agnes replied to PIKA's topic in Sterylizacja
[quote]najgorsze przed Tobą[/quote] kurczaki zes mnie pocieszyla :roll: Zabieg o 8 rano aaaaaaaa chyba noc mam z glowy cos czuje... Kubraczek narazie choc jeden chce uczyc zobaczymy co z tego bedzie ;) Kiedy rece sie trzesa kiepsko sie szyje :) ba kiepsko sie tnie a od tego trzeba zaczac -
:placz: :errrr: :shock: boje sie
-
Saba, Kreska, Mejk i inni -STRACH PRZED I ULGA PO STERYLCE
Agnes replied to PIKA's topic in Sterylizacja
tak zdziebko siem ztresujem :roll: jeszcze kubraczek musze jakis zrobie...o rany rany :roll: -
kolejne zdjecia z dzialki z tego weekendu - cykl fot z zabawy wnetrznosciami pilki :roll: a potem "pilka" zostala rozerwana rozszarpana na kawaleczki :roll: Aza ma jakas manie zakopywania skarbow - znalazla sliwke na ziemi, wziela w pysk rozejrzala sie dookola i poszla pod iglak zakopac nosem - srednio jej to wyszlo, ale jak tylko podeszlam i pokazalam Azie, ze ja widze to poleciala i zakopala juz lepiej kolo ogniska :lol:
-
malawaszka one tak maja ze ciagle cos z tymi glowami przy swoich cialkach :roll: tajdzi Azutka super gorzej z jej pancia :roll: